Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Najczęściej kupowane książki w ostatnich 90 dniach:
- Marek Tomasz Chodorowski - Bestia. Cywilizacja nad przepaścią
- Jan Białek - TECH. Krytyka rozwoju środowiska technologicznego
- Stanisław Krajski - Masoneria w pigułce. Od prapoczątków do 2030 roku
- Dariusz Rozwadowski - Marksizm w edukacji. Szkolnictwo jako oręż w budowie nowego człowieka AUTOGRAF
- Gabriel Łasiński - Głupota i zaprzaństwo we współczesnym społeczeństwie polskim
- John Bagot Glubb – Cykl życia imperium
- Ks. Mateusz Szerszeń CSMA - Wielkie Zawierzenie Świętemu Michałowi Archaniołowi
- Grzegorz Osiński - Cyfrowi niewolnicy. Transhumanizm w praktyce
- Paweł Lisicki - Mit starszych braci w wierze
- Praca zbiorowa - Drapieżny Zielony (nie) Ład. Raport
o. Peter Rookey OSM – Biblijny Różaniec Matki Bożej Bolesnej
Różaniec Matki Bożej Bolesnej, zwany również Różańcem do Siedmiu Boleści MB, zrodził się w XIV w. w zakonie serwitów, których szczególnym charyzmatem jest nabożeństwo do MB Bolesnej.
Droga zawierzenia z Prymasem Stefanem Wyszyńskim
Oprócz zbioru ulubionych modlitw Prymasa Tysiąclecia – tych tradycyjnych i tych, których sam był autorem – książeczka zawiera też jego krótki życiorys.
Krzysztof Ziemiec - Rozmowy z dystansu
Książka jest zbiorem wywiadów, przeprowadzonych przez Krzysztofa Ziemca, popularnego i bardzo cenionego dziennikarza i prezentera telewizyjnego.
Jan Konior SJ – Pokonaj szatana mocą modlitwy różańcowej
To Ona - Niepokalana, Tarcza Niezwyciężona przychodzi na pomoc każdemu, „kto Jej opieki przyzywa” i prosi jako pokorne dziecko o Jej światłość i mądrość. Nie bójmy się przyjąć Ją za swoją Matkę cierpliwie słuchającą do naszego życia, abyśmy stawali się rozeznającymi i posłusznymi narzędziami dla chwały Jej Syna.
Marcin Godawa – O Bogu który sobie nie pójdzie. Medytacje w codzienności
Krótkie, mocno zakorzenione w codzienności medytacje o Bogu, któremu nie znudzi się być z człowiekiem. Który nie odejdzie z tabernakulum z powodu niskiej frekwencji. Żaden grzech, żadne bluźnierstwo Go nie zniechęci. Który wszystko przetrzyma, bo miłość cierpliwa jest.
Jan Konior – Uzdrowienie przez słowo Boże i ludzkie
Autor o. Jan Konior SJ zaprasza nas do odkrywania mocy Bożego Słowa i słowa, które codziennie wypowiadamy i słyszymy. Nie boi się zadawać trudnych pytań.
Red. Dorota Mazur - Czternastu Świętych Wspomożycieli
W XV wieku miało miejsce niezwykłe wydarzenie – niemieckiemu pasterzowi ukazało się Dzieciątko Jezus w otoczeniu 14 Świętych Wspomożycieli. Poleciło, by ludzie zwracali się do nich w trudnych czasach w swoich potrzebach. Wśród tych świętych orędowników są tacy, do których chętnie się zwracamy nawet dzisiaj, jak św. Krzysztof, św. Katarzyna, św. Barbara, ale też tacy, których wzywamy obecnie rzadziej np. św. Cyriak (chroniący przed opętaniem), św. Pantaleon (orędownik w ciężkich chorobach), czy św. Eustachy, którego można prosić o wstawiennictwo w trudnych sytuacjach.
Święty Antoni, módl się za nami. Nabożeństwa Modlitwy Pieśni
O chwalebny Święty Antoni, patronie rzeczy, które warto odnaleźć, kto zdoła zliczyć wszystkich, którzy przez Ciebie otrzymali pociechę i pomoc?
Uciekamy się więc do Ciebie i błagamy o pomoc i radę w sprawach, które pragniemy Ci powierzyć.
Sylwia Chaberka – Wszystko o cudach
Bogato ilustrowany album prezentujący w ciekawy sposób cuda biblijne – te znane i mniej znane.
Beata Legutko, Grzegorz Iniewicz - Jak przeżyć z teściami?
Ta książka to przepełniona humorem a jednocześnie bogatą psychologiczną wiedzą rozmowa o tym, w jaki sposób budować relację z teściami. Jaki powinien być ich udział w życiu małżonków i w wychowywaniu wnuków, kiedy i czy prosić ich o radę, a kiedy uznać ich sugestie za wtrącanie się. Czy obciążenia, jakie wynosimy z domu są do pokonania, i czy kiedy przestajemy słuchać rodziców, to ich zdradzamy.
Iwona Józefiak OCV - Płacząca matka z La Salette i Dębowca
Autorka przybliża nie tylko okoliczności objawienia w La Salette, ale przede wszystkim ukazuje, jak bardzo aktualne jest Orędzie Płaczącej Matki – tu i teraz.
Dorota Mazur – Święta Weronika Giuliani
Już jako mała dziewczynka św. Weronika (Urszula) Giuliani doświadczała wizji Jezusa i Maryi. Były dla niej naturalne, wzrastała wraz z nimi – zarówno fizycznie, jak i duchowo. Z czasem więź z Jezusem stawała się coraz głębsza, dojrzalsza. Bóg przygotowywał ją w ten sposób do życia, które było zjednoczeniem z Nim w pełni – zwłaszcza w cierpieniu. Wstąpiła do zgromadzenia o surowej regule, pościła, umartwiała się, nosiła na ciele bolesne znaki Męki Jezusa.