
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Najczęściej kupowane książki w ostatnich 90 dniach:
- Zabójczy system? Ratownik medyczny przełamuje zmowę milczenia AUTOGRAF
- Magdalena Ziętek-Wielomska – Imperium Klausa Schwaba. Jedna planeta, jedna ludzkość, jeden zarząd AUTOGRAF
- Stanisław Krajski - Masoneria polska 2022. Polska w kleszczach masonerii
- G. K. Chesterton - Święty Tomasz z Akwinu
- Andrzej Nowak - Polska i Rosja. Sąsiedztwo wolności i despotyzmu X-XXI w.
- Aldona Zaorska - Apokalipsa 2030. Ile czasu nam zostało
- Adam Wielomski - Zabójcy Zachodu AUTOGRAF
- Wojciech Sumliński - (Nie)nasza wojna
- Grzegorz Osiński - Transhumanizm. Retiarius contra Secutor. Tom 2. Nauka i technologia.
- Benedyktyni tynieccy (oprac.) - Mszał rzymski (mszalik codzienny)
Adam Grzesik - Ekspert biznesu

Sukcesu ucz się od ludzi, którzy go odnieśli!
Co jest miarą powodzenia firmy? Rozpoznawalność marki, innowacyjność produktu, liczba wywiadów, których jej właściciel udzielił mediom branżowym? A może po prostu pieniądze, jakie dzięki niej zarabia?
Adam Szustak - Jonasz. Czym jest siła mężczyzny?

Poznaj historię Jonasza, która jest wskazówką do odkrycia jaki jest pierwotny, Boży projekt mężczyzny. Przyjmij zaproszenie do heroicznej walki o prawdziwą, odartą ze stereotypów, męskość. Przekonaj się na czym polega i w czym przejawia się męska siła.
Adam Szustak - Projekt Judyta. Czym jest siła kobiety?

Przeczytaj o kobiecej sile na przykładzie Judyty – jednej z najbardziej niezwykłych kobiet z kart Biblii. Odkryj jaki jest pierwotny Boży projekt kobiety, która została wyposażona podczas stwarzania we wszystko, czego potrzebuje do szczęśliwego życia.
Adele Faber, Elaine Mazlish - Jak mówić do nastolatków, żeby nas słuchały. Jak słuchać, żeby z nami rozmawiały

W swojej nowej książce Adele Faber i Elaine Mazlish piszą o zagubieniu charakterystycznym dla okresu dorastania, o pragnieniu akceptacji, młodzieńczym buncie i potrzebie decydowania o sobie, którą odczuwają nastolatkowie. Autorki poruszają także kwestie związane z przedwczesnym zainteresowaniem seksem oraz z niebezpieczeństwami, jakie niosą ze sobą łatwy dostęp do narkotyków i wszelkiego rodzaju mediów.
Adele Faber, Elaine Mazlish - Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały; Jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły

Bestsellerowy poradnik – niezbędnik każdego rodzica.
Andrzej Janikowski - Wiadomości o ratowaniu osób na pozór zmarłych

Reprint oryginału z 1870 roku. Książka, która od 1839 roku do końca XIX wieku była obowiązującym tytułem w urzędach powiatowych i gminnych, zakładach leczniczych i farmaceutycznych, jako poradnik do ratowania ludzi. Znajdują się tu informacje odnośnie udzielenia pomocy w razie utonięcia, uduszenia, powieszenia, skaleczenia i otrucia truciznami, a także sposoby na stworzenie antidotum i odtrutek np. w przypadku ukąszeń owadów i innych zwierząt.
Dr Andrzej Janikowski był jednym z najwybitniejszych lekarzy medycyny sądowej w XIX wieku. Dzięki niemu powstała Szkoła Farmaceutyczna w Warszawie, w której sam wykładał. Jego prace, głównie z medycyny sądowej, były wysoko oceniane w XIX wiecznej Europie.
Annegret Hiekisch, Christiane Bundschuh-Schramm - Recepta na szczęśliwą rodzinę

Zachować równowagę jest najtrudniej. Ale właściwie dlaczego nie spróbować? Któż bowiem nie chciałby pogodzić życia z pracą, bycia rodzicem z byciem parą, trwania przy kimś z dawaniem mu przestrzeni, wspierania z pozostawianiem inicjatywy, bliskości z dystansem, codziennych trosk z życiem duchowym? O tak, równowaga w życiu wydaje się kluczem do rozwiązania wszystkich problemów.
Arianna Huffington - Spełnienie

„Jeśli będziemy mieć szczęście, to na grę zwaną życiem mamy do dyspozycji około trzydziestu tysięcy dni. To, w jaki sposób będziemy grać, zależy od tego, co jest dla nas najważniejsze” – fragment książki
Barbara Kiereś - Chodzi o miłość

Czym jest miłość w swej istocie?, jakie są jej rodzaje?, jak powinna realizować się miłość małżeńska i narzeczeńska? – odpowiedzią jest książka „Chodzi o miłość”. W czasach, gdy słowo „miłość” jest używane w tak wielu, często krańcowo różnych znaczeniach, trzeba wrócić do podstawowego i pełnego rozumienia jej sensu, gdyż jak pisze autorka: „Wiedza o miłości wypracowana przez tradycję klasyczna pozwala spojrzeć na nią jako na szansę dla człowieka, która sprawia, że człowiek swą miłością przez podobieństwo uczestniczy w miłości Bożej”.
Barbara Kiereś - Jak wychowywać?

Jeśli wychowanie jest spełnianiem człowieczeństwa, czyli tego, co natura i łaska zasiały w człowieku, to sprawą niebagatelną jest pytanie - jak wychowywać? Odpowiedź wymaga integralnej wiedzy o człowieku, płaszczyznach jego życia oraz kontekstach społecznych i narodowych. Dzięki temu zarówno pedagogika, jak i codzienne doskonalenie samego siebie bronią od fałszu, chaosu i eksperymentu.
Barbara Kiereś - Tylko rodzina!

Rodzina jest społecznością osób, której celem jest tworzyć konieczne warunki dla zaistnienia życia ludzkiego oraz dla fizycznego i duchowego rozwoju człowieka. Rodzina realizuje swoje zadanie służąc życiu i wychowując. Najlepiej wypełnia swe zadania wówczas, gdy respektuje podmiotowość , godność i suwerenność każdego ze swych członków. Rodzina przygotowuje do samodzielnego i odpowiedzialnego życia indywidualnego i zbiorowego , stanowiąc paradygmat wszelkich innych społeczności.
Beata Kołodziej - Czas na kobiecość, czyli podróż do samej siebie
