Godziny pracy księgarni podczas majowego weekendu:

28 kwietnia (sobota): 10:00-15:00. 

1 maja - 6 maja: NIECZYNNE

Produkt dnia
Jakub Wozinski - Dzieje kapitalizmu (-25%)
Jakub Wozinski - Dzieje kapitalizmu (-25%)
79,90 zł 59,90 zł
szt.
Grzegorz Braun - Iskry Boże
Grzegorz Braun - Iskry Boże
45,00 zł 40,00 zł
szt.

Regulamin

Regulamin księgarni internetowej Multibook.pl

 

§ 1 Informacje ogólne 1. Sklep internetowy, działający pod adresem http://www.multibook.pl prowadzony jest przez firmę Wydawnictwo PROHIBITA Paweł Toboła-Pertkiewicz; działającej na podstawie wpisu do Ewidencji Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy nr 459312, NIP: 525-215-42-54; REGON 141233456 z siedzibą przy ulicy Korfantego 9A, 01-496 Warszawa, tel. 22 424 37 36 fax. 22 425 66 69, e-mail: sklep@multibook.pl i oferuje sprzedaż książek, audiobooków, ebooków, filmów oraz czasopism specjalistycznych.

 2. Zamówienia na produkty sprzedawane przez sklep Multibook.pl można składać za pośrednictwem strony WWW znajdującej się pod adresem http://www.multibook.pl

 3. Zamówienia są przyjmowane 24 godziny na dobę przez cały rok.

 4. Zamówienia można również składać telefonicznie pod numer telefonu +48 22 424 37 36 i 691 078 163 oraz listownie, pisząc na adres: Księgarnia internetowa Multibook.pl, Dymińska 4, 01-519 Warszawa.

 5. Nazwy producentów i marki fabryczne sprzedawanych towarów należą do ich właścicieli i prezentowane są na stronach sklepu wyłącznie w celach informacyjnych.

 6. W przypadku zamówień pochodzących spoza Polski, jedyną formą zakupu książek jest dokonanie przedpłaty za pośrednictwem systemu płatności przelewy24.pl. Wysyłka książek zamówionych na adres zagraniczny odbywa się za pośrednictwem Poczty Polskiej według aktualnego cennika usług tej firmy. 

 

§ 2 Ceny

 

 1. Wszystkie ceny podawane w sklepie internetowym przy danym produkcie wyrażone są w walucie polski złoty (PLN) i zawierają podatek VAT.
 2. Koszty dostawy zakupionego w sklepie Multibook towarów uzależnione są od formy wyboru sposobu dostawy towaru do Klienta.

 3. Istnieją cztery formy płatności za zakupiony towar: 

  a) - Przedpłata na konto,

  b) - Wysyłka za tzw. pobraniem pocztowym, z płatnością przy odbiorze,

  c) – Odbiór własny w siedzibie firmy na ul. Dymińskiej 4,

  d) – Płatność online lub kartą kredytową oraz PayPalem.

 4. Sklep nie dolicza żadnych dodatkowych opłat za korzystanie z płatności kartą kredytową lub PayPalem.
  Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy,  ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań. (tel. +48 61 64 293 46).

 5. Kolejne zamówienie od Zamawiającego, który nie podjął wcześniejszej przesyłki za pobraniem (nie informując pracowników sklepu o rezygnacji z zamówienia) może być zrealizowane tylko pod warunkiem płatności przelewem lub za pomocą PayPala, albo karty kredytowej.

 6. W przypadku, gdy Zamawiający nie odbierze przesyłki od doręczyciela (z przyczyn od doręczyciela niezależnych), przesyłka zostanie zwrócona do sklepu, a Zamawiający będzie domagał się jej ponownego wysłania, koniecznie jest ponowne opłacenie kosztów wysyłki. Przesyłka zostanie wysłana ponownie za pośrednictwem Poczty Polskiej, po zarejestrowaniu na koncie sklepu sumy dotychczasowej kwoty za zamówienie i kosztów ponownej wysyłki.

 7. Zwrot pieniędzy przelanych przez Klienta na konto sklepu może być dokonany tylko przelewem bankowym na podane przez Zamawiającego konto, zaś w przypadku gdy płatność została dokonana za pobraniem lub karta kredytową, sklep zwraca pieniądze w sposób dogodny dla klienta, po wcześniejszych wzajemnych uzgodnieniach.

 

 

§ 3 Warunki dostawy towaru 1. Dostawa zakupionego towaru według odbywa się za pośrednictwem Poczty Polskiej, firmy kurierskiej InPOST oraz firmy kurierskiej DPD.
 2. Koszt dostawy uzależniony jest od wybranego przez Klienta sklepu sposobu dostawy zamówionego towaru.
 3. Zakupy na kwotę wyższą niż 200,00 zł z przedpłatą na konto lub za pośrednictwem kart płatniczych wysyłamy na nasz koszt za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD oraz Pocztą Polską.

 

§ 4 Ochrona danych osobowych 1. Wszelkie dane osobowe uzyskane w trakcie działalności sklepu są poufne. W żadnym wypadku ani w żadnej formie nie będą ujawniane innym osobom ani innym podmiotom zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. „O ochronie danych osobowych”. Zgodnie z tą ustawą Klienci mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.
 2. Sklep zastrzega sobie prawo do informowania Klientów o promocjach i specjalnych rabatach dla stałych Klientów.

 

§ 5 Odstąpienie od umowy i reklamacje 

 1. Każdy Klient ma prawo do zwrotu kupionego w naszym sklepie towaru w ciągu 14 dni od jego zakupu bez podania żadnej przyczyny. Zwrot pieniędzy następuje w momencie otrzymania zwrotu zakupionego towaru.
 2. Podstawą przyjęcia reklamacji jest dowód zakupu towaru (paragon fiskalny lub faktura VAT).
 3. Jeżeli zakupiony w sklepie Multibook.pl towar zawiera wady fizyczne lub został uszkodzony podczas dostawy, Klient jest zobowiązany do zgłoszenia tego faktu do Sprzedawcy wraz z opisem wady, propozycją obniżenia jego ceny, albo żądaniem wymiany towaru, lub w przypadku jego braku, zwrotem pieniędzy na podany w reklamacji numer rachunku bankowego.
 4. Zwrot kwoty z tytułu ceny sprzedaży następuje wyłącznie na podane w reklamacji konto bankowe.
 5. Sklep w zakresie zgłoszonych reklamacji nie przyjmuje żadnych przesyłek wysłanych na adres sklepu w formie „za pobraniem”.
 6. Jesteśmy tylko ludźmi i czasem popełniamy błędy. Zawsze jednak wychodzimy z zasady, że to Klient ma rację i w razie pomyłki lub błędu, staramy się maksymalnie naprawić sytuację.

 

 
§ 6 Postanowienia końcowe

 

 

 1. Złożenie zamówienia jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu sklepu.
 2. Sprzedający zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Zgodnie z tą ustawą Kupujący wyraża zgodę na przechowywanie i przetwarzanie tych danych dla celów marketingowych i ewidencyjnych, tylko na potrzeby Sprzedającego. Kupującemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.
 3. Sprzedający zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie. Zmiana cen nie dotyczy zamówień przyjętych do realizacji. Sprzedający zastrzega sobie również prawo do wycofania poszczególnych towarów z oferty.
 4. W sprawach nie uregulowanych powyższym regulaminem zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego, Ustawy z dnia 02.03.2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl