
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Najczęściej kupowane książki w ostatnich 90 dniach:
- Sławomir A. Danilczuk - Globalny Bunt Elit
- Fałszywa pandemia. Krytyka naukowców i lekarzy PCR cz.2
- Wojciech Sumliński – Zapis zarazy
- Dr Karina Reiss, Dr Sucharit Bhakdi - Koronawirus - fałszywy alarm? Liczby, konkrety, konteksty II WYDANIE ROZSZERZONE
- Fałszywa pandemia. Krytyka naukowców i lekarzy
- Józef Białek - Czas sodomy. Czyli zamach na cywilizację.
- Feliks Koneczny - Prawa dziejowe
- Ewa Kurek – Europa 1939-1945 Kto wspierał Hitlera, a kto z nim walczył
- Christopher Klinsky - 5G – narodziny mega totalitaryzmu. Czy jest to również zagrożenie dla naszego zdrowia?
- Jadwiga Czechowicz - Wołanie Boga AUTOGRAF
Jadwiga Czechowicz - Kresy i bezkresy 2

Ciąg dalszy pięknej sagi rodzinnej autorstwa Jadwigi Czechowicz. Po bestsellerowym debiucie Kresów i bezkresów autorka opisała losy rodziny Olsiewiczów po śmierci głównego bohatera, Józefa.
Jadwiga Czechowicz - Kresy i bezkresy 2 EBOOK

Ciąg dalszy pięknej sagi rodzinnej autorstwa Jadwigi Czechowicz. Po bestsellerowym debiucie Kresów i bezkresów autorka opisała losy rodziny Olsiewiczów po śmierci głównego bohatera, Józefa.
Justin Raimondo - Przeciw państwu. Biografia Murraya N. Rothbarda

Książka An Enemy of the State: the Life of Murray N. Rothbard Justina Raimondo jest, do tej pory, jedyną biografią Murraya N. Rothbarda — najważniejszej postaci w historii ruchu wolnościowego i libertariańskiego. Jest ona tym bardziej cenna, że autor książki był przyjacielem Rothbarda i miał dostęp do całej jego prywatnej korespondencji. Koncepcja libertarianizmu wciąż jest słabo znana szerszemu gronu Polaków, choć to wspaniała idea głosząca wolnościowe hasła. Chcemy, aby to się zmieniło, a Murray N. Rothbard — nietuzinkowy ekonomista, filozof, historyk, działacz, publicysta — stał się postacią obecną w powszechnej świadomości Polaków.
Stanisław Grzesiuk - Na marginesie życia

Ostatnia część kultowej trylogii Stanisława Grzesiuka. Pisana pod koniec życia Autora, świadomego jak niewiele czasu mu zostało.
Opowieść, bez której nie sposób zrozumieć barda warszawskiej ulicy. Przewrotny Los chciał zepchnąć go na margines życia, ale on do końca pozostał jego królem.
Stanisław Grzesiuk, pisząc tę książkę, wiedział, że umiera i nie ma już czasu. Wszystkie fragmenty, które wskazywano mu do poprawy, usuwał. Miał pomysły na nowe książki… miał umówione kolejne spotkania z czytelnikami…
Wilhelm Weston - Pamiętnik z czasów prześladowań angielskich za panowania Elżbiety

Wzruszający pamiętnik ojca Wilhelma Westona (1550-1615), angielskiego jezuity, niczym sensacyjna powieść ukazuje nam z jednej strony bohaterstwo i niezłomną wiarę katolickiego misjonarza, z drugiej zaś okrucieństwo i fanatyzm jego protestanckich prześladowców.
Randall G. Holcombe - 15 wielkich austriackiej szkoły ekonomii

W książce 15 wielkich austriackiej szkoły ekonomii Randall Holcombe zebrał teksty wybitnych ekonomistów austriackich na temat… innych wybitnych ekonomistów austriackich.
W efekcie powstał przegląd czołowych prekursorów, twórców i reprezentantów ASE. W kolejnych rozdziałach poznajemy (zaskakująco ciekawe) życiorysy ekonomistów oraz przede wszystkim wkład, jakim każdy z nich wzbogacił austriacką myśl ekonomiczną.
Grzegorz Kucharczyk - Hohenzollernowie

Hohenzollernowie to niemiecka dynastia, która w krótkim czasie zrobiła niezwykłą karierę i jako ród władców Prus, a potem zjednoczonych Niemiec, w sposób niezwykle istotny zapisała się w historii Europy. Opowieść o nich rozpoczyna się od Wielkiego Elektora, który królem wprawdzie nie był, ale bez jego osiągnięć trudno sobie wyobrazić rozkwit tej dynastii, poprzez kolejne postaci władców XVIII i XIX wieku z Fryderykiem Wielkim na czele, a kończąc na ich współczesnych potomkach.
Marcin Jerzy Moneta - Misja. Biografia polityczna Andrzeja Dudy

Książka pt. Misja. Polityczna biografia Andrzej Dudy próbuje odpowiedzieć na pytanie - jak to możliwe? W jaki sposób człowiek nieznany, kreowany przez mainstreamowe media na trzeciorzędnego, "plastikowego", czy "teflonowego" polityka zdobywa w trakcie trwającej niespełna pół roku kampanii wyborczej zaufanie większości Polaków i mandat od narodu do sprawowania najważniejszej funkcji w państwie?
Joachim Gauck - Zima latem, wiosna jesienią. Wspomnienia

W swojej książce, która jest zarazem poruszającymi wspomnieniami i próbą analizy najnowszej historii politycznej Niemiec, Gauck, którego ojca NKWD aresztowało w 1951 roku i wywiozło na Syberię, opisuje m.in. powstanie czerwcowe 1953 roku i budowę muru berlińskiego w 1961 roku; pisze o inwigilowaniu mieszkańców NRD, o Kościele ewangelickim, o rozwoju ruchu obywatelskiego, o okupowaniu siedzib Stasi w 1989 roku i o swojej pracy jako pełnomocnika ds. akt Stasi.
Joanna Wieliczka-Szarkowa - Co Polskę stanowi

Z tego „wszystkiego, co Polskę stanowi" zostało wybranych kilkadziesiąt postaci, świadków naszych dziejów, tworzących łańcuch pokoleń, począwszy od Mieszka I do czasów współczesnych. Wśród nich są ci, którzy tworzyli fundamenty naszej tożsamości, ci, którzy w różnych czasach bronili wolności i walczyli o niepodległość Polski, ci, którzy rozwijali kulturę: naukę, język i sztukę, ci, którzy swoją pracą budowali gospodarczą pomyślność naszej ziemi, a także ci, którzy ofiarowali Ojczyźnie swoje cierpienie i przeszli przez życie dobrze czyniąc. Dzieje Polski od zarania jej państwowości są związane z dziejami Kościoła. Tę chrześcijańską tożsamość ukazują biografie bohaterów książki. Wartości, które przyjęli i którym służyli są tym, „co Polskę stanowi".
Ks. Vito Misuraca - Dziennik z piekła. Świadectwo ludobójstwa w Rwandzie

Książka jest świadectwem piekła, jakie ludzie są w stanie zgotować ludziom na ziemi. W Rwandzie w ciągu 100 dni, od kwietnia do lipca 1994 roku mordercy z plemienia Hutu zabili milion osób z plemienia Tutsi, nie oszczędzając nikogo, bez względu na wiek czy pleć. Koszmar i potworność tego ludobójstwa ukazuje człowiek, który był w samym środku tego pieklą na ziemi: wioski misjonarz, ks. Vito Misuraca, prowadzący w Rwandzie ośrodki opieki nad dziećmi i młodymi ludźmi.
Piotr Witt - Przedpiekle sławy. Rzecz o Chopinie

Błyskotliwy sukces dzieli życie Chopina we Francji na dwie, odmienne epoki. Późniejszą znamy dobrze. Od kiedy stał się bogaty i sławny jego występy publiczne były zapowiadane na afiszach, relacjonowane i komentowane przez prasę; każdy gest, każde słowo notowali uczniowie, pamiętnikarze, diaryści.