
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Najczęściej kupowane książki w ostatnich 90 dniach:
- Sławomir A. Danilczuk - Globalny Bunt Elit
- Fałszywa pandemia. Krytyka naukowców i lekarzy PCR cz.2
- Dr Karina Reiss, Dr Sucharit Bhakdi - Koronawirus - fałszywy alarm? Liczby, konkrety, konteksty II WYDANIE ROZSZERZONE
- Fałszywa pandemia. Krytyka naukowców i lekarzy
- Wojciech Sumliński – Zapis zarazy
- Józef Białek - Czas sodomy. Czyli zamach na cywilizację.
- Feliks Koneczny - Prawa dziejowe
- Ewa Kurek – Europa 1939-1945 Kto wspierał Hitlera, a kto z nim walczył
- Christopher Klinsky - 5G – narodziny mega totalitaryzmu. Czy jest to również zagrożenie dla naszego zdrowia?
- Jadwiga Czechowicz - Wołanie Boga AUTOGRAF
Ks. Krzysztof Czapla SAC - Fatima. Przesłanie na nasze czasy

Objawienia fatimskie, które u początku zeszłego wieku stały się głosem przestrogi i nadziei na nadchodzące trudne lata straszliwej wojny światowej oraz walki z systemem komunistycznym, święcą obecnie stulecie, dzięki czemu szeroko przypominane rozbrzmiewają na nowo i na nowo wzywają do czynów, które mogą się stać drogą do ocalenia i zbawienia ludzkości.
Mieczysław Guzewicz - Jezus wzorem i źródłem mocy dla mężczyzny

Nie ma już dziś w zasadzie wątpliwości, że narastający kryzys małżeństwa i rodziny ma u swych podstaw kryzys męskości. Autor, członek Komisji Episkopatu do spraw Rodziny, a także mąż, ojciec i dziadek, przekonuje, że najlepszym sposobem na zaradzenie mu jest ukazywanie Jezusa jako wzoru męskości w każdej sferze życia; wzoru, z którym mogliby się utożsamić także dzisiejsi mężczyźni, by stać się odważnymi, walecznymi, bezkompromisowymi, ofiarnymi i kochającymi mężami i ojcami, prawdziwymi podporami swoich rodzin i ich przewodnikami w drodze do Boga.
Modlitewnik Fatimski (Homo Dei)

W 2017 roku będziemy obchodzić 100. rocznicę pierwszego objawienia fatimskiego. Z tej okazji prezentujemy modlitewnik, w którym znajdują się między innymi: cenny komentarz do Orędzia w kontekście współczesnych czasów poparty wypowiedziami papieży, opis objawień, litania do błogosławionych Franciszka i Hiacynty, nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca, rozważania różańcowe, pieśni, modlitwy.
Gabriele Kuby - Zryw ku miłości. Do młodych ludzi, którzy chcą mieć przyszłość

Książka jest zaproszeniem i wezwaniem skierowanym do młodych ludzi, aby rozważyli cel i sens swojego życia w perspektywie wolności i odpowiedzialności. Zawiera refleksje na temat współczesnego świata i poszukiwania dróg wyjścia z kryzysu zagrażającego nie tylko tradycyjnie pojmowanemu systemowi wartości, lecz także samym podstawom egzystencji człowieka. Chodzi o ciebie i twoje życie, o twoją wolność i twoje życie - o szczęście, które przychodzi, kiedy poznajesz i wypełniasz sens swojego życia.
Ks. Janusz Królikowski – Nowe wady. Siedem defektów duchowych dzisiejszej kultury

Otaczający nas świat, jego kultura (czy zawsze to jest kultura?) kształtują nas, czy tego chcemy, czy nie, dlatego jej analizowanie jest jednym z podstawowych zadań filozofa i teologa.
Piotr Koźlak – Jak coraz lepiej się modlić? Poradnik św. Alfonsa Liguoriego

Św. Alfons Liguori, założyciel Zgromadzenia Redemptorystów, poświęconego opiece duchowej nad ubogimi i opuszczonymi, był przekonany o niezwykłym znaczeniu modlitwy jako koniecznego środka zbawczego.
Św. Alfons Maria Liguori - Zasady życia chrześcijanina

Św. Alfons Maria Liguori - Przygotowanie do śmierci

W dzisiejszych czasach śmierć jest tematem tabu. Tymczasem, o czym przypomina nam św. Alfons, jest ona nie tylko wydarzeniem nieuniknionym, ale także ostatnim aktem ziemskiej egzystencji i bramą do życia wiecznego. Jest aktem w pełni świadomym i brzemiennym w konsekwencje, stanowiącym ostateczny, nieodwołalny już wybór, który zadecyduje o naszej wieczności. Dlatego właśnie tak ważne jest szczególne, osobiste przygotowanie się do niej.
Ks. Janusz Mastalski - Modlitwa kapłańska

Modlitwa kapłańska jest nie tylko ciekawą i udaną przygodą literacko-poznawczą, ale nade wszystko niezwykłą okazją do diagnozy oraz pogłębienia osobistej relacji z Bogiem (…), stanowi swoiste antidotum na współczesną kulturę odejścia od Boga, cywilizację śmierci, której św. Jan Paweł II przeciwstawiał cywilizację miłości. Człowiek odczuwa dzisiaj głód prawdy i sprawiedliwości, ponieważ odczuwa głód Boga. Zaspokojenie tego głodu jest najszczytniejszym powołaniem kapłana. Musi on więc najpierw – jak słusznie przekonuje Autor w Modlitwie kapłańskiej – starać się zadbać o dojrzałość duchową we własnym życiu oraz o silną i klarowną wiarę, która potrafi oprzeć się różnym atakom. Życie kapłana może zatem rozwijać się i wzrastać tylko w klimacie żywej wiary, czego wyrazem jest autentyczna modlitwa kapłańska. „Modlitwa jest źródłem, ale i środkiem do wytrwania w miłości Mistrza z Nazaretu”.
Św. Alfons Maria Liguori - Stając przed Bogiem

Stając przed Bogiem zawiera trzy dzieła św. Alfonsa Liguoriego, wydane razem ze względu na łączącą je tematykę życia duchowego, rozsmakowanego w tej konkretnej praktyce codziennego kontaktu z Bożym światem, jaką jest modlitwa. Razem prezentują wizję życia chrześcijańskiego jako nieustannego stawania - każdego dnia na nowo - przed Bogiem miłości, by pozwolić Mu się sobą obdarowywać i odpowiedzieć na ten dar własnym życiem. Każdemu dawana jest łaska modlitwy, pierwszy dar zbawienia, dzięki któremu wchodzi się na kolejne poziomy współżycia z Bogiem i wkracza w centrum zbawienia, czyli w miłujące serce Boga.
Ks. Rebwar Audish Basa – To zdjęcie będzie na mój pogrzeb

Wyświęcony na kapłana 13.10.2001, ukończył studia i uzyskał licencjat z teologii ekumenicznej Kościoła. Wrócił do Iraku w 2003 roku i posługiwał w kościele pw. Ducha Świętego. Został wezwany do nieba z powodu niecnego czynu popełnionego przeciwko niemu, po zakończeniu celebrowania niedzielnej Mszy św. w dniu 3.06.2007.
Bernard Łubieński CSsR – Żywot świętego brata Gerarda Majelli ze Zgromadzenia Redemptorystów

Fascynująca opowieść o życiu świętego Brata Gerarda pochodzi z końca XIX wieku. To prawdziwa historia o tym, jak wśród codziennych spraw i przeciwności wzrasta świętość. Św. Gerard Majella redemptorysta żył w pierwszej połowie XVIII w. i uchodzi za jednego z największych cudotwórców w dziejach Kościoła.