
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Najczęściej kupowane książki w ostatnich 90 dniach:
- Sławomir A. Danilczuk - Globalny Bunt Elit
- Fałszywa pandemia. Krytyka naukowców i lekarzy PCR cz.2
- Wojciech Sumliński – Zapis zarazy
- Dr Karina Reiss, Dr Sucharit Bhakdi - Koronawirus - fałszywy alarm? Liczby, konkrety, konteksty II WYDANIE ROZSZERZONE
- Fałszywa pandemia. Krytyka naukowców i lekarzy
- Józef Białek - Czas sodomy. Czyli zamach na cywilizację.
- Feliks Koneczny - Prawa dziejowe
- Ewa Kurek – Europa 1939-1945 Kto wspierał Hitlera, a kto z nim walczył
- Christopher Klinsky - 5G – narodziny mega totalitaryzmu. Czy jest to również zagrożenie dla naszego zdrowia?
- Jadwiga Czechowicz - Wołanie Boga AUTOGRAF
Jan Brzechwa – Pan Kleks

Wspaniała baśniowa opowieść o niezwykłej akademii (szkole) pana Kleksa, o nim samym - czarodziejskim nauczycielu i o jego wychowankach, a także o niespotykanych przypadkach i przygodach Kleksa i jego towarzyszy podróży oraz o wielu innych niezwykłościach i tajemnicach. A wszystko to przyprawione humorem i żartobliwą fantastyką.
Mariola Jarocka – Legendy polskich zamków

Dwadzieścia siedem legend związanych z najsłynniejszymi zamkami znajdującymi się na terenie Polski - jurajskimi orlimi gniazdami, krzyżackimi warowniami, stolicami królów, siedzibami książąt i magnatów.
Czesław Janczarski – Dalsze przygody Misia Uszatka

Miś Uszatek ma już ponad sześćdziesiąt lat! Czesław Janczarski napisał, a Zbigniew Rychlicki zilustrował pięć książek o jego przygodach, które były wielokrotnie wznawiane. Powstał też bardzo popularny lalkowy serial liczący ponad sto odcinków.
Michael Bird – Gwiaździsta noc Vincenta i inne opowieści. Historia sztuki dla dzieci

W swoim przewodniku, bogato ilustrowanym i napisanym obrazowym, żywym językiem, Michael Bird zabiera nas na niezwykłą wyprawę. Wyruszymy w tę podróż z prehistorycznej jaskini, w której powstawało malarstwo naskalne, a skończymy ją wśród awangardy XXI wieku.
Jan Brzechwa – Brzechwa dzieciom Dzieła wszystkie Pan Kleks

„Brzechwa dzieciom. Dzieła wszystkie. Pan Kleks” – to trzeci tom niepowtarzalnego cyklu, w którym zebraliśmy wszystko, co wyszło spod pióra najpopularniejszego polskiego twórcy dla dzieci. Prezentujemy w nim „Akademię pana Kleksa”, „Podróże pana Kleksa” oraz „Tryumf pana Kleksa”.
Powróćmy na ulicę Czekoladową, do magicznej szkoły, gdzie dzieci uczy się zaskakujących przedmiotów – kleksografii, przędzenia liter oraz leczenia chorych sprzętów. A wszystko to za sprawą niezwykłego nauczyciela – Ambrożego Kleksa, doktora filozofii, chemii i medycyny, ucznia i asystenta słynnego doktora Paj-Chi-Wo, profesora matematyki i astronomii na uniwersytecie w Salamance.
Lily Murray – Dinozaurium

Znajdziecie tu niezwykłą kolekcję mezozoicznych bestii, od niewielkich troodonów, przez straszliwego tyranozaura, po 25-metrowego brachiozaura. Zobaczycie, jak żyły te zwierzęta. Dowiecie się, dlaczego jedne miały łuski, a inne pióra, do czego używały swoich buław i grzebieni – i czy rzeczywiście wyginęły...
Oszałamiające wielkoformatowe cyfrowe ryciny Chrisa Wormella przeniosą was w czasie o miliony lat.
Stanisław Grochowiak - Żyjątko, Biedajstwo i ci inni

Podtytuł książki brzmi: „Zabawa literacka przeznaczona w zasadzie dla dzieci”. Dzieci są głównym adresatem opowieści i zapewne z ochotą zanurkują w nieco zwariowany, ale przyjazny świat, a potem zasypią dorosłych pytaniami.
Fantazja Grochowiaka znosi granice między światem ludzi, zwierząt, roślin i rzeczy . Krąg współczesnych spraw (jak kolejka w banku) i przedmiotów codziennego użytku (zegar, talerze) przenika się w wyobraźni autora ze światem przyrody i działań cudownych postaci, tworząc magiczną rzeczywistość.
Małgorzata Nawrocka – Dlaczego święci są uśmiechnięci?

Pięknie ilustrowany zbiór wierszy o świętych. Pomoże dzieciom ich poznać, zatęsknić do Nieba, zachwyci dobrem, nauczy pracy nad charakterem, rozpali serce i sprawi wiele radości, bo pisany był z uśmiechem...
Grady Klein, Alan Dabney – Komiksowe wprowadzenie do statystyki

Statystyka jest Twoją zmorą? Nieuchronnie zbliżający się egzamin spędza Ci sen z powiek? Przedstawiamy nieocenioną pomoc w nauce statystyki i ostatnią deskę ratunku dla tych, którzy próbowali już wszystkiego.
Maria Niklewiczowa (red.) - Bajarka opowiada. Zbiór baśni całego świata

Bajarka opowiada to staranny wybór baśni z całego świata adresowany przede wszystkim do tych, co chcą baśnie opowiadać swoim dzieciom, jak i dla tych młodych czytelników, którzy chcą je czytać samodzielnie. Każda z baśni ma określony stopień trudności tak, by je właściwie adresować. Baśnie opowiedziała Maria Niklewiczowa, a książkę zilustrowała Maria Orłowska-Gabryś. Obie to legendy polskiej literatury dla dzieci.
Od czasu ukazania się pierwszego nakładu tej książki w 1959 roku zyskała ona olbrzymią popularność i bez wątpienia stała się najchętniej czytanym przez dzieci i ich rodziców zbiorem baśni.
Ilustrowane Pismo Święte

To wspaniałe Pismo Święte napisano prostym językiem i wypełniono pięknymi ilustracjami. Skierowano je zarówno do dzieci, które będą się zachwycać kolorowymi obrazkami, jak i do starszych czytelników, samodzielnie poznających biblijne historie.
Maria Konopnicka – Czytania dla Tadzia i Zosi

Reprint książki składającej się z dziewiętnastu opowiadań zawierających zbeletryzowane wiadomości o przyrodzie, geografii, historii i etnografii Polski.