
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Najczęściej kupowane książki w ostatnich 90 dniach:
- Sławomir A. Danilczuk - Globalny Bunt Elit
- Fałszywa pandemia. Krytyka naukowców i lekarzy PCR cz.2
- Wojciech Sumliński – Zapis zarazy
- Dr Karina Reiss, Dr Sucharit Bhakdi - Koronawirus - fałszywy alarm? Liczby, konkrety, konteksty II WYDANIE ROZSZERZONE
- Fałszywa pandemia. Krytyka naukowców i lekarzy
- Józef Białek - Czas sodomy. Czyli zamach na cywilizację.
- Christopher Klinsky - 5G – narodziny mega totalitaryzmu. Czy jest to również zagrożenie dla naszego zdrowia?
- Ewa Kurek – Europa 1939-1945 Kto wspierał Hitlera, a kto z nim walczył AUTOGRAF
- Feliks Koneczny - Prawa dziejowe
- Jadwiga Czechowicz - Wołanie Boga AUTOGRAF
Grzegorz Guziński - W matni socjalizmu - totalitaryzmu

Autor próbuje odpowiedzieć na pytania: Jak narodził się totalitaryzm w Polsce? Jakie spowodował skutki w życiu społecznym i politycznym Polaków? Jakie były metody działania SB przy totalnym zniewalaniu narodu polskiego, który z demokracji II RP został zepchnięty w matnię totalitaryzmu? Przedstawiając system totalitarny w Polsce w okresie socjalizmu i opisując aktualną sytuację w USA wskazuje, że w Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej zaczyna kształtować się system totalitarny.
Henryk Wasilewski - Czar mojego Polesia

Nostalgiczne wspomnienia o Kresach Wschodnich, gdzie Autor się urodził i mieszkał w okresie międzywojennym i podczas II wojny światowej. Wspomina szczęśliwe dzieciństwo, okrucieństwo okupacji sowieckiej i niemieckiej, zbrodnie band białoruskich i UPA na Polakach i Żydach, oraz bardzo bolesne wypędzenie z Ojcowizny.
Izabella Wolikowska - Roman Dmowski. Człowiek, Polak, Przyjaciel

Roman Dmowski. Człowiek, Polak, Przyjaciel to wspomnienia Izabelli z Lutosławskich Wolikowskiej, wydane po raz pierwszy w 1961 r. w Chicago. Autorka w szerokim kontekście historycznym przybliża tę wybitną postać męża stanu, dyplomaty i pisarza politycznego jako patrioty oddanego sprawie odzyskania przez Polskę niepodległości w 1918 roku.
Jacek E. Wilczur - Ścigałem Iwana "Groźnego" Demianiuka

Drugie wydanie książki "Ścigałem Iwana "Groźnego" Demianiuka", poprawione i rozszerzone, ukazuje się w przeddzień zapowiedzianego, drugiego procesu w Monachium. Świadkowie i zgromadzone materiały źródłowe wskazują, że esesman Iwan Demianiuk był strażnikiem w obozach zagłady, obsługiwał komory gazowe w Treblince i Sobiborze i jest współodpowiedzialny za zagładę ok. 700 tys. Żydów i Polaków.
Jan Gdowski - Długa historia Żydów

Wbrew tytułowi nieduża objętościowo praca, w której Autor w syntetyczny sposób przedstawia skomplikowane dzieje narodu żydowskiego na przestrzeni kilku tysięcy lat.
Książka zawiera wiele nieznanych lub fałszywie dotychczas przedstawianych problemów. Negacja niektórych wydarzeń, nowe ustalenia pojęć, rewizja niektórych faktów historycznych i uporządkowanie nazewnictwa, znacznie przybliża wiedzę o historii Żydów.
Janina Szwaczka - Trzy bez atu

Autorka ukazała przeżycia trzech kobiet w czasach PRL-u. Szczególnie wiernie oddała atmosferę i życie codzienne, zarówno w okresie stalinowskim, jak i w latach osiemdziesiątych XX wieku. Ciekawy wątek stanowi proces dostosowywania się różnych warstw społecznych i kolaboracji niektórych środowisk z narzuconym systemem komunistycznym. Oprócz dużych walorów literackich Trzy bez atu stanowi ciekawe studium socjologiczne społeczeństwa polskiego.
Janusz Dobrosz - Zniewalanie Polski

Autor w szerokim kontekście historycznym ukazał dzieje Polski. Tysiącletnie doświadczenia dziejów państwa i narodu polskiego wskazują, że suwerenność Polski była wielokrotnie zagrożona, aż do utraty niepodległości włącznie.
Analizując sytuację Polski na przełomie XX i XXI wieku wyraźnie widać, że suwerenność państwa polskiego jest nadal zagrożona, zarówno na skutek działań zewnętrznych, jak i wewnętrznych. Cennym walorem tej publikacji jest fakt, że autor udokumentował również współczesne mechanizmy sprawowania władzy oraz bierność społeczeństwa, które to czynniki prowadzą do stopniowego zniewalania Polski.
Ks. Michał Poradowski - Katolickie państwo narodu polskiego

Ks. prof. Michał Poradowski prezentuje w tej pracy myśl narodową młodzieży katolickiej, inspirowaną przez Romana Dmowskiego. Książka zawiera informacje o katolickiej nauce o państwie i o państwie narodowym. Autor ukazał relację między narodem, a jednostką oraz zależności i powiązania między narodem, a państwem.
Ks. Michał Poradowski - Neokatechumenat

W kręgu zainteresowań ks. prof. Michała Poradowskiego pozostawały szczególnie zagrożenia, jakim poddawany był Kościół Katolicki zarówno ze strony ideologii marksistowskiej, masonerii jak i ze strony różnych ruchów heretyckich. Autor ukazał genezę ruchu neokatechumenalnego, który pierwotnie wywodził się z ruchu charytatywnego w Hiszpanii, a następnie uzyskał poparcie ze strony hierarchii kościelnej. Udowodnił, że wymieniony ruch wiernych stał się z czasem inicjatywą typu sekciarskiego, a wiele jego działań było sprzecznych z oficjalną nauką Kościoła Katolickiego.
Ks. Michał Poradowski - Teologia wyzwolenia Karola Marksa cz. 1 i 2

Ks. prof. Michał Poradowski ukazał genezę teologii wyzwolenia, która ma swoje źródła w ideologii marksistowskiej oraz przedstawił negatywne skutki, jakie przyniosła w pracy duszpasterskiej. Praca interesująca między innymi dlatego, że teologia wyzwolenia znalazła wielu zwolenników wśród duchowieństwa, zwłaszcza w Ameryce Południowej i Środkowej.
Ks. Michał Poradowski - Wizyta pasterska Jana Pawła II w Chile

Ks. prof. Michał Poradowski przedstawił przebieg wizyty Jana Pawła II w Chile w 1987 roku. Papież podczas wizyty pasterskiej zaprezentował oficjalną naukę Kościoła oraz odniósł się do sytuacji katolików chilijskich. Publikacja interesująca również dlatego, że istnieją pewne analogie między sytuacją Kościoła Katolickiego w Chile i w Polsce, bowiem na wierzących w obu krajach wywierane są naciski ze strony "modernistów", dążących do osłabienia i wypaczenia nauki Kościoła Katolickiego.
Lech S. Kempczyński - Zatarte ślady. Odrodzenie i unicestwienie II Rzeczypospolitej

Zatarte ślady to druga historyczna książka Lecha Kempczyńskiego po uKrainie zbrodni. Autor wprost i w sposób bardzo bezpośredni przedstawia fakty, które ułatwiły unicestwienie II Rzeczpospolitej oraz uczyniły z niej państwo zależne od ZSRR. Uderzająca jest w tej publikacji szczerość i uczciwość w opisach zdarzeń historycznych bez oglądania się na jakiekolwiek interesy polityczne.