
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Najczęściej kupowane książki w ostatnich 90 dniach:
- Joseph D. Unwin - Regulacje seksualne a zachowania kulturowe
- Krzysztof Karoń - Historia antykultury 1.0.
- Vivek Ramaswamy - Woke S.A.
- Pietro kard. Gasparri - Katechizm katolicki
- Benedyktyni tynieccy (oprac.) - Mszał rzymski (mszalik codzienny)
- Grzegorz Osiński - Cyfrowi niewolnicy. Transhumanizm w praktyce
- Jacek Bartyzel - Demokracja AUTOGRAF
- Mój Niedzielny Mszalik
- Marc Morano - Zielone oszustwo. Dlaczego Zielony Nowy Ład jest gorszy, niż myślisz
- Ks. Mateusz Szerszeń CSMA - Wielkie Zawierzenie Świętemu Michałowi Archaniołowi
Zdzisław Krasnodębski (ur. 1953) – polski socjolog i filozof społeczny, w 2005 członek Honorowego Komitetu Poparcia Lecha Kaczyńskiego w wyborach prezydenckich.
Zdzisław Krasnodębski - Drzemka rozsądnych

Zebrane w tym tomie artykuły dotyczą skomplikowanych związków między nowoczesnym porządkiem politycznym a sferą aksjologiczną. Ich wspólnym mianownikiem jest również przekonanie, że to nie wyłącznie społeczeństwo, jego niższe warstwy, lecz także elity polityczne i intelektualne były przeszkodą w budowie Rzeczpospolitej jako demokratycznego państwa prawa kontynuującego tradycje polskiego republikanizmu, że to „rozsądni” i „oświeceni” często „drzemali” intelektualnie, nie dostrzegając tego, co się dzieje wokół nich - w Polsce i na świecie
Zdzisław Krasnodębski - Już nie przeszkadza

Książka o polskiej polityce lat 2005-2010, ukazująca rządzące nią mechanizmy, gry interesów, medialne manipulacje, personalne rozgrywki i kulturowe spory. To zbiór tekstów, w których Autor bezkompromisowo analizuje rzeczywistość III RP, rozważa, czym mogła być i czym się nie stała IV RP i zastanawia się, co przesądziło o niepowodzeniu tego projektu.
Zdzisław Krasnodębski - Kurtyna podniesiona

Książka o problemach współczesnej Europy i szerzej Zachodu. Jej autor kwestionuje przekonanie, że liberalna demokracja w dzisiejszym kształcie to ostateczne zwieńczenie dziejów, analizuje liczne negatywne zjawiska w naszej cywilizacji. A także pyta o to, jakie znaczenie we współczesnym świecie mają tak istotne pojęcia i zjawiska, jak suwerenność, naród, nowoczesność, wolność polityczna i wiara. To zarazem rozległa panorama dyskusji ideowo-politycznych ostatnich kilkudziesięciu lat, ukazująca intelektualne źródła i konsekwencje wielu politycznych sporów.