
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Najczęściej kupowane książki w ostatnich 90 dniach:
- Grzegorz Osiński - Cyfrowi niewolnicy. Transhumanizm w praktyce
- Praca zbiorowa - Encyklopedia Antykultury
- Mój Niedzielny Mszalik (-20%)
- Andrzej Łobaczewski - Ponerologia polityczna. Nauka o naturze zła w adaptacji do zagadnień politycznych
- Benedyktyni tynieccy (oprac.) - Mszał rzymski (mszalik codzienny)
- Piotr Witt - Kroniki paryskie drugie
- Jadwiga Zamoyska – O pracy
- Benjamin Abelow - Jak Zachód wywołał wojnę na Ukrainie
- Pietro kard. Gasparri - Katechizm katolicki (-20%)
- Jadwiga Zamoyska - O wychowaniu
Grażyna Bąkiewicz – Mieszko, ty wikingu!

Bogato ilustrowana seria „Ale historia…” z humorem przekazuje fakty historyczne i ciekawostki. Z pierwszej części, przybliżającej czasy panowania Mieszka I, dowiecie się między innymi, jak wydostać się z łap handlarzy niewolników, do kogo udać się po zatruciu wodą z rzeki, dlaczego żona Mieszka nie chciała jeść, jak Polanie wysyłali sobie esemesy i wielu innych rzeczy.
Grażyna Bąkiewicz – Ale historia... Stasiu, co ty robisz?

Grupa nastolatków przenosi się do osiemnastowiecznej Polski. Mają sprawdzić, kto odpowiada za upadek Rzeczypospolitej. Źli sąsiedzi? Beznadziejny król? A może po prostu pech? Dziwne? Wcale nie! W niedalekiej przyszłości nauka historii wygląda zupełnie inaczej… Szczególnie gdy nauczycielem jest pan Cebula.
Grażyna Bąkiewicz - Ta potworna wojna

Bogato ilustrowana seria „Ale historia…” z humorem przekazuje fakty historyczne i ciekawostki. W siódmej części dowiecie się między innymi, jak wyglądało życie podczas okupacji czy dlaczego Japończycy pomogli pokrzyżować szyki Hitlerowi.
Emilia Dziubak - Rok w lesie

Dziki, wilki, bażanty, niedźwiadek, mrówki, dzięcioł, lisy, borsuk, zaskrońce, żaby, łoś i wiele innych zwierzaków zamieszkuje pewien las. Jak się bawią, a jak odpoczywają? Kto śpi w dzień, a kto w nocy? Kto się z kim lubi? Kto jakie ma przysmaki? Poszukajcie odpowiedzi na kartach tej niezwykłej książki.
Dieter Braun – Świat mórz i oceanów

Zanurzcie się w lekturze i zgłębiajcie tajemnice mórz, oceanów i ich niesamowitych mieszkańców! Woda daje życie naszej błękitnej planecie. Ale czy zastanawialiście się nad tym, co żyje w wodzie? Dieter Braun bierze pod lupę podwodny świat i jego mieszkańców.
Daniel Mizieliński, Aleksandra Mizielińska – Podziemnik

Blok pełen twórczych zadań rysunkowych dla młodych odkrywców. Ciąg dalszy podziemnej przygody zapoczątkowanej książką Pod ziemią, pod wodą.
Daniel Mizieliński, Aleksandra Mizielińska – Mapy, których nie masz

Gratka dla posiadaczy niebieskiej wersji "Map"! Dodatek do podstawowego wydania książki, zawierający mapy 24 krajów dołączonych do atlasu w wydaniach rozszerzonych.
Carina Louart, Florence Pinaud – To wszystko matematyka!

Pełna ciekawostek i lekko podanej wiedzy książka o potędze matematyki – o tym, jak rządzi naszym światem, do czego się przydaje i jak działa.
bp Tihamer Toth - Młodzieniec dobrze wychowany

…pomiędzy grzecznością a charakterem można zauważyć ścisły związek przyczynowy. Przecież człowiek, który opanowuje swój zły humor dla dobra drugich, jest wyrozumiały na ich błędy, wspomaga przyjaciół w ich ciężkich chwilach, jest nie tylko uprzejmym, ale i pracuje nad swym własnym charakterem.
Bohdan Dyakowski - Nasz las i jego mieszkańcy

Autor książki – przyrodnik, pedagog, literat, propagator idei ochrony przyrody, współzałożyciel Ligi Ochrony Przyrody – pisze o lesie w sposób, w jaki nie pisał nikt przed nim ani po nim.
Anna Cybulska – Pamiętnik mojego życia. Rzecz o Henryku Sienkiewiczu

"Pamiętnik mojego życia. Rzecz o Henryku Sienkiewiczu" przybliża istotne aspekty życia i twórczości pisarza. Książka napisana z myślą głównie do młodego czytelnika, dokładnie zarysowywała dzieciństwo i młodość pisarza. Ukazane w niej uwarunkowania pasji, zainteresowań, kształtowania się i rozwijania zdolności stanowiły wspaniały przykład, którego śladem mógłby pójść każdy człowiek, by znaleźć się na właściwej drodze życia.
Abecadło Pierdziołki

To już piąta odsłona Pana Pierdziołki. Nie trzeba go specjalnie nikomu przedstawiać. Jego grzeczne i niegrzeczne rymowanki znają na pamięć i dzieci, i dorośli. Po opublikowaniu pierwszego tomu pod tytułem „Pan Pierdziołka spadł ze stołka”, zapanowała prawdziwa pierdziołkomania. Tym razem to nie nasz kultowy bohater spadł, lecz z szafy spadło mu abecadło do kieszeni, a on pogmerał, powybierał i ułożył po swojemu literki. Literkom przyporządkował wiersze, wierszyki, rymowanki, powtarzanki… Będzie więc znowu śmiech, chichotanie, figle i zabawa, ale przy okazji także nauka. Bo oto na przykład dowiemy się, kim był Wincenty Priessnitz, który „wymyślił prysznic i odtąd ludzie nie chodzą w brudzie” i co ma wspólnego Mikołaj Rej z gęsiami – nikt nie będzie się nudził!