
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Najczęściej kupowane książki w ostatnich 90 dniach:
- Zabójczy system? Ratownik medyczny przełamuje zmowę milczenia
- G. K. Chesterton - Święty Tomasz z Akwinu
- Stanisław Krajski - Masoneria polska 2022. Polska w kleszczach masonerii
- Magdalena Ziętek-Wielomska – Imperium Klausa Schwaba. Jedna planeta, jedna ludzkość, jeden zarząd
- Wojciech Sumliński - (Nie)nasza wojna AUTOGRAF
- Adam Wielomski - Zabójcy Zachodu
- Benedyktyni tynieccy (oprac.) - Mszał rzymski (mszalik codzienny)
- Sławomir Cenckiewicz - Agentura
- Grzegorz Osiński - Transhumanizm. Retiarius contra Secutor. Tom 2. Nauka i technologia.
- Grzegorz Osiński - Transhumanizm. Retiarius contra Secutor
Maciej Malicki – Naszaafryka.com

Zanim tu przyjechałem, to różnie myślałem o tym, co mnie tu spotka. A szczególnie, kto mnie tu spotka. Myślałem: ludzie biedni. Może nawet nieświadomi swoich różnych bied. Nikogo nie obchodzi jakaś Polska, tak samo jak Polaków Zimbabwe. Tak samo jak Polacy, i oni liczą na pomoc z Zachodu.
Erik von Kuehnelt Leddihn - Przeciwko duchowi czasu EBOOK

Przeciw duchowi czasu Erika von Kuehnelt-Leddihna to przenikliwa próba diagnozy stanu, w jakim znalazła się dziś cywilizacja zachodnia.
Opcja na prawo nr 3 (144)

Lipcowy numer kwartalnika Opcja na prawo
Tomasz Strzyżewski - Matrix czy prawda selektywna?

Książka poświęcona analizie prawdy i kłamstwa, tzw. prawdy selektywnej, relacjom między państwem a mass mediami, wskazując na wzrost znaczenia niedemokratycznej "czwartej władzy". Tytułowy Matrix to nawiązanie do na poły fikcyjnego, wirtualnego świata, który za sprawą mediów przesłania coraz bardziej ten prawdziwy.
Tadeusz Kazimierz Mróz - Naród musi pamiętać. Doświadczenia i refleksje

Autor doświadczył wielu cierpień, poznał ludzką niegodziwość i podłość, ze strony reżimowych oprawców poznał strukturalne zło systemu komunistycznego, ale też spotkał się z wielką odwagą i godnym zachowaniem wielu ludzi.
Patrick Buchanan - Prawica na manowcach

Patrick J. Buchanan dedykuje swoją najnowszą demaskatorską książkę ludziom, których nie satysfakcjonują owoce światowej polityki. Ale nie tylko im - przede wszystkim dedykuje ją przyszłym pokoleniom konserwatystów, tłumacząc na przykładzie Ameryki mechanizmy zboczenia konserwatystów z obranej wcześniej drogi. Wyjaśnia, co spowodowało, że prawica znalazła się na manowcach, a konserwatywni myśliciele i pisarze, którzy dotąd byli strażnikami idei oraz norm i zasad konserwatyzmu, nie są aktualnie zbyt skorzy do piętnowania tych odstępstw.
Patrick Buchanan - Śmierć Zachodu

„Zachód umiera. Narody mają ujemny przyrost naturalny. W siedemnastu europejskich krajach więcej jest pogrzebów niż narodzin, więcej trumien aniżeli kołysek. Inwazja imigrantów grozi dekonstrukcją kraju, w którym wyrośliśmy oraz przekształcenie go w konglomerat narodów, które nie mają ze sobą prawie nic wspólnego – ani historii, ani bohaterów, ani języka, ani kultury, ani wiary, ani tych samych przodków.
Roman Konik - W obronie świętej Inkwizycji

Zamiarem autora tej książki nie było przedstawienie systematycznego wykładu historycznego o czasach Inkwizycji, ale raczej ukazanie pozytywnych aspektów tej instytucji oraz apologetyczna próba obalenia jednej z tzw. „czarnych legend Kościoła”. Ilekroć bowiem podejmowany jest problem Inkwizycji, tylekroć trzeba pamiętać o dwojakim charakterze zagadnienia: historyczno-ideologicznym oraz metafizycznym; w analizach historycznych drugi aspekt zwyczajowo jest pomijany... Tymczasem podstawowym celem Inkwizycji było ratowanie zagubionych dusz ludzkich, była to zatem walka o najistotniejszą wartość — o życie wieczne.
Kevin Mac Donald - Fenomen żydowski. Ze studiów nad etniczną aktywnością

Eseje prof. Kevina MacDonalda (Uniwersytet Stanowy Long Beach, Kalifornia, USA), pomieszczone w niniejszym zbiorze, poruszają ten temat zarówno uczciwie, jak i gruntownie; przynoszą także dogłębne wytłumaczenie powodów, dla których tak wielu Żydów reaguje gwałtownie na wszystko, co uważa za niebezpieczne dla swego punktu widzenia i wynikającej zeń polityki, dlaczego mają oni skłonność do tego, aby widzieć zagrożenie nawet w zupełnie niewinnych uwagach i działaniach nie-Żydów.
Łukasz Adamski - Wojna światów w popkulturze

Katolicyzm i popkultura. Połączenie raczej zaskakujące, bo przywykliśmy do specjalizacji: teologowie piszą o religii, a pisma popularne i telewizja promują popkulturę. Znalazł się jednak ktoś, kto czuje i jedno, i drugie, a na dodatek osobiście dobrze poznał Amerykę. O niej jest więc głównie ta książka, i słusznie, bo popkultura stamtąd płynie. Tam jest też ona najbardziej wyrazista i zróżnicowana. W jej języku mówią i bluźnierczy propagatorzy aborcji, i konserwatyści; upadli moralnie i nawróceni. Jest o czym ciekawie pisać i o czym czytać.
Patrick Jake O'Rourke - Wykończyć bogatych

O'Rourke dosłownie uczy bawiąc. Uczy ekonomii - każdy z nas, przyznajmy, ucieka na dźwięk tego słowa. Niemniej nawet ci, co zdecydowanie nie chcą znać się na funkcjonowaniu banków, słyszeć o akcjach, giełdzie, wskaźnikach wzrostu i innych nudnych rzeczach, znajdują tu barwny i dynamiczny wizerunek wielu miejsc świata. Można więc tę książkę czytać na różne sposoby i każdy znajdzie w niej coś dla siebie.
Bruno Bandulet - Ostatnie lata euro. Raport o walucie, której nie chcieli Niemcy

Z książki dowiemy się m.in.: jak doszło do tego, że kanclerz Helmut Kohl poświęcił markę niemiecką i pozbawił władzy niemiecki bank centralny; czy wprowadzenie euro i porzucenie marki niemieckiej było ceną, jaką Niemcy musieli zapłacić za zjednoczenie państwom zwycięskim II wojny światowej; jak Niemcy, którzy nie chcieli euro, zostali okłamani i oszukani przez swoich polityków; jaką rolę wielka finansjera amerykańska w wojnie walutowej pomiędzy dolarem a euro; dlaczego nieuchronny kryzys rzekomo stabilnej waluty wybuchł najpierw w Grecji; jak przebiegał proces przechodzenia od unii monetarnej do unii długów i transferów; czy dojdzie do powrotu marki niemieckiej i czy jest on już - na wszelki wypadek - przygotowywany.