
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Najczęściej kupowane książki w ostatnich 90 dniach:
- Zabójczy system? Ratownik medyczny przełamuje zmowę milczenia AUTOGRAF
- Magdalena Ziętek-Wielomska – Imperium Klausa Schwaba. Jedna planeta, jedna ludzkość, jeden zarząd AUTOGRAF
- G. K. Chesterton - Święty Tomasz z Akwinu
- Stanisław Krajski - Masoneria polska 2022. Polska w kleszczach masonerii
- Andrzej Nowak - Polska i Rosja. Sąsiedztwo wolności i despotyzmu X-XXI w.
- Aldona Zaorska - Apokalipsa 2030. Ile czasu nam zostało
- Wojciech Sumliński - (Nie)nasza wojna
- Adam Wielomski - Zabójcy Zachodu AUTOGRAF
- Mój Niedzielny Mszalik
- Benedyktyni tynieccy (oprac.) - Mszał rzymski (mszalik codzienny)
Ks. Janusz Stańczuk - Savoir-vivre dla dzieci. Poradnik o dobrym wychowaniu

Biblijna Księga Syracha mówi, że niewiele jest darów cenniejszych ponad „osobę dobrze wychowaną”. Bo wychowanie to nie tylko znajomość przepisów i umiejętność posługiwania się sztućcami. To przede wszystkim grzeczność i sympatia okazywana innym ludziom.
Renata Kochan - Kreatywne dzieci. 21 przepisów na twórcze popołudnie

Chcesz rozwijać w dziecku kreatywność i ciekawość świata? Pomóc mu wsłuchać się w swoje emocje i nauczyć budować dobre relacje z innymi?
Abecadło Pierdziołki

To już piąta odsłona Pana Pierdziołki. Nie trzeba go specjalnie nikomu przedstawiać. Jego grzeczne i niegrzeczne rymowanki znają na pamięć i dzieci, i dorośli. Po opublikowaniu pierwszego tomu pod tytułem „Pan Pierdziołka spadł ze stołka”, zapanowała prawdziwa pierdziołkomania. Tym razem to nie nasz kultowy bohater spadł, lecz z szafy spadło mu abecadło do kieszeni, a on pogmerał, powybierał i ułożył po swojemu literki. Literkom przyporządkował wiersze, wierszyki, rymowanki, powtarzanki… Będzie więc znowu śmiech, chichotanie, figle i zabawa, ale przy okazji także nauka. Bo oto na przykład dowiemy się, kim był Wincenty Priessnitz, który „wymyślił prysznic i odtąd ludzie nie chodzą w brudzie” i co ma wspólnego Mikołaj Rej z gęsiami – nikt nie będzie się nudził!
Anna Cybulska – Pamiętnik mojego życia. Rzecz o Henryku Sienkiewiczu

"Pamiętnik mojego życia. Rzecz o Henryku Sienkiewiczu" przybliża istotne aspekty życia i twórczości pisarza. Książka napisana z myślą głównie do młodego czytelnika, dokładnie zarysowywała dzieciństwo i młodość pisarza. Ukazane w niej uwarunkowania pasji, zainteresowań, kształtowania się i rozwijania zdolności stanowiły wspaniały przykład, którego śladem mógłby pójść każdy człowiek, by znaleźć się na właściwej drodze życia.
Bohdan Dyakowski - Nasz las i jego mieszkańcy

Autor książki – przyrodnik, pedagog, literat, propagator idei ochrony przyrody, współzałożyciel Ligi Ochrony Przyrody – pisze o lesie w sposób, w jaki nie pisał nikt przed nim ani po nim.
Carina Louart, Florence Pinaud – To wszystko matematyka!

Pełna ciekawostek i lekko podanej wiedzy książka o potędze matematyki – o tym, jak rządzi naszym światem, do czego się przydaje i jak działa.
Daniel Mizieliński, Aleksandra Mizielińska – Mapy, których nie masz

Gratka dla posiadaczy niebieskiej wersji "Map"! Dodatek do podstawowego wydania książki, zawierający mapy 24 krajów dołączonych do atlasu w wydaniach rozszerzonych.
Daniel Mizieliński, Aleksandra Mizielińska – Podziemnik

Blok pełen twórczych zadań rysunkowych dla młodych odkrywców. Ciąg dalszy podziemnej przygody zapoczątkowanej książką Pod ziemią, pod wodą.
Dieter Braun – Dinozaury od A do Z

W tej obszernej i bogato ilustrowanej przez Dietera Brauna książce znajdziecie opisy większości dotychczas odkrytych dinozaurów. Dla ułatwienia zostały one opisane w porządku alfabetycznym – od ardonyksa do zuniceratopsa.
Dieter Braun – Świat mórz i oceanów

Zanurzcie się w lekturze i zgłębiajcie tajemnice mórz, oceanów i ich niesamowitych mieszkańców! Woda daje życie naszej błękitnej planecie. Ale czy zastanawialiście się nad tym, co żyje w wodzie? Dieter Braun bierze pod lupę podwodny świat i jego mieszkańców.
Grażyna Bąkiewicz - Ta potworna wojna

Bogato ilustrowana seria „Ale historia…” z humorem przekazuje fakty historyczne i ciekawostki. W siódmej części dowiecie się między innymi, jak wyglądało życie podczas okupacji czy dlaczego Japończycy pomogli pokrzyżować szyki Hitlerowi.
Grażyna Bąkiewicz – Ale historia... Skąd te krzywe usta, Bolesławie?

Cześć, jestem Julek. Mam dwanaście lat i chciałbym mieć przyjaciela. Co prawda spędzam dużo czasu ze Słoniem i jego ekipą, ale nie zawsze dobrze się z nimi bawię. Ostatnio siłą wysłali mnie w przeszłość, żeby nauczyciel historii zapomniał o zapowiedzianym teście… Jedyny plus jest taki, że przy okazji odkryłem, co napędza latający rower, o którym marzę!