Jedynie prawda jest ciekawa - Józef Mackiewicz

 

Newsletter Multibook
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Piotr Kozłowski - Moja Polska?

Wysyłka w: 2-3 dni robocze
Cena: 69,00 zł 69.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Moja Ojczyzna od stuleci aż po dzień dzisiejszy jest okupowana przez zbirów wszelakiej maści. W związku z tym niezaprzeczalnym faktem postanowiłem napisać książkę obrazującą szubrawstwa i bandytyzm kolaborantów a także okupantów Mojej Polski.

Dane techniczne

Autor Piotr Kozłowski
Format 150 x 210 mm
Liczba stron 564
Oprawa Miękka
Zdjęcia Nie
Rok wydania 2015
Wydawca Nakład własny Autora

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (1)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

27 sierpnia 2015

Lektura przy której nie da rady zasnąć. Obejmuje tak wiele zagadnień, że czasami nie wiadomo w jakim świecie jesteśmy. Autor w życiu prywatnym chyba nie usiedzi w jednym miejscu przez kilka sekund. Ogólnie to śmiała, odważna i ostra książka. Nie zostawia suchej nitki na złych politykach i innych złych ludziach. Opleciona jest wieloma przypisami, ale czasami nie chce się wierzyć w opisy autora. Niemniej jednak po sprawdzeniu u źródeł nie ma się do czego przyczepić. Opisuje kwestie o których nigdy nie usłyszymy i nie przeczytamy w prozie powszechnej. Autor w pewnych momentach odpływa, co jest mało spotykaną formą pisania, ale to tylko pobudza czytelnika do myślenia. Znajdziemy tu opowiadanie, pamiętnik, science - fiction, horror, historię, a nawet niewiarygodne fakty tak obecne jak i starsze. Książka powinna mieć motto : "Świat nie jest czarny, świat jest jeszcze czarniejszy".

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl