Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Najczęściej kupowane książki w ostatnich 90 dniach:
- Jan Białek - TECH. Krytyka rozwoju środowiska technologicznego
- Mój Niedzielny Mszalik
- Ks. Józef Mrozowski - Msza Święta i Tajemnice Życia Zbawiciela
- Werner Schur - Piekło bez ognia
- Marek Tomasz Chodorowski - Bestia. Cywilizacja nad przepaścią
- Adam Wielomski - Imperialna Europa. Niemieckie plany podboju i reorganizacji Europy 1871-1945
- Ks. Mateusz Szerszeń CSMA - Wielkie Zawierzenie Świętemu Michałowi Archaniołowi
- Kacper Kita - Saga rodu Le Penów
- John Bagot Glubb – Cykl życia imperium
- Gabriel Łasiński - Głupota i zaprzaństwo we współczesnym społeczeństwie polskim
Ks. Janusz Stańczuk - Jak zostać dżentelmenem w 30 dni
Świetna książka dla chłopców, ale po trochu również dla dziewczynek, pokazująca na czym polega bycie kulturalnym i odpowiedzialnym młodym człowiekiem. W dobie dominujących w życiu młodych ludzi smartfonach, nieoceniona pomoc wychowawcza.
Ks. Janusz Stańczuk - Savoir-vivre dla dzieci. Poradnik o dobrym wychowaniu
Biblijna Księga Syracha mówi, że niewiele jest darów cenniejszych ponad „osobę dobrze wychowaną”. Bo wychowanie to nie tylko znajomość przepisów i umiejętność posługiwania się sztućcami. To przede wszystkim grzeczność i sympatia okazywana innym ludziom.
Szczepan Jeleński - Lilavati. Rozrywki matematyczne
Książka inżyniera i popularyzatora nauki Szczepana Jeleńskiego, Lilavati, mimo że została wydana po raz pierwszy w 1926 roku, cieszy się niesłabnącą popularnością. Jest to zbiór świetnie dobranych zadań i ciekawostek matematycznych, a niektóre sięgają nawet czasów starożytnych. Lilavati to doskonała lektura dla każdego, kto chce bliżej poznać królową nauk, dobrze się przy tym bawiąc.
Tomasz Rożek - Człowiek
Tomasz Rożek, dziennikarz i popularyzator nauki, tym razem skupie się na człowieku. Ale nie tworzy atlasu anatomicznego czy typowego kompendium wiedzy. Próbuje raczej odpowiedzieć na pytanie: skąd jesteśmy, kim jesteśmy i dokąd zmierzamy? Opowiada zarówno o ewolucji człowieka, czyli przeszłości i teraźniejszości, jaki i o biocybernetyce, czyli o przyszłości.
Bajki i powiastki z morałem
Zagadka,
którą rozwiążesz bez trudu
po przeczytaniu wszystkich bajek i powiastek,
które - specjalnie dla Ciebie -
napisali: Ignacy Krasicki,
Maria Konopnicka, Władysław Bełza,
Henryk Sienkiewicz, Stanisław Jachowicz,
Aleksander Fredro, Kazimierz Przerwa-Tetmajer
i wielu innych polskich poetów i pisarzy.
Renata Kochan - Kreatywne dzieci. 21 przepisów na twórcze popołudnie
Chcesz rozwijać w dziecku kreatywność i ciekawość świata? Pomóc mu wsłuchać się w swoje emocje i nauczyć budować dobre relacje z innymi?
Piotr Socha, Wojciech Grajkowski - Pszczoły
Na książkę składa się ponad 30 rozkładówek w dużym formacie, z których każda to misternie skomponowana plansza. Kolorowe ilustracje są pełne szczegółów, a krótki przystępny tekst nie tylko objaśnia to, co się na nich znajduje, ale też zawiera wiele dodatkowych informacji i ciekawostek.
Agnieszka Żelewska - W domu. Moja pierwsza encyklopedia polsko-angielska z okienkami
"W domu. Moja pierwsza encyklopedia polsko-angielska z okienkami" to książka edukacyjna, dzięki której najmłodsi poznają świat i uczą się angielskich słówek. Pojawia się tu słownictwo związane z domem i rodziną: nazwy pomieszczeń i sprzętów, zabawek i ubrań, członków rodziny, części ciała i wielu drobiazgów, w sumie ponad 200 słówek. Na każdej rozkładówce można odszukać i otworzyć okienka (w całej książce jest ich ponad 50), co pozwala odkrywać kolejne szczegóły i słowa.
Agnieszka Żelewska - W mieście. Moja pierwsza encyklopedia polsko-angielska z okienkami
"Moja pierwsza encyklopedia polsko-angielska z okienkami" to seria edukacyjna, dzięki której najmłodsi poznają świat i uczą się angielskich słówek. W tej części pojawia się słownictwo związane z miastem: nazwy miejsc i budynków, zawodów, pojazdów, produktów, które możemy kupić, i wielu innych drobiazgów – w sumie ponad 200 słówek. Na każdej rozkładówce można odszukać i otworzyć okienka (w całej książce jest ich 50), co pozwala odkrywać kolejne szczegóły i słowa.
Agnieszka Żelewska - W podróży. Moja pierwsza encyklopedia polsko-angielska z okienkami
Agnieszka Żelewska - Zwierzęta. Moja pierwsza encyklopedia polsko-angielska z okienkami
Zwierzęta. Moja pierwsza encyklopedia polsko-angielska z okienkami to książka edukacyjna, dzięki której najmłodsi poznają świat i uczą się angielskich słówek.
W książce pojawia się słownictwo związane ze światem zwierząt – w sumie ponad 200 słówek! Czytelnicy odwiedzą dom pewnego podróżnika, las, dżunglę, sawannę, zanurkują w morzu, a nawet dotrą do krainy całej pokrytej śniegiem. Na każdej rozkładówce można odszukać i otworzyć okienka (w całej książce jest ich 50), co pozwala odkrywać kolejne szczegóły i słowa.
Bohdan Dyakowski - Nasz las i jego mieszkańcy
Autor książki – przyrodnik, pedagog, literat, propagator idei ochrony przyrody, współzałożyciel Ligi Ochrony Przyrody – pisze o lesie w sposób, w jaki nie pisał nikt przed nim ani po nim.