
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Najczęściej kupowane książki w ostatnich 90 dniach:
- Sławomir A. Danilczuk - Globalny Bunt Elit
- Fałszywa pandemia. Krytyka naukowców i lekarzy PCR cz.2
- Wojciech Sumliński – Zapis zarazy
- Dr Karina Reiss, Dr Sucharit Bhakdi - Koronawirus - fałszywy alarm? Liczby, konkrety, konteksty II WYDANIE ROZSZERZONE
- Fałszywa pandemia. Krytyka naukowców i lekarzy
- Józef Białek - Czas sodomy. Czyli zamach na cywilizację.
- Christopher Klinsky - 5G – narodziny mega totalitaryzmu. Czy jest to również zagrożenie dla naszego zdrowia?
- Feliks Koneczny - Prawa dziejowe
- Ewa Kurek – Europa 1939-1945 Kto wspierał Hitlera, a kto z nim walczył AUTOGRAF
- Jadwiga Czechowicz - Wołanie Boga AUTOGRAF
Ks. Janusz Stańczuk - Jak zostać dżentelmenem w 30 dni

Świetna książka dla chłopców, ale po trochu również dla dziewczynek, pokazująca na czym polega bycie kulturalnym i odpowiedzialnym młodym człowiekiem. W dobie dominujących w życiu młodych ludzi smartfonach, nieoceniona pomoc wychowawcza.
Katarzyna Zamoyska - Przeszłość przyszłości czyli nauki księżnej Izabeli Czartoryskiej dla dzieci

Książka Katarzyny Zamoyskiej to współczesna wersja XIX-wiecznej powieści Izabeli Czartoryskiej „Pielgrzym w Dobromilu”. Przypomina dzieciom o podstawowych wartościach chrześcijańskich – szacunku dla rodziców i osób starszych, trosce o ubogich i chorych, poszanowaniu przyrody i zwierząt, dotrzymywaniu danego słowa, mówieniu prawdy itd. Pięknie wydana i ilustrowana.
Zofia Kossak - Ku swoim

Ku swoim to ozdobiona ilustracjami Karola Kossaka powieść, została wydana po raz pierwszy w 1931 r.
Jest to młodzieżowa wersja Pożogi Zofii Kossak, opisującej zagładę jej domu rodzinnego na Kresach.
Ewa Skarżyńska – O umiłowaniu ojczystego kraju dzieciom

Opowieść Ewy Skarżyńskiej – tętniąca życiem naszych przodków - rozpoczyna się w okresie Piastów, a kończy w czasach nam współczesnych i jest napisana jak zwykle w sposób niezwykle zrozumiały i atrakcyjny dla młodego czytelnika. Są w niej następujące po sobie barwne wydarzenia historyczne z dziejów naszej Ojczyzny. Są patrioci i zdrajcy, ludzie wielkiego formatu i niezłomnego ducha i ludzie tchórzliwego serca, którym obce jest staropolskie hasło: BÓG, HONOR, OJCZYZNA. Są, by lepiej można było zrozumieć i bardziej ukochać to wszystko, co składa się na słowo: POLSKA.
Feliks Koneczny - Dzieje Polski opowiedziane dla młodzieży

W czasach gdy władza ogranicza do minimum lekcje historii w szkołach, o wiedzę historyczną swoich dzieci rodzice muszą zadbać sami. Książka Feliksa Konecznego wychodzi zdecydowanie naprzeciw tej naglącej potrzebie chwili.
Henryk Jerzy Chmielewski – Tytus Romek i ATomek obchodzą 100-lecie odzyskania niepodległości Polski

Po ukończeniu i wydrukowaniu albumu "Tytus, Romek i A’Tomek poznają historię hymnu Polski z wyobraźni Papcia Chmiela narysowani", mistrz Papcio Chmiel radośnie zatarł ręce i popukał się z satysfakcją w siwą, zmęczoną wymyślaniem akcji głowę.
Maria Dąbrowska - Dzieci ojczyzny

Dzieci ojczyzny – zbiór opowiadań dla młodzieży o polskich wydarzeniach historycznych (od czasu Konstytucji 3 Maja 1791 roku, poprzez Powstanie Kościuszkowskie w 1794, Powstania narodowe - Listopadowe 1831 i Styczniowe 1863 aż po Legiony okresu 1914-1918.
Aleksander Kamiński - Kamienie na szaniec /oprawa twarda/

Opowieść o Bohaterach Szarych Szeregów - Rudym, Alku, Zośce, zilustrowana ponad osiemdziesięcioma zdjęciami ze wszystkich epok Ich życia - od gniazda rodzinnego, poprzez czas harcerstwa, miłości, walki, po dni ostatnie!
Daniel Chraniuk, Zbigniew Tomecki, Gabriela Becla - Jachna

Oddajemy w Twoje ręce opowieść o Janinie Wasiłojć-Smoleńskiej. Jachna, bo taki pseudonim nosiła nasza bohaterka, była sanitariuszką w oddziałach partyzanckich Armii Krajowej na Wileńszczyźnie w czasie II Wojny Światowej oraz w 5 Wileńskiej Brygadzie AK, walczącej z władzą komunistyczną po zakończeniu wojny. Za czynny opór wobec komunistów spędziła 10 lat w więzieniach.
Anna Cybulska – Pamiętnik mojego życia. Rzecz o Henryku Sienkiewiczu

"Pamiętnik mojego życia. Rzecz o Henryku Sienkiewiczu" przybliża istotne aspekty życia i twórczości pisarza. Książka napisana z myślą głównie do młodego czytelnika, dokładnie zarysowywała dzieciństwo i młodość pisarza. Ukazane w niej uwarunkowania pasji, zainteresowań, kształtowania się i rozwijania zdolności stanowiły wspaniały przykład, którego śladem mógłby pójść każdy człowiek, by znaleźć się na właściwej drodze życia.
Artur Guzicki, Henryk Baca – Podróże Misia Wojtka

Lubicie misie? Jeśli tak, to poznajcie misia Wojtka. Nie jest to zwykły niedźwiadek. Żył dawno temu, ale był tak sławny, że dzisiaj ma swój pomnik. Pomnik ten stoi w centrum miasta, miś może więc z niego obserwować ludzi. Ale nie tylko tych, którzy codziennie obok niego przechodzą. Oj, nie! Miś Wojtek umie bowiem przenosić się w czasie i odkrywać przeszłość!
Bohaterowie: Wielka Księga dla Małych - kolorowanko-wierszowanka

Bohaterowie: Wielka Księga dla Małych to zbiór fantastycznych kolorowanek przedstawiających wszystkie postacie, o których przeczytasz w wersji „dla dorosłych”.