
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Najczęściej kupowane książki w ostatnich 90 dniach:
- Sławomir A. Danilczuk - Globalny Bunt Elit
- Fałszywa pandemia. Krytyka naukowców i lekarzy PCR cz.2
- Wojciech Sumliński – Zapis zarazy
- Dr Karina Reiss, Dr Sucharit Bhakdi - Koronawirus - fałszywy alarm? Liczby, konkrety, konteksty II WYDANIE ROZSZERZONE
- Fałszywa pandemia. Krytyka naukowców i lekarzy
- Józef Białek - Czas sodomy. Czyli zamach na cywilizację.
- Christopher Klinsky - 5G – narodziny mega totalitaryzmu. Czy jest to również zagrożenie dla naszego zdrowia?
- Ewa Kurek – Europa 1939-1945 Kto wspierał Hitlera, a kto z nim walczył AUTOGRAF
- Feliks Koneczny - Prawa dziejowe
- Jadwiga Czechowicz - Wołanie Boga AUTOGRAF
Glaukopis nr 37

Najnowszy, 37. numer czasopisma historycznego "Glaukopis".
Znajdziemy w nim:
* Polska i Litwa - razem czy oddzielnie? - Według map polskich z 1921 roku.
* Zróżnicowanie społeczno-przestrzenne II RP w świetle badań geograficznych
* Burzyć czy nie burzyć? Dyskusja wokół soboru Aleksandra Newskiego w Warszawie?
* Zapomniana biografia Henryka Rossmana (1896-1937)
* Pamiętnik szmuglerski" z okresu II wojny światowej"
Polonia Christiana nr 76

Walka piękna z brzydotą – to temat główny 76. numeru magazynu „Polonia Christiana”. Dlaczego od kilku dekad budownictwo sakralne przeżywa głęboki kryzys? Czy można jeszcze dzisiaj budować piękne kościoły? Z jakiego powodu w świątyniach „bylejakość” zastąpiła prawdziwe Piękno, które stanowiło namiastkę nieba na ziemi? „Jeśli droga jest nam Prawda, jeśli chcemy Dobrem zło zwyciężać, nigdy nie możemy zapomnieć o Pięknie” – przypomina w najlepszym piśmie dla katolików redaktor naczelny, Krystian Kratiuk.
Magna Polonia nr 23

Spór Endecja-Sanacja, Dmowski-Piłsudski mimo upływu wielu lat wciąż rozpala umysły Polaków. Co rusz, odkrywane są nowe karty historii XX-lecia międzywojennego. Temat nie jest łatwy, zwłaszcza że oprócz tego, iż pojawiają się w nim półprawdy i przekłamania to na dodatek budzi — często niezdrowe — emocje. Warto rozmawiać, polemizować, wymieniać się dowodami i nie ustawać w drodze do poznania prawdy, ponieważ na mitach nie warto niczego budować. Zachęcam państwa do sięgnięcia po najnowszy numer Magna Polonia i wyciągnięcia własnych wniosków z lektury tak licznych artykułów.
Przemysław Holocher
Zawsze Wierni nr 209 (4/2020)

Współczesne zagrożenia na drodze do świętości; Świętość w masońskim świecie; Powołanie matki, powołanie świętej; Świętość – ku wyżynom; Dążenie do świętości – rady praktyczne; Poświęcenie rodzaju ludzkiego Niepokalanemu Sercu Maryi; Oddani Strażniczce wiary. Wywiad z bp. Bernardem Tissier de Mallerais’m; Maryja w islamie i islamscy święci
Zawsze Wierni nr 208/2020

208 numer czasopisma katolickiego, poświęcony tematowi pielgrzymowania.
Zawsze Wierni nr 207 (2/2020)

Temat numeru: Święty Józef.
Najpewniejszy Protektor; Święty dla wszystkich; Oddanie się Jezusowi za pośrednictwem św. Józefa; Św. Józef i kanon, Prawdziwe szlachectwo; Dziewiczy związek Maryi i Józefa; Jak rozwijało się w Kościele nabożeństwo do św. Józefa... i wiele innych.
Zawsze Wierni nr 206 (1/2020)

Nieomylność papieska; Prymat Biskupa Rzymu; Papiestwo w oczach wspólczesnych; Wyższe rozumienie kryzysu papiestwa; Święty Grzegorz VII; Pontyfikaty Leona XIII i Piusa X w prasie katolickiej i świeckiej; Cyprian Kamil Norwid w hołdzie "więźniowi Watykanu"... i wiele innych.
Magna Polonia nr 22

Temat numeru: Czy cywilizacja zachodnia upadnie?
ARCANA nr 154 (4/2020)

154 numer dwumiesięcznika kulturalno-historyczno-politycznego.
Magna Polonia nr 21

Dla większości mieszkańców naszego kontynentu samo to słowo zaraza kojarzyło się do niedawna wyłącznie z wydarzeniami z odległej przeszłości, z czymś, co tu i teraz zdarzyć się absolutnie nie może. A tymczasem zdarzyło się. I choć nasz kraj został w miarę oszczędzony, to inne kraje europejskie zostały mocno przez nią doświadczone. Jakie będą tego konsekwencje dla Polski, dla Europy, dla świata?
Zawsze Wierni nr 204 (5/2019)

Co Kościół dał Polsce?; Kościół w obronie polszczyzny; "Pan zdejmuje kapelusz a pani zakłada chustę",czyli o inspirującym wpływie kościoła na ubiór; Administracja w Polsce. Dokąd prowadzi laicyzm w prawie; Piotr Skarga - królewski kaznodzieja; Powstrzymany miecz zemsty; O znamionach prawdziwego Kościoła i miłości ojczyzny; Dwanaście staropolskich arcydzieł sztuki sakralnej... i wiele innych.
Magna Polonia nr 19

Żyjemy tu i teraz, a jutro możemy żyć tam, gdzie oczy nas poniosą – bez rodziny, bez prawdziwych przyjaciół, za to z tysiącem znajomych na facebooku. Po co nam więc Polska? Poczucie bezpieczeństwa może nam zapewnić dowolny kraj, może nawet lepiej, podobnie jak i dobrobyt. Więc po co nam Polska? A może jednak jest, a przynajmniej winna być nam do czegoś potrzebna?