
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Najczęściej kupowane książki w ostatnich 90 dniach:
- Magdalena Ziętek-Wielomska – Imperium Klausa Schwaba. Jedna planeta, jedna ludzkość, jeden zarząd AUTOGRAF
- Zabójczy system? Ratownik medyczny przełamuje zmowę milczenia PRZEDSPRZEDAŻ
- Andrzej Nowak - Polska i Rosja. Sąsiedztwo wolności i despotyzmu X-XXI w.
- Roman Dmowski - Anglia powojenna i jej polityka
- Feliks Koneczny - Święci w dziejach narodu polskiego
- Mój Niedzielny Mszalik
- G. Edward Griffin - Finansowy potwór z Jekyll Island. Prawdziwa historia Rezerwy Federalnej
- Vladimír Palko - Lwy nadchodzą. Jak obronić chrześcijańską Europę?
- G. K. Chesterton - Święty Tomasz z Akwinu
- Stanisław Krajski - Grzechy główne polskiego Kościoła
Michael Voris - Ruch oporu

Kościół katolicki znajduje się w stanie, jakiego zapewne nie doświadczył nigdy dotąd w ciągu dwóch tysięcy lat swojej historii: jest to niemal stan śmierci autentycznej wiary na Zachodzie. Teraz zaczyna to grozić Kościołowi w pozostałych częściach świata. Czas nigdy nie ponaglał wiernych katolików tak bardzo, by powstali i stawili opór. Nauczanie Kościoła jest poddawane reinterpretacji i kształtowane na nowo, a pasterze często nie przekazują wiernym zdrowej doktryny i nauczania moralnego. Wstrząsający jest fakt, iż w rzeczywistości dzieje się coś przeciwnego. Michael Voris przedstawia szeroki zarys kluczowych punktów tego demonicznego ataku na Kościół, wskazując, jak pilną potrzebą jest przyjęcie przez wiernych katolików postawy oporu wobec niszczenia Wiary i potwierdzając, że istnieje tylko jedno rozwiązanie na kryzys - sprawdzone w ciągu minionych dwóch tysięcy lat życia Kościoła: osobista świętość.
Ryszard Terlecki - Polska w niewoli 1945-1989

Książka prezentuje dzieje Polski zniewolonej przez Sowietów, a wcześniej zdradzonej przez zachodnich sprzymierzeńców i wydanej na pastwę komunistycznego imperium zła.
To trudna i bolesna historia zbrodni, represji i ucisku narodu przez sprawujących nad nim władze sowieckich namiestników, m.in. Bieruta, Gomułkę, Cyrankiewicza, Różańskiego, Spychalskiego, Gierka, Babiucha, Jaruzelskiego i wielu innych.
Paweł Kołodziejski - Wojna polsko-bolszewicka 1920 roku w komiksie

Komiks przedstawia historię bohaterskiej walki żołnierzy polskich z budzącą grozę armią sowiecką. Pełną zadziwiających zwrotów akcji i wiary pomieszanej z niewiarą w możliwość zwycięstwa. Przed nami cała galeria bohaterów: znakomici dowódcy i stratedzy, oddani żołnierze i… pewien cichy kapłan, który stał się symbolem zwycięskiej bitwy, określanej jako Cud nad Wisłą.
Jędrzej Majka - Kresy

Album zawiera ponad 130 fotografii i opowiada o takich miejscach niezwykłych jak: Lwów, Żółkiew, Drohobycz, Olesko, Podhorce, Kamieniec Podolski, Żwaniec, Chocim, Okopy Świętej Trójcy, Kudryńce, Sidorów, Skałat, Podkamień, Poczajów, Krzemieniec, Brześć, Różana, Kosów Poleski, Mir, Nieśwież, Nowogródek, Stare Wasiliszki, Grodno, Wilno, Troki, Kowno.
Joanna Wieliczka-Szarkowa - III Rzesza. Zbrodnia bez kary

Książka, która tak obszernie przedstawia historyczne kulisy potęgi i upadku III Rzeszy, stawia pytania o dużym znaczeniu moralnym i cywilizacyjnym: Jak to możliwe, że nowoczesne i kulturalne społeczeństwo w sercu Europy ogarnęło zbiorowe szaleństwo? Dlaczego odrzucono człowieczeństwo? Dlaczego Europa nie rozliczyła sprawiedliwie nazistowskich zbrodni? Dlaczego wciąż lekceważy płynące z przeszłości ostrzeżenia? I jakie konsekwencje może mieć fakt, że w istocie popełnione zbrodnie pozostały bez kary…?
Joseph Ratzinger (Benedykt XVI) – Duch liturgii

Książka Duch liturgii została przyjęta w świecie jako zarys odbudowy liturgii katolickiej i zaproszenie do szkoły modlitwy. Nie jest to więc książka tylko dla specjalistów; teologów czy liturgistów.
Paweł Kołodziejski - Konfederacja barska w komiksie

W 250 rocznicę zawiązania Konfederacji Barskiej proponujemy znakomity komiks przywołujący pamięć bohaterskich konfederatów. Akcja komiksu rozgrywa się w Małopolsce: w czasie walk o Lanckoronę oraz podczas oblężenia klasztoru w Tyńcu…
Rod Dreher – Opcja Benedykta. Jak przetrwać czas neopogaństwa

Opcja Benedykta nie jest niczym innym, jak tylko opowiedzeniem się za tym, aby Kościół był taki, jaki miał być od samego początku, jest to wybór, przed którym stają wszyscy wierzący chrześcijanie w obecnych postchrześcijańskich, neopogańskich czasach: czy nasze życie będzie nadal wyglądało tak, jakbyśmy żyli w normalnych czasach, czy też przyjmiemy, że jesteśmy wygnańcami w Babilonie i wejdziemy na drogę życia, która umożliwi nam zachowanie naszej wiary.
Thomas Woods - Jak Kościół katolicki zbudował zachodnią cywilizację

Znakomita publikacja o fundamentalnym wkładzie Kościoła katolickiego w budowę podstaw zachodniej cywilizacji. Autor ukazuje, jak Kościół katolicki wpłynął na ocalenie skarbów kultury antycznej, tworzenie nowych dzieł sztuki, powstanie uniwersytetów i szpitali, początki rozwoju nauki i gospodarki wolnorynkowej, humanistyczny kształt zachodniego prawodawstwa oraz inne dobra, jakie dziś oferuje nam zachodnia cywilizacja.
Eugeniusz Małaczewski – Opowieści z wojny polsko-bolszewickiej 1920 i inne wojenne historie

Autor (zm. w 1922 r.) to żołnierz, oficer z Błękitnej Armii Hallera, a zarazem niezwykle uzdolniony poeta i pisarz (jego zbiór opowiadań Koń no wzgórzu został nazwany przez Kornela Makuszyńskiego „arcyksiążką", „jednym ze spiżowych pomników mowy polskiej"). Był jednym z „Lwów Północy", walczących przeciwko bolszewikom nad Dźwiną Północną. Książka jest wyborem jego twórczości literackiej. Zamieszczono tu opowiadania, eseje, publicystykę i wiersze Małaczewskiego, które opisują wojenne perypetie, dramaty i tragedie polskich żołnierzy w latach 1918-1920, szczególnie podczas wojny polsko-bolszewickiej.
Św. Charbel - Orędzia z Nieba

W lipcu 1995 roku podczas wspomnienia świętego Charbela, Raymond Nader (inżynier elektronik i dyrektor libańskiej telewizji katolickiej Télé-Lumiere) przeżył nadzwyczajne doświadczenie. Na końcu procesji do klasztoru Annaya zobaczył starego księdza, którego nie znał. Zbliżył się do niego... Wtedy w głowie Raymonda zabrzmiał głos księdza, przekazującego mu ważny komunikat…
Było to pierwsze z serii orędzi przypisywanych świętemu Charbelowi. Raymond Nader przedstawił orędzia hierarchom Kościoła i za ich zgoda rozpowszechnia je po całym świecie. Są one ostrzeżeniem przed zagładą oraz wezwaniem do modlitwy, pokuty i miłości bliźniego, w celu budowania cywilizacji miłości.
Joanna Wieliczka-Szarkowa - Józef Piłsudski 1867-1935. Wszystko dla Niepodległej
