
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Najczęściej kupowane książki w ostatnich 90 dniach:
- Joseph D. Unwin - Regulacje seksualne a zachowania kulturowe
- Ks. Mateusz Szerszeń CSMA - Wielkie Zawierzenie Świętemu Michałowi Archaniołowi
- Krzysztof Karoń - Historia antykultury 1.0.
- Jacek Bartyzel - Demokracja
- Vivek Ramaswamy - Woke S.A.
- Benedyktyni tynieccy (oprac.) - Mszał rzymski (mszalik codzienny)
- Pietro kard. Gasparri - Katechizm katolicki
- Marc Morano - Zielone oszustwo. Dlaczego Zielony Nowy Ład jest gorszy, niż myślisz
- Mój Niedzielny Mszalik
- Grzegorz Osiński - Cyfrowi niewolnicy. Transhumanizm w praktyce
Małgorzata Kondas - Krawędzie czasu

Opowiadania Małgorzaty Kondas (występującej pod pseudonimem Margaret Todd) z pogranicza fantastyki i realizmu.
Małgorzata Lis – Kocham cię mimo wszystko

Poruszająca powieść o tym, że Bóg spełnia nasze marzenia, choć często inaczej, niż planowaliśmy.
Marcin Wolski - Eurodżihad

Prezentowana powieść Marcina Wolskiego to gorący thriller, którego szybka akcja dzieje się we Francji, Szwajcarii, Niemczech, Austrii, Słowacji i Polsce. Miłośnik takiej literatury nie dozna zawodu.
EuroDżihad jest nie tylko powieścią "z dreszczem". Autor pokazuje jeden z najważniejszych dziś problemów naszego świata: atak islamskiego fundamentalizmu na rozchwiany ład "świata białych" XXI w., świata spętanego gorsetem "poprawności politycznej", teorii "wielokulturowości" i innych koncepcji społecznych i politycznych, których triumfalny pochód jest coraz częściej źródłem krwawych, przewlekłych konfliktów.
Wojciech Piotr Kwiatek
Marcin Wolski - Mocarstwo

Jak wyglądałby świat, którego żandarmem jest Polska?
Warszawa, stan wojenny. Marek Kopiński to zupełnie zwyczajny obywatel Polski Ludowej – unika władzy, czasem kolportuje niewielkie ilości bibuły. Jednakże dzień, w którym przenosi się między wymiarami, uciekając przed chłopakiem swej niedoszłej kochanki, zdecydowanie nie należy do zwykłych.
Marcin Wolski – Pies w studni Kot w windzie czyli rekonkwista

Alternatywne światy Marcina Wolskiego.
Marcin Wolski – Powtórka z rozgrywki

Po opisaniu superpozytywnego wariantu naszych dziejów najnowszych w „Wallenrodzie” i „Mocarstwie” a także wersji negatywnej w „Jednej przegranej bitwie” Marcin Wolski powraca do historii alternatywnych.
Marek Kalbarczyk – Ich trzecie oko

„Ich trzecie oko” to opowieść o ludziach, którzy nie widzieli od urodzenia albo w wyniku pechowych zdarzeń stopniowo lub nagle tracili wzrok. Autor opowiada o ich losach na tle wydarzeń historycznych drugiej połowy XX wieku. Jak wtedy radzili sobie niepełnosprawni, niewidomi i słabowidzący? Szalała „komuna”, panoszyły się służby, na półkach sklepowych pustki, powszechny brak pieniędzy, a jednak trzeba było żyć i robić coś wartościowego. Mimo trudności Polacy poradzili sobie, przetrwali, a nawet osiągali sukcesy – również niewidomi!
Oleg Pawłow - Opowieści z ostatnich dni. Trylogia

Opowieści z ostatnich lat to trylogia, na którą składają się trzy krótkie powieści: Służbowa baśń, Sprawa Matiuszyna i Karagandyjska tryzna. Akcja wszystkich toczy się w schyłkowym okresie sowieckiego imperium, w wojsku i łagrach Kazachstanu.
Spenser Hughes – Spisek tęczowej koalicji

Klasyka amerykańskiej literatury z gatunku political fiction. Sensacyjna intryga, szybkie tempo i niespodziewane zwroty akcji wręcz nie pozwalają czytelnikowi złapać oddechu. Doskonały polityczny i duchowy thriller ukazujący fikcyjny, aczkolwiek - jak się po latach okazało - niedaleki od rzeczywistości scenariusz zakulisowych działań homoseksualnego lobby, dążącego do wprowadzenia katastrofalnych zmian w prawie, polityce, obyczajach i moralności, mających podporządkować jednostkę i naród destrukcyjnej ideologii. Fascynująca powieść nie tylko o mechanizmach władzy i potędze mediów, lecz przede wszystkim o wielkości i nędzy człowieka, o męstwie i tchórzostwie, o nadziei i rozpaczy, o miłości i zdradzie…
Teresa Bochwic – Brylant. Opowiadania prawdziwe

Opowiadania Teresy Bochwic dotyczą różnych okresów PRL lat sześćdziesiątych, siedemdziesiątych, okresu pierwszej Solidarności i Polski tuż po transformacji ustrojowej. Użyte w podtytule określenie opowiadania prawdziwe można by opatrzyć przysłówkiem boleśnie prawdziwe. Prawdziwy jest nastrój, trafne są obserwacje obyczajowe. Czasami autorka sięga po wątki autobiograficzne. Książka odsłania sprawy z przeszłości, które nie zostały jeszcze dobrze opisane. Anna Nasiłowska
Tomasz Pernak - Narrator

"Narrator" to niezwykła powieść szkatułkowa osadzona w realiach początku XX wieku. Anioł z amnezją, diabeł ze skłonnościami do fuszerki, obrazy mistrzów...Piękne kobiety rozkochane w jedwabiach i pistoletach. Mocne! Wbrew pozorom, jest to opowieść o Polsce!
Ula Rossa - Wystawa

Przełamująca stereotypy powieść o kobietach-alkoholiczkach, pokazująca drogi wyjścia, stanowiąca cenną pomoc dla lekarzy i terapeutów.
Redakcja: Michał Krajski.