Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Najczęściej kupowane książki w ostatnich 90 dniach:
- Dariusz Rozwadowski - Marksizm w edukacji. Szkolnictwo jako oręż w budowie nowego człowieka
- Marek Tomasz Chodorowski - Bestia. Cywilizacja nad przepaścią
- Stanisław Krajski - Masoneria w pigułce. Od prapoczątków do 2030 roku
- John Bagot Glubb – Cykl życia imperium
- Ks. Mateusz Szerszeń CSMA - Wielkie Zawierzenie Świętemu Michałowi Archaniołowi
- Praca zbiorowa - Drapieżny Zielony (nie) Ład. Raport
- Dariusz Rozwadowski - Marksizm kulturowy. 50 lat walki z cywilizacją Zachodu AUTOGRAF
- Dariusz Rozwadowski - Kościół w obliczu rewolucji
- Grzegorz Braun - Iskry Boże
- Andrzej Targowski - Informatyka w służbie ludobójstwa. Wstydliwa historia IBM
Jan Marszałek - Podręczny słownik kolaborantów w Polsce
Boją się go ci, którzy do dziś dzierżą stery władzy w Polsce.
Poznaj nazwiska kolaborantów, którzy po zdradzieckim ataku ZSRR na Polskę 17 września 1939 roku siali nienawiść do Polski i celowo krzewili stalinowską, antypolską ideologię.
Bolesław Kontrym "Żmudzin"
Archiwum Żołnierzy Wyklętych. Kolejny tom serii prezentującej prawdziwe losy najwybitniejszych żołnierzy niepodległościowego, antykomunistycznego podziemia.
Jan Piński – Niemiecka okupacja medialna w Polsce
Książka pokazuje, jak niemieckie media w Polsce fałszują historię i mieszkają się w wewnętrzne sprawy naszego kraju. Wskazuje też, dlaczego mają decydujące słowo w sprawach lokalnych oraz obnaża działania prowadzone na szkodę polskiego klienta, a chroniące interes niemieckich koncernów.
Karina Kabacińska – Wodzowie Dusz
Książka opisuje duchownych, którzy w okresie od II połowy XVI do końca XVII wieku, ryzykując własne życie, podjęli się niełatwej posługi wśród wojsk Rzeczypospolitej. Oprócz prześledzenia życiorysów piętnastu spośród nich, Szanowny Czytelnik będzie miał okazję zapoznać się z zasadami, jakie przed nimi stały, trudnościami, z którymi musieli się zmierzyć, a także powodami, dla których kapelanów tych śmiało możemy nazywać prawdziwymi wodzami dusz.
Konrad T. Lewandowski - Magnetyzer
Komisarz Drwęcki nie lubi oglądać trupów, zwłaszcza gdy ofiarą jest młoda dziewczyna, która sama zadała sobie straszną śmierć. W Warszawie działa zbrodniarz, który być może przy pomocy hipnozy skłania młode kobiety do samobójstwa. Trop wiedzie do kościołów, w których sprawca ukrywa się pod postacią księdza. Śledztwo zostaje zawieszone, bo odrodzona Polska właśnie zawarła konkordat z Watykanem. By dotrzeć do prawdy, Drwęcki musi uzyskać zgodę na działanie samego kardynała Kakowskiego, co jest zadaniem nie do wykonania.
Lusia Ogińska – Księżniczki z Montclair
W środowiskach twórczych pojawiło się hasło "Twórców Wyklętych". Ta książka narodowej poetki mówi o tym jak "odrodzona Polska" skazuje na niepamieć własnych twórców, poetów, którzy w historii naszej, zawsze byli "solą ziemi ojczystej".
Magdalena Figurska - Hej, kto Polak!
Magdalena Figurska
Trochę publicystka, trochę poetka, trochę ironistka. Magister filologii polskiej. Wrażliwa, choć krytyczna i bezkompromisowa obserwatorka i komentatorka życia politycznego. Nie lubi: skrętu w lewo i czerwonego światła , komuny , tajnych agentów i wszelkich przekrętów. Wielkiego Brata i Nowego Wspaniałego Świata.
Marcin Hałaś - Precz z komuną
Poetycka fraza i stalowy charakter – tak definiują prozę Marcina Hałasia recenzenci. Zebrane w tym tomie utwory to najlepsze felietony autora z ostatnich lat. Hałaś obala pomniki komunistycznych dygnitarzy, takich jak święty na Śląsku Jerzy Ziętek, odkurza Jana Dobraczyńskiego, kradnie bogom ogień z Herbertem, wygłasza mowę pogrzebową nad Jerzym Janickim. Nie unika współczesnych „nietykalnych”: dokucza Bartoszowi Arłukowiczowi, gani prezydenta Dutkiewicza za wpadkę z majorem Baumanem, analizuje odloty Adama Michnika, wpada na sabat współczesnych czarownic-feministek. Jego felietony to przede wszystkim wyraz sprzeciwu wobec dominującej lewicowej ideologii, bo według autora komuna nie upadła i czas powiedzieć jej: idź precz!
Marcin Hałaś, Arkadiusz Gacparski - Okruszki z kalendarza
Książka dla dzieci, które zostają wprowadzone w świat najważniejszych polskich świąt. Przez kalendarz prowadzą dzieci wiersze Marcina Hałasia i rysunki Arkadiusza Gacparskiego.
Marta Cywińska – Cywińska dla Niepodległej
Zbiór najlepszych felietonów Marty Cywińskiej, publikowanych w "Polsce Niepodległej".
Tomasz Pernak - Narrator
"Narrator" to niezwykła powieść szkatułkowa osadzona w realiach początku XX wieku. Anioł z amnezją, diabeł ze skłonnościami do fuszerki, obrazy mistrzów...Piękne kobiety rozkochane w jedwabiach i pistoletach. Mocne! Wbrew pozorom, jest to opowieść o Polsce!