
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Najczęściej kupowane książki w ostatnich 90 dniach:
- Sławomir A. Danilczuk - Globalny Bunt Elit
- Fałszywa pandemia. Krytyka naukowców i lekarzy PCR cz.2
- Wojciech Sumliński – Zapis zarazy
- Dr Karina Reiss, Dr Sucharit Bhakdi - Koronawirus - fałszywy alarm? Liczby, konkrety, konteksty II WYDANIE ROZSZERZONE
- Fałszywa pandemia. Krytyka naukowców i lekarzy
- Józef Białek - Czas sodomy. Czyli zamach na cywilizację.
- Christopher Klinsky - 5G – narodziny mega totalitaryzmu. Czy jest to również zagrożenie dla naszego zdrowia?
- Ewa Kurek – Europa 1939-1945 Kto wspierał Hitlera, a kto z nim walczył AUTOGRAF
- Feliks Koneczny - Prawa dziejowe
- Ks. Józef Mrozowski - Msza Święta i Tajemnice Życia Zbawiciela
Marguerite A. Peeters - Polityka globalistów przeciwko rodzinie

Stajemy dziś przed wyzwaniem rzuconym przez reżyserów rewolucji kulturowej, usiłujących na fali globalizmu narzucić swoją wizję całemu światu.
Wizję, zgodnie z którą trzeba przez antykoncepcję ograniczyć liczbę ludności na Ziemi – bo mniej ludzi to mniej chorób i problemów.
Wizję nasyconą ideologią gender, w której człowiek zostaje wyzuty ze swojej podstawowej tożsamości – bycia mężczyzną i kobietą.
Wizję, w której prawa narzucane odgórnie, bez konsultacji ze społeczeństwem. To wszystko staje się dziś naszą rzeczywistością, której musimy być świadomi.
Marguerite A. Peeters - Gender - światowa norma polityczna i kulturowa

Ta niezwykłe cenna i ciekawa publikacja przybliża, czy jest i jakie zagrożenia niesie ze sobą gender − ideologia o obco brzmiącej nazwie.
„Jaka jest korzyść płynąca z jej przeczytania? – pyta autor polskiej przedmowy, ks. abp Henryk Hoser SAC, by za chwilę udzielić samemu odpowiedzi: – Daje ona opis zjawiska w klasycznym tryptyku: początki, rozwój i schyłek.
Marguerite A. Peeters - Globalizacja zachodniej rewolucji kulturowej

Oto jedno z „najważniejszych i zarazem najodważniejszych dzieł współczesnej kultury naukowej” – zaznaczył w przedmowie ks. prof. dr hab. Tadeusz Guz. Książka ta porusza zagadnienie globalnej rewolucji kulturowej, której celem jest – jak określiła Autorka we wstępie – „rozprzestrzenienie na całym świecie (...) nowej etyki, która ma (...) charakter sekularystyczny; jest ona wynikiem rewolucji feministycznej, seksualnej i kulturowej”.
Gabriele Kuby - Zryw ku miłości. Do młodych ludzi, którzy chcą mieć przyszłość

Książka jest zaproszeniem i wezwaniem skierowanym do młodych ludzi, aby rozważyli cel i sens swojego życia w perspektywie wolności i odpowiedzialności. Zawiera refleksje na temat współczesnego świata i poszukiwania dróg wyjścia z kryzysu zagrażającego nie tylko tradycyjnie pojmowanemu systemowi wartości, lecz także samym podstawom egzystencji człowieka. Chodzi o ciebie i twoje życie, o twoją wolność i twoje życie - o szczęście, które przychodzi, kiedy poznajesz i wypełniasz sens swojego życia.
Karolina i Tomasz Elbanowscy - Ratuj Maluchy! Rodzicielska rewolucja

Czy dwoje młodych ludzi ze zwykłego blokowiska, wychowujących siedmioro małych dzieci, może zagrozić rządzącym i wywołać ferment na politycznej scenie? Okazuje się, że tak. Akcja „Ratuj Maluchy” stała się dla władz tym, czym lustro dla Bazyliszka – doprowadziła do drastycznego spadku poparcia koalicji rządzącej.
Jeanne Larghero – Gdy filozofia miesza sie w sprawy płci

Nigdy wcześniej nie mówiło się tyle o płci, równości, stereotypach, różnicach między kobietą a mężczyzną czy o seksie. Chcąc zacząć mówić o płci, należy wyjść od kobiety i mężczyzny. Czy przeżywają to samo? Czy mogą się zamieniać rolami? Dlaczego czują, że są sobie równi, skoro różnice płciowe i anatomiczne biją po oczach?
Krystian Kratiuk - Wyznawcy kompromisów. Kulisy odrzucenia projektu "Stop aborcji"

Nie ma chyba w naszym kraju takiej osoby wierzącej, która nie zwracałaby uwagi na medialne doniesienia dotyczące obywatelskiego projektu "Stop Aborcji!". Zakładał on pełną ochronę poczętych dzieci ale został przez parlamentarzystów RP niestety odrzucony!
Jak zatem postrzegać tą zadziwiającą i przykrą opieszałość w chronieniu nienarodzonych? Czy Ci, którzy nie potrafią pomóc najsłabszym, będą mogli skutecznie chronić nas - dorosłych obywateli? Czy w świecie polityki prawo do życia dla każdego przysługuje naprawdę… każdemu? Dobra lektura. Doskonała i wnikliwa analiza legislacyjnych działań oraz obywatelskich inicjatyw, które na przestrzeni ostatnich lat próbowały zmienić aborcyjne prawo w naszym kraju.
Marek Kluz, Józef Młyński - Obrona i promocja rodziny. Zamyślenia księdza profesora Jerzego Bajdy

Drogi Czytelniku! Masz w ręce teksty, które ośmielam się nazwać „soczyste perełki”. Perełki, ponieważ myśli w nich zawarte dotykają spraw fundamentalnych dla człowieka, dla rodziny, dla narodu i Kościoła. A soczyste, ponieważ napisane językiem żywym i zrozumiałym, rzeczowym i ciętym, z pasją i troską, z bezkompromisowością i odwagą, nawet gdy przez to można było się komuś narazić.
Michał Krajski – Rodzina. Ostatni bastion

Michał Krajski w swojej książce pokazuje proces niszczenia rodziny, oraz przedstawia plan pozytywny, w jaki sposób walczyć z kryzysem.
Stefan Ignacy Możdżeń - Fałszywe drogi wychowania

Żyjemy w czasach totalnego odrzucenia dotychczasowego dorobku pedagogicznego minionych pokoleń, co zbiega się w antypedagogice z postulowanym kodeksem praw dziecka: prawem do samostanowienia, prawem do swobodnego wyboru środowiska życia, z możliwością opuszczenia rodziców, prawem do życia bez kar, do seksualnej wolności.
Tomasz P. Terlikowski - Nadzieja na dziecko czyli cała prawda o naprotechnologii

Bezskutecznie staracie się o dziecko?
Lekarz powiedział wam, że nie ma innej rady, jak tylko metoda in vitro?
A jeśli nie chcecie jej stosować?
Czy to znaczy, że nie macie już żadnych szans?
Nie wszystko stracone
Tomasz P. Terlikowski - Sprawa profesora Chazana

"Sprawa profesora Chazana" ze sporu między lekarzem a pacjentką o sumienie staje się sporem o to, czy lekarz ma prawo uznać, że na życzenie jednego pacjenta może poświęcić życie innego? Czy emocje kobiety, którą ma leczyć, są ważniejsze od prawa do życia dziecka, które także jest powierzone jego opiece? Czy aby uniknąć cierpień matki, można zabić dziecko?