
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Najczęściej kupowane książki w ostatnich 90 dniach:
- Sławomir A. Danilczuk - Globalny Bunt Elit
- Wielki RESET
- Dr Karina Reiss, Dr Sucharit Bhakdi - Koronawirus - fałszywy alarm? Liczby, konkrety, konteksty II WYDANIE ROZSZERZONE
- Chris Klinsky - Szczepionka na koronawirusa – zagrożenie dla ludzkości?
- Paweł Skutecki, Karol Kwiatkowski – COVID-1984. Największy polski nielegalny eksperyment medyczny
- Feliks Koneczny - Prawa dziejowe
- Stanisław Krajski – Masoneria polska 2021. Na skraju przepaści AUTOGRAF
- Mój Niedzielny Mszalik
- Ks. Józef Mrozowski - Msza Święta i Tajemnice Życia Zbawiciela
- Roland Baader - Koniec pieniądza papierowego
Stanisław Krajski - Savoir vivre. 250 problemów

Niniejsza książka podejmuje 250 problemów z zakresu savoir vivre. Obejmuje jednak nawet 500-700 szczegółowych wskazań etykiety. Odnosi się również do kilkudziesięciu ogólnych zasad savoir vivre ukazując, jak je stosować w określonych sytuacjach.
Stanisław Krajski - Savoir vivre. Podręcznik w pilnych potrzebach

Niniejsza książka jest przeznaczona dla tych, którzy potrzebują i to „na gwałt” informacji i rad z zakresu savoir vivre dotyczących sytuacji towarzyskiej czy służbowej, w której niedługo się znajdą. Informacji i rad o takim charakterze, że pozwoli im to rozwiązać wszystkie czekające ich problemy związane z bon-tonem i etykietą.
Pozycję tę można również potraktować jako pierwszy podstawowy, wprowadzający głęboko w problematykę savoir vivre podręcznik.
Stanisław Krajski - Perfumy. Instrukcja obsługi

Perfumy są narzędziami służącymi do realizacji różnorodnych celów, do osiągania skutków w wielu płaszczyznach. Musimy wiedzieć jakie to jest narzędzie, jak jest skonstruowane, w jaki sposób je używać, jakie cele poprzez nie możemy osiągnąć, jakie skutki powoduje. Musimy znać instrukcję obsługi tego narzędzia.
Ta książka jest taką właśnie instrukcją.
Stanisław Krajski - Savoir vivre w Kościele Podręcznik dla świeckich

W seminariach duchownych przez wieki uczono dobrych manier. Podręcznik savoir vivre pt. „Zwyczaje towarzyskie” napisał św. Józef Sebastian Pelczar. Takie podręczniki pisali również inni biskupi i księża. W Polsce najbardziej popularne były prace ks. J. Mikusińskiego i ks. bpa T. Totha, ks. A. Witkowiaka.