
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Najczęściej kupowane książki w ostatnich 90 dniach:
- Sławomir A. Danilczuk - Globalny Bunt Elit
- Fałszywa pandemia. Krytyka naukowców i lekarzy PCR cz.2
- Wojciech Sumliński – Zapis zarazy
- Dr Karina Reiss, Dr Sucharit Bhakdi - Koronawirus - fałszywy alarm? Liczby, konkrety, konteksty II WYDANIE ROZSZERZONE
- Fałszywa pandemia. Krytyka naukowców i lekarzy
- Józef Białek - Czas sodomy. Czyli zamach na cywilizację.
- Christopher Klinsky - 5G – narodziny mega totalitaryzmu. Czy jest to również zagrożenie dla naszego zdrowia?
- Ewa Kurek – Europa 1939-1945 Kto wspierał Hitlera, a kto z nim walczył AUTOGRAF
- Feliks Koneczny - Prawa dziejowe
- Jadwiga Czechowicz - Wołanie Boga AUTOGRAF
Magna Polonia nr 21






Opis
Dla większości mieszkańców naszego kontynentu samo to słowo zaraza kojarzyło się do niedawna wyłącznie z wydarzeniami z odległej przeszłości, z czymś, co tu i teraz zdarzyć się absolutnie nie może. A tymczasem zdarzyło się. I choć nasz kraj został w miarę oszczędzony, to inne kraje europejskie zostały mocno przez nią doświadczone. Jakie będą tego konsekwencje dla Polski, dla Europy, dla świata?
Nad tym zastanawiamy się na łamach niniejszego numeru magazynu Magna Polonia, przy czym opinie – o czym się Państwo przekonacie – są bardzo zróżnicowane, przy czym odnosi się to zarówno do tego, co się stało i co się dzieje, jak i do tego, jakie mogą być następstwa. I ja postanowiłem podzielić się swoimi przemyśleniami, czego efektem jest jest jeden z artykułów, więc w tym miejscu nie będę się na ten temat rozpisywał…
Ale nie samą zarazą żyliśmy w ostatnim okresie. Nie samą zarazą zajmujemy się też w tym numerze naszego magazynu. Tak więc przygotowaliśmy dla Państwa szereg ciekawych artykułów z różnych dziedzin.
Wśród nich znajdziecie Państwo ciekawy wywiad, stanowiący plon podróżniczych pasji red. Tomasza Cukiernika, który to jeździ po świecie, po czym dzieli się z nami swoimi obserwacjami i przeżyciami. Tym razem dotarł on aż na Syberię, gdzie między innymi spotkał się z ks. Włodzimierzem Siekiem, werbistą, wikariuszem generalnym w diecezji św. Józefa w Irkucku.
Niektóre wypowiedzi mogą dziwić, a nawet szokować, ale tym bardziej warto wsłuchać się w ów głos z drugiego końca świata, by dowiedzieć się, jak ludzie tam żyją, co tam robią i co myślą, Bo naszą rolą, jako dziennikarzy, jest przede wszystkim rozbudzenie w Czytelnikach chęci poszukiwania i poznawania świata.