W soboty, 14 i 21 grudnia 
KSIĘGARNIA STACJONARNA
NA DYMIŃSKIEJ 4
czynna będzie w godz. 10-17. 
ZAPRASZAMY!

Produkt dnia
Mój Niedzielny Mszalik
Mój Niedzielny Mszalik
75,00 zł
szt.
Waldemar Łysiak na łamach 8. Ruch oporu
Waldemar Łysiak na łamach 8. Ruch oporu
49,90 zł 42,90 zł
szt.
Andrzej Nowak - Dzieje Polski tomy 1-4
Andrzej Nowak - Dzieje Polski tomy 1-4
335,00 zł 266,00 zł
szt.
O nas

 

 

 

Księgarnia internetowa Multibook.pl powstała w styczniu 2008 roku, aby skupić w jednym miejscu wszystkie tzw. prawicowe książki, których najczęściej nie można kupić w wielkich sieciach księgarskich, albo są w nich bardzo skutecznie ukryte przed kupującymi. Sprzedajemy wyłącznie wartościowe tytuły. W naszej ofercie mamy w tej chwili blisko 10 tysięcy produktów (książki, filmy, audiobooki, czasopisma, koszulki) od ponad dwustu wydawców z całej Polski w bardzo atrakcyjnych cenach. Po 10 latach latach śmiało możemy napisać, że jesteśmy największą księgarnią internetową po Prawej stronie w Polsce. 


W ciągu 10 lat istnienia wysłaliśmy kilkaset tysięcy książek, audiobooków, filmów i ebooków kilkuset tysiącom Klientów z pięciu kontynentów świata wyrastając na największą księgarnią internetową po Prawej stronie. Zdecydowana większość Klientów powraca do nas i robi w naszej księgarni regularnie zakupy. Stali Klienci otrzymują od nas często dodatkowe rabaty lub specjalne gratisy. Dołącz do nich! Kupuj wartościową literaturę i wspieraj kolejne projekty wydawnicze Prohibity.

Od 2014 roku jesteśmy już nie tylko wirtualnie, ale również realnie w kameralnej księgarni na warszawskim Żoliborzu. Na blisko 60 m. kw. mamy większość asortymentu ze strony internetowej. Każdy może nas odwiedzić, miło spędzić czas i wybrać dla siebie odpowiednią książkę. 

 

WYDAWNICTWO PROHIBITA

 

Wydawnictwo PROHIBITA zostało założone przez Pawła Tobołę-Pertkiewicza w grudniu 2007 roku. W ciągu 10 lat istnienia wydaliśmy, wyłącznie za własne środki nie pobierając ani grosza państwowej dotacji, ponad 100 książek z zakresu ekonomii wolnorynkowej, historii najnowszej i polityki, jakich w Polsce wcześniej jeszcze nie było. Nasze książki, zgodnie z nazwą wydawnictwa, czyli łacińskim terminem prohibita, poruszają takie tematy i zagadnienia, których próżno szukać w „oficjalnej”, czyli politycznie poprawnej, literaturze. Nasze książki są tylko dla poszukujących prawdy. Mottem naszej oficyny są słowa Józefa Mackiewicza, że "jedynie prawda jest ciekawa".

Nasza firma: Wydawnictwo PROHIBITA Paweł Toboła-Pertkiewicz od 2011 roku jest członkiem Związku Przedsiębiorców i Pracodawców ZPP. Uczestniczymy również corocznie w Targach Wydawców Katolickich oraz na Targach Książki Historycznej w Warszawie.

Nie jesteśmy żadną korporacją, ani firmą widmo - istniejemy realnie i serdecznie wszystkich zapraszamy w progi naszej skromnej, ale klimatycznej księgarni przy ul. Dymińskiej 4 na warszawskim Żoliborzu.

 

 


KSIĄŻKI WCZEŚNIEJ NIEDOSTĘPNE!

 

Dzięki prowadzeniu sklepu Multibook.pl i zyskom z niego płynącym będziemy mogli prezentować Państwu książki dotychczas niedostępne polskim Czytelnikom ze względu na wysokie koszty zakupu praw autorskich, tłumaczeń, składu i druku. Nabywając pozycje z naszej oferty wspierają państwo jednocześnie wydawanie na polskim rynku wartościowych publikacji książkowych. Kupując w naszej księgarni stają się zatem Państwo mecenasami kultury przez bardzo duże "K" przyczyniając się do intelektualnego przeobrażania Polski.

PTPWłaścicielem i pomysłodawcą obu projektów jest Paweł Toboła-Pertkiewicz, absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych UW, dziennikarz i publicysta, stały współpracownik "Polonii Christiana". Jego teksty publikowały również: „Rzeczpospolita”, "Nasz Dziennik". „Gazeta Polska”, "Najwyższy CZAS!, "Opcja na prawo". Jest redaktorem (wspólnie z prof. M.J. Chodakiewiczem) pierwszej wydanej po 1989 roku w Polsce książki o Ronaldzie Reaganie pt. Moja wizja Ameryki. Ponadto współorganizator kilku międzynarodowych konferencji. Od dekady sprawdza się w nowej roli - prywatnego przedsiębiorcy oraz niezależnego wydawcy. W 2015 roku ukazała się jego książka: De Valera. Gigant polityki irlandzkiej i jego epoka. Od ponad 7 lat aktywnie biega głównie na dystansach 5 i 10 km, a w 2018 roku ukończył swój pierwszy, ale nieostatni półmaraton z czasem nieco ponad 100 minut.

Tata Ewy, Zosi i Leona.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl