
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Najczęściej kupowane książki w ostatnich 90 dniach:
- Jacek Bartyzel - Demokracja AUTOGRAF
- Ks. Mateusz Szerszeń CSMA - Wielkie Zawierzenie Świętemu Michałowi Archaniołowi
- Andrzej Nowak - Dzieje Polski. Tom 6. Potop i ogień
- Joseph D. Unwin - Regulacje seksualne a zachowania kulturowe
- Joanna Wieliczka-Szarkowa – Rotmistrz Witold Pilecki
- Pietro kard. Gasparri - Katechizm katolicki
- Marc Morano - Zielone oszustwo. Dlaczego Zielony Nowy Ład jest gorszy, niż myślisz
- Krzysztof Karoń - Historia antykultury 1.0.
- Grzegorz Osiński - Cyfrowi niewolnicy. Transhumanizm w praktyce
- Teodor Jeske-Choiński - Demon odrodzenia. Powieść historyczna z czasów włoskiego renesansu
Bp Athanasius Schneider, Paweł Lisicki – Wiosna Kościoła, która nie nadeszła

Potrzebujemy radykalnej odnowy, powrotu do korzeni, dbałości o to, co święte.
Dlaczego Kościół katolicki jest pogrążony w tak głębokim kryzysie? Jaka będzie nasza wiara po okresie zamkniętych kościołów? Czy uda nam się ocalić to, co w Kościele najświętsze?
Ks. Grzegorz Śniadoch - Msza Święta Trydencka. Prawda i Mity

Nowe, piękne i poszerzone wydanie książki ks. Grzegorza Śniadocha o mszy świętej wszechczasów.
Czy w kościele pierwotnym kapłan był skierowany twarzą do ludu?
Czy Msza „trydencka” powstała w XVI wieku?
Czy została ona zakazana po Soborze Watykańskim II?
Czy katolik może i powinien w niej uczestniczyć?
Dlaczego jest po łacinie?
Dlaczego jest tak inna od współczesnej i tak bardzo zwalczana?
Kard. Robert Sarah - Wieczór się zbliża i dzień już się chyli

"U samych korzeni zapaści Zachodu kryje się kryzys kulturowy i tożsamościowy. Zachód już nie wie, kim jest, ponieważ już nie wie i nie chce wiedzieć, kto go ukształtował, kto go utworzył takim, jakim był i takim, jakim jest. Wiele krajów nie zna dzisiaj swojej historii. To paraliżowanie samego siebie w naturalny sposób prowadzi do upadku, który otwiera drogę nowym cywilizacjom barbarzyńskim".
Michael Voris - Ruch oporu

Kościół katolicki znajduje się w stanie, jakiego zapewne nie doświadczył nigdy dotąd w ciągu dwóch tysięcy lat swojej historii: jest to niemal stan śmierci autentycznej wiary na Zachodzie. Teraz zaczyna to grozić Kościołowi w pozostałych częściach świata. Czas nigdy nie ponaglał wiernych katolików tak bardzo, by powstali i stawili opór. Nauczanie Kościoła jest poddawane reinterpretacji i kształtowane na nowo, a pasterze często nie przekazują wiernym zdrowej doktryny i nauczania moralnego. Wstrząsający jest fakt, iż w rzeczywistości dzieje się coś przeciwnego. Michael Voris przedstawia szeroki zarys kluczowych punktów tego demonicznego ataku na Kościół, wskazując, jak pilną potrzebą jest przyjęcie przez wiernych katolików postawy oporu wobec niszczenia Wiary i potwierdzając, że istnieje tylko jedno rozwiązanie na kryzys - sprawdzone w ciągu minionych dwóch tysięcy lat życia Kościoła: osobista świętość.
Yves Chiron - Annibale Bugnini i rewolucja liturgiczna

Kronika destrukcji katolickiej liturgii rytu rzymskiego, jaka miała miejsce w trakcie II Soboru Watykańskiego i (zwłaszcza) już po jego zakończeniu, a zarazem biografia człowieka, który był jednym z jej głównych sprawców.
Ks. Dominique Bourmaud – Sto lat modernizmu. Źródła II Soboru Watykańskiego

Ks. Dominique Bourmaud w Stu latach modernizmu stworzył kompendium filozoficznych pułapek, które sprawiły, że tak liczni naukowcy, postępowi księża i zwykli ludzie sami nie rozumieją, co mówią, myślą, i kto im sufluje utopijne poglądy. Z zawiłych zdań celebrytów idei (m. in. Lutra, Kanta, Hegla, Sartre’a, Teilharda de Chardin, Rahnera, de Lubaca, a także – niestety – papieży od drugiej połowy XX w.), wydobywa sedno modernizmu, które za każdym razem okazuje się nie tylko czymś ogranym, ale przede wszystkim - absurdalnie głupim.
Abp Marcel Lefebvre - Oni Jego zdetronizowali

Trzecie wydanie książki w nowym przekładzie to obowiązkowa lektura każdego katolika. Arcybiskup omawia filozoficzne i historyczne przyczyny kryzysu, których efektem był Sobór Watykański II, nazwany tutaj rewolucją francuską w Kościele. Autor rozprawia na temat źródeł i zasad liberalizmu przyczyniającego się do zdetronizowania Jezusa Chrystusa, krytycznie analizuje liberalny katolicyzm oraz liberalną konspirację szatana przeciwko Kościołowi i papiestwu, a także opisuje rewolucję w tiarze i kapie, jaka się dokonała podczas i po soborze — tryumfie katolickiego liberalizmu.
Abp Jan Paweł Lenga - Słowo na trudny czas

Dzisiaj ludzie próbują pojednać się ze światem, zniszczyć katolicyzm, pojednać katolicyzm z New Age, z diabelstwem światowym.
Kościół dzisiaj totalnie podporządkował się diabłu i światu, Kościół katolicki, który jest tym dzieckiem, jeżeli tak można powiedzieć, dzieckiem Bożym, stworzeniem Bożym.
Bóg utworzył ten Kościół. Jezus Chrystus ten Kościół założył, żeby w tym Kościele była siła zbawienia dla każdego człowieka.
Taylor R. Marshall - Infiltracja

W połowie XIX wieku tajne stowarzyszenia modernistów i marksistów obmyśliły plan zniszczenia Kościoła katolickiego od środka. Ich cel był jasny - zmienić jego doktrynę, liturgię i misję. W tej gruntownie udokumentowanej książce dr Taylor Marshall demaskuje ten podstępny plan, ujawniając metody, jakie stosowali wrogowie Chrystusa, aby przeniknąć do seminariów, w szeregi duchowieństwa i episkopatów...
Grzegorz Kucharczyk - Christianitas między Niemcami i Rosją

Książka znakomitego historyka jest kontynuacją, ale i dopełnieniem poprzedniego zbioru zatytułowanego: Christianitas. Od rozwkitu do kryzysu. W tym wyborze rzecz dotyczy tego samego zagadnienia, ale w odniesieniu do Polski. Tysiąc pięćdziesiąta rocznica chrztu Polski w naturalny sposób skłania do refleksji nad znaczeniem tego wydarzenia dla dziejów narodu i państwa polskiego, ale również znaczenia pamięci o tym wydarzeniu i szerszej oceny stanu civitas christiana w naszej ojczyźnie.
Paweł Lisicki - Wygnanie Melchizedeka. W jaki sposób Kościół Katolicki może odzyskać zagubione sacrum

Czy kapłaństwo chrześcijańskie zostało ustanowione przez samego Chrystusa czy też jest formą naleciałości kulturowej? Czy Chrystus uważał sam siebie za kapłana? Na czym polegało podobieństwo kapłaństwa Chrystusa i Melchizedeka? Czy Msza Święta to ofiara? Kto, komu, w czyim imieniu i po co ją składa? Czy też Msza to tylko uczta i zgromadzenie?
Jeśli próbujemy szukać lekarstwa na kryzys Kościoła, to nie w przepełnionych sloganami pomysłach zdynamizowania i unowocześnienia, ale, przeciwnie, u tych, którzy dochowali wierności dziedzictwu. Którzy w momencie próby wytrwali i obronili wartość klasycznego rytu. Przechowali pamięć o Ablu, Abrahamie, Melchizedeku, ofiarnikach i błagalnikach.