Jedynie prawda jest ciekawa - Józef Mackiewicz

 

Newsletter Multibook
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Grzegorz Płaczek - #Tosiesamokomentuje

Grzegorz Płaczek - #Tosiesamokomentuje
  • promocja
Wysyłka w: Powyżej 3 dni roboczych
Cena: 54,90 zł 74,00 zł 54.90
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

 

Polityka nigdy mnie nie interesowała i nigdy wcześniej nie przypuszczałem, że napiszę książkę "#ToSieSamoKomentuje". Książka przybrała formę PONAD 260-STRONICOWEGO pamiętnika Polaka, który poszukuje prawdy w trudnym momencie historii swego kraju, gdy Polskę ogarnia wszechobecny kryzys polityczny, społeczny, moralny, a nawet mentalny, gdy wirus i Covid-19 zdominowały wszystkie dziedziny życia. Książka to zbiór dat, instynktownych refleksji, liczb, politycznych kłamstw, dokumentów i, co najważniejsze, faktów.

"Zewsząd słychać sprzeczne, często wzajemnie wykluczające się, a nawet szkodliwe informacje związane m.in. z „przymusem” szczepień lub niezgodnym z prawem obowiązkiem zakrywania ust i nosa. W ostatnim czasie ten problem dotyczy nas wszystkich i właśnie dlatego w swojej publikacji skupiam się głównie na tych kwestiach. Dzielę się pozyskanymi informacjami, które mam nadzieję, że same się komentują.
Bardzo mało wiedzieliśmy o wirusie i jak sobie radzić z pandemią. To, że nie wiedzieliśmy stwarzało pole do dezinformacji. Nikt nie sprawdzał źródeł pojawiających się informacji – niemal wszyscy ulegli panice, a dezinformacja stała się narzędziem w rękach rządzących. Zadałem sobie trud dotarcia do prawdy, szukając sprawdzonych faktów dotyczących Covid-19, poszukując rzetelności w słowach licznych, pojawiających się „jak grzyby po deszczu” ekspertów. Rozpoczynając moją aktywność założyłem, że wszystkim zależy na dobru Polski i jej mieszkańców. Teraz wiem, jak bardzo się myliłem.
Odkrywałem krok po kroku meandry wszechobecnej manipulacji, starałem się przybliżyć Czytelnikowi decyzje podejmowane przez rządzących i ich doradców. Próbowałem zrozumieć bierną postawę rządzących i opozycji oraz prześledzić niekontrolowany przepływ pieniędzy podatników. Niemal codziennie znajdowałem potwierdzenie, że wiele rzeczy pozbawionych jest sensu i nie można ich wyjaśnić w logiczny sposób. Zauważyłem, że opinie ekspertów „głównego nurtu” często nie pokrywają się z faktami, do których docierałem, szukając odpowiedzi na pojawiające się wątpliwości. Swoje zapytania kierowałem do wielu urzędów i instytucji – Ministerstwa Zdrowia, Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, Kancelarii Prezydenta RP, WHO czy do Rzecznika Praw Obywatelskich. Lista moich pism jest długa. Na wiele z nich otrzymałem odpowiedzi, które same się komentują".
"Być może właśnie teraz nadszedł czas na gruntowne zmiany. Zmiany prawdziwe.
Mam dosyć polityków, którzy „tylko mówią” i… nic z tego nie wynika. Ta książka to historia moich poszukiwań, dociekań i walki o prawdę, w którą zawsze wierzę.


Jestem przekonany, że możemy żyć w pięknej i wolnej Polsce, gdzie każdy dla siebie jest oparciem, a decyzje polityków są logiczne i przemyślane. Wielu z Polaków odpowie zapewne, że to ułuda – ja jednak chcę spróbować uwierzyć. W książce starałem się opierać wyłącznie na prawdzie, wierząc (być może naiwnie), że prawda sama się obroni.
Ostateczne wnioski zostawiam Tobie, Czytelniku".

Dane techniczne

Autor Grzegorz Płaczek
Format 160 x 235 mm
Liczba stron 286
Oprawa Miękka
Zdjęcia Nie
Rok wydania 2021
Wydawca Nakład własny autora

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl