
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Najczęściej kupowane książki w ostatnich 90 dniach:
- Grzegorz Osiński - Cyfrowi niewolnicy. Transhumanizm w praktyce
- Chris Klinsky – W mackach fundacji, jak organizacje pozarządowe próbują manipulować ludźmi
- Magdalena Ziętek-Wielomska - Niemiecki sen o imperium
- Jakub Wozinski - Od ujścia Wisły po Morze Czarne. Handlowo-gospodarcze tło dziejów Polski (1572-1795) TOM II AUTOGRAF
- Jakub Wozinski - Od ujścia Wisły po Morze Czarne TOM I i TOM II AUTOGRAF
- Pietro kard. Gasparri - Katechizm katolicki (-20%)
- Ks. Grzegorz Śniadoch - Msza Święta Trydencka. Prawda i Mity
- Jadwiga Zamoyska - O wychowaniu
- Grzegorz Osiński - Transhumanizm. Retiarius contra Secutor
- Magdalena Ziętek-Wielomska – Imperium Klausa Schwaba. Jedna planeta, jedna ludzkość, jeden zarząd
Tadeusz Kubiak - Kocham ciebie, mamo

Zbiór pięknych wierszy powstałych z myślą o naszych mamach. Wzruszające, liryczne, nastrojowe, na wiele okazji – dzień matki, imieniny.
Tadeusz Kubiak - Ołowiany Dobosz

Ołowiany dobosz, mimo że najmniejszy z dziesięciu, nie ma kompleksów. Każdy z jego kompanów jest dobry w swojej dziedzinie – jeden świetnie gotuje, inny jeździ konno, jeszcze inny potrafi wspaniale pływać. Ołowiany dobosz poznał już sekret, który dzisiaj ci zdradzi. Nieważne jak wyglądasz - czy jesteś wysoki i chudy jak tyczka czy niski, czy masz perkaty czy zadarty nos – każdy jest wyjątkowy i ma swoje pasje, które czynią go ciekawym.
Terry Denton - Niesamowity przewodnik po wszystkim

Przygotuj się na fantastyczną przygodę!
Zastanawiasz się, o czym jest ta książka?
Terry Denton, który wie COŚ o niemal WSZYSTKIM, zebrał masę ciekawostek, opatrzył je śmiesznymi i pomysłowymi ilustracjami i napisał specjalnie dla Ciebie ten Niesamowity przewodnik po wszystkim.
Tim Marshall - W teatrze cieni

Wciągająca relacja naocznego świadka ostatniej europejskiej wojny XX wieku autorstwa najpopularniejszego brytyjskiego autora książek o geopolityce.
Tony Halik - Jeep. Moja wielka przygoda

Przeżyłam z Tonim dwadzieścia cztery najciekawsze lata mojego życia. Dziś wygląda na to, że... musieliśmy się spotkać. Tak chciał los.
Oboje zajmowaliśmy się Ameryką Łacińską, ja w miesięczniku "Kontynenty", on w amerykańskiej stacji telewizyjnej NBC. Fascynował nas film z tym, że on miał już wielki dorobek a ja dopiero zaczynałam oboje kochaliśmy podróże i ciekawił nas świat.
W.E.B. Griffin - Czas honoru

Fascynująca powieść szpiegowska z czasów II wojny światowej, uznawana za najlepszą w dorobku W.E.B. Griffina.
W.E.B. Griffin - Podwójni agenci

Marzec 1943 roku. Dyrektor BSS, „Dziki” Bill Donovan, przekazuje prezydentowi Franklinowi Rooseveltowi informacje wywiadowcze, które mogą zmienić losy wojny. Agentowi Dickowi Canidy’emu udało się sprzątnąć sprzed nosa SS naukowca, który twierdzi, że na Sycylii Niemcy prowadzą badania nad bojowym wykorzystaniem gazu paraliżującego i śmiercionośnych zarazków.
Wacław Holewiński - Szwy

W 1985 roku milicjanci zakatowali młodego chłopaka, Tomasza Miteńkę, za brak dowodu osobistego. I choć uszli bez kary, to we współczesnej Polsce znajduje się niezależny pisarz, który postanawia upomnieć się o pamięć o tym zdarzeniu. Jest to tym trudniejsze, że także w jego życie uczuciowe okazuje się wpisana komunistyczna przeszłość.
Wacław Korabiewicz - Słońce na Ambach

Etiopia – ziemia obiecana, kolebka ludzkości, biblijny Eden...
Wacław Korabiewicz trafił dwukrotnie do „krainy zaczarowanej baśni”, jak zwykł mawiać o Etiopii. W pierwszym spotkaniu wystąpił w roli lekarza, a w Afryce to wyzwanie tylko dla śmiałków o mocnych nerwach. Po kilku latach powrócił ogarnięty pasją badacza. Jego opowieść znakomicie wprowadza w mistyczny świat tej perły Rogu Afryki. Każdym słowem ożywia jej barwy, zapachy i smaki.
Wacław Wilczyński - Polska gospodarka. Między racjonalnością a demagogią

Prezentowana książka jest komentarzem znanego polskiego ekonomisty do wydarzeń i spraw nurtujących polską gospodarkę w pierwszych latach XXI wieku. Kształtował się on w formie felietonów publikowanych w latach 2003-2006 roku na łamach tygodnika "Wprost".
Wiesław Olszewski - Przez Afrykę Środkową (Angola, Republika Środkowoafrykańska i Czad)

Jądro ciemności, czarne serce Afryki, mroczny karnawał wolności... Rejon ten można opisać wielobarwnie. Unikalny, niebezpieczny, dziki, tajemniczy, o burzliwej i krwawej przeszłości, poza zgiełkiem amatorów safari, poza naiwnym myśleniem o kolorowych fotografiach z Afryką w tle. Teren właściwie niedostępny dla turystów. Dotrze tam tylko najodważniejszy.
Oto fascynująca podróż Wiesława Olszewskiego do samego niespokojnego serca kontynentu. Do jego historii, kultury i natury. Przed nami legendarne jezioro Czad, Pigmeje z rejonu Monasao i Bayanga, park Dzanga-Sangha, majestatyczne leśne słonie, gigantyczne goryle i ryba-potwór. Ale także makabryczność odwiedzanych miejsc: od leków przygotowywanych z dziecięcych zwłok, przez upiorne poczynania Jeana-Bedela Bokassy, aż po religijne pogromy, które pochłonęły tysiące mieszkańców.
Wiktor Zawada - Wielka wojna z czarną flagą

Kolejne przygody urwisów z Zamościa w czasie II wojny światowej.