
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Najczęściej kupowane książki w ostatnich 90 dniach:
- Sławomir A. Danilczuk - Globalny Bunt Elit
- Stanisław Krajski – Masoneria polska 2021. Na skraju przepaści
- Feliks Koneczny - Prawa dziejowe
- Dr Karina Reiss, Dr Sucharit Bhakdi - Koronawirus - fałszywy alarm? Liczby, konkrety, konteksty II WYDANIE ROZSZERZONE
- Ks. Józef Mrozowski - Msza Święta i Tajemnice Życia Zbawiciela
- Fałszywa pandemia. Krytyka naukowców i lekarzy PCR cz.2
- Grzegorz Eberhardt - Pisarz dla dorosłych. Opowieść o Józefie Mackiewiczu (-25%)
- Paweł Skutecki, Karol Kwiatkowski – COVID-1984. Największy polski nielegalny eksperyment medyczny
- Judy Mikovits - Pandemia kłamstw
- Mój Niedzielny Mszalik
Ks. Michał Poradowski - Neokatechumenat

W kręgu zainteresowań ks. prof. Michała Poradowskiego pozostawały szczególnie zagrożenia, jakim poddawany był Kościół Katolicki zarówno ze strony ideologii marksistowskiej, masonerii jak i ze strony różnych ruchów heretyckich. Autor ukazał genezę ruchu neokatechumenalnego, który pierwotnie wywodził się z ruchu charytatywnego w Hiszpanii, a następnie uzyskał poparcie ze strony hierarchii kościelnej. Udowodnił, że wymieniony ruch wiernych stał się z czasem inicjatywą typu sekciarskiego, a wiele jego działań było sprzecznych z oficjalną nauką Kościoła Katolickiego.
Ks. Michał Poradowski - Kościół od wewnątrz zagrożony

Książka ks. prof. Michała Poradowskiego łączy dwie prace. Pierwsza z nich, Socjologia protestantyzmu, zwraca uwagę na postępujący proces protestantyzacji myśli katolickiej, dzięki któremu wzmocnił się wpływ marksizmu na współczesną teologię. (...) Natomiast druga praca, Wpływ marksizmu na współczesną teologię, ukazuje proces stopniowej marksizacji teologii, jej wpływ na rozwój teologii wyzwolenia oraz na polską religijność posoborową.
Ks. Michał Poradowski - Katolickie państwo narodu polskiego

Ks. prof. Michał Poradowski prezentuje w tej pracy myśl narodową młodzieży katolickiej, inspirowaną przez Romana Dmowskiego. Książka zawiera informacje o katolickiej nauce o państwie i o państwie narodowym. Autor ukazał relację między narodem, a jednostką oraz zależności i powiązania między narodem, a państwem.
Ks. Michał Poradowski - Dzieje cywilizacji europejskiej

Autor scharakteryzował dzieje cywilizacji europejskiej, opartej na kulturze greckiej i rzymskiej oraz na doktrynie chrześcijańskiej. Ukazał miejsce człowieka w cywilizacji europejskiej i zagrożenia, jakie niesie ze sobą odchodzenie od korzeni chrześcijaństwa oraz jego judaizacja. W obecnej sytuacji, gdy na skutek dużej migracji ludności, wzajemnego przenikania się różnych kultur oraz postępującej globalizacji, zaczyna dominować relatywizm moralny i etyczny, powstaje zagrożenie dla spójności wiary katolickiej, dla kształtowania osobowości Europejczyków i tożsamości narodowej.
Ks. Michał Poradowski - Dziedzictwo rewolucji francuskiej

To pionierska praca pogłębiająca wiedzę na temat rewolucji francuskiej i odkłamująca jej mit. Ks. Poradowski ukazał genezę, przebieg i skutki rewolucji, która tragicznie zaważyła na losach świata w XIX i XX wieku. Szczególnie cenne są spostrzeżenia autora na temat jej wpływu na rewolucję październikową w Rosji i na ekspansję komunizmu na świecie.
Kazimierz Wybranowski (Roman Dmowski) - W połowie drogi

W napisanej pod pseudonimem powieści W połowie drogi Roman Dmowski ukazał w przejrzysty sposób sytuację w Polsce po przewrocie majowym w 1926 r. Oparta o realia tamtego okresu książka pozwala zrozumieć, do czego prowadziłla działalność obozu sanacyjnego w okresie międzywojennym. Autor sprecyzował zadania stojące przed ruchem narodowym w dziele budowy silnej Polski. Wiele ówczesnych poglądów autora znajduje potwierdzenie w obecnej sytuacji w Polsce.
Kazimierz Wybranowski (Roman Dmowski) - Dziedzictwo

Dlaczego Dmowski napisał tę powieść? Przed czym chciał uchronić czytelników, zwłaszcza młodych przestrzec? Czytelnik znajdzie odpowiedzi na te pytania. W powieści poruszony został, ciągle aktualny problem celów oraz sposobów działania masonerii, która wznowiła działalność w Polsce.
Juan Antonio Cervera - Zagrożenia cywilizacji XX wieku. Relacje między kulturą, religią i polityką

Kolejna książka Juana Antonio Cervery, autora wydanego wcześniej bestselleru Pajęczyna władzy, prezentuje jego najnowsze badania na temat zagrożeń ludzkości u schyłku naszego wieku. Wnikliwe i wieloletnie studia prowadzą do pesymistycznych wniosków na temat przyszłości naszej cywilizacji.
Juan Antonio Cervera - Pajęczyna władzy

Pajęczyna władzy to obszerne kompendium wiedzy, na temat mechanizmów i sposobu sprawowania władzy w wielu krajach na świecie.
Janusz Dobrosz - Zniewalanie Polski

Autor w szerokim kontekście historycznym ukazał dzieje Polski. Tysiącletnie doświadczenia dziejów państwa i narodu polskiego wskazują, że suwerenność Polski była wielokrotnie zagrożona, aż do utraty niepodległości włącznie.
Analizując sytuację Polski na przełomie XX i XXI wieku wyraźnie widać, że suwerenność państwa polskiego jest nadal zagrożona, zarówno na skutek działań zewnętrznych, jak i wewnętrznych. Cennym walorem tej publikacji jest fakt, że autor udokumentował również współczesne mechanizmy sprawowania władzy oraz bierność społeczeństwa, które to czynniki prowadzą do stopniowego zniewalania Polski.
Janina Szwaczka - Trzy bez atu

Autorka ukazała przeżycia trzech kobiet w czasach PRL-u. Szczególnie wiernie oddała atmosferę i życie codzienne, zarówno w okresie stalinowskim, jak i w latach osiemdziesiątych XX wieku. Ciekawy wątek stanowi proces dostosowywania się różnych warstw społecznych i kolaboracji niektórych środowisk z narzuconym systemem komunistycznym. Oprócz dużych walorów literackich Trzy bez atu stanowi ciekawe studium socjologiczne społeczeństwa polskiego.
Jan Witkowski - A prawda była taka

Jan Witkowski w czasie okupacji niemieckiej był partyzantem Armii Krajowej, działał w Kedywie na terenie Wołomina. Po wojnie po ujawnieniu musiał ponownie ukrywać się przed NKWD i UB. Jego relacja sięgająca okresu przedwojennego w szerokim kontekście historycznym ukazuje los Polaka walczącego o niepodległą Polskę.