
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Najczęściej kupowane książki w ostatnich 90 dniach:
- Sławomir A. Danilczuk - Globalny Bunt Elit
- Wielki RESET
- Dr Karina Reiss, Dr Sucharit Bhakdi - Koronawirus - fałszywy alarm? Liczby, konkrety, konteksty II WYDANIE ROZSZERZONE
- Chris Klinsky - Szczepionka na koronawirusa – zagrożenie dla ludzkości?
- Paweł Skutecki, Karol Kwiatkowski – COVID-1984. Największy polski nielegalny eksperyment medyczny
- Feliks Koneczny - Prawa dziejowe
- Stanisław Krajski – Masoneria polska 2021. Na skraju przepaści AUTOGRAF
- Mój Niedzielny Mszalik
- Ks. Józef Mrozowski - Msza Święta i Tajemnice Życia Zbawiciela
- Roland Baader - Koniec pieniądza papierowego
Zygmunt Gloger – Rok polski w życiu, tradycyi i pieśni

Reprint oryginału z 1900 r. Wartościowy dokument dla etnografa, źródło informacji o bogatej polskiej kulturze ludowej: zwyczajach, obyczajach i obrzędach z podziałem na pory roku. Dodatkowym atrybutem pozycji jest 40 rycin Andriolliego zawartych w tekście
Zygmunt Kwiatkowski - Życie między pustyniami. Mar Musa Al Habashi

Autor zaprasza nas na pielgrzymkę do starożytnego klasztoru Mar Musa, który niedawno został przywrócony do życia przez włoskiego jezuitę o. Paolo Dall’Oglio.
Zygmunt Latoszyński - Polsko, Ojczyzno ma. Czy to jest Polska, o którą walczyliśmy?

Książka oparta jest na wspomnieniach autora z okresu działalności niepodległościowej, począwszy od harcerskich „Szarych Szeregów – Zawiszacy”, Obwód „Bażant” Armii Krajowej, od 14 roku życia, a następnie od 1945 roku w Narodowych Siłach Zbrojnych. Wspomnieniami objęty jest czas aresztowania, śledztwa i więzienia, a po jego opuszczeniu, inwigilowania i prowokacji przez UB-owskie służby okupacyjnej władzy komunistycznej do 1989 roku.
Zygmunt Maria Przetakiewicz - Spowiedź grzesznika z PAX-u, Solidarności i Andersena

Spowiedź grzesznika ukazuje trzy ważne okresy w życiu autora: działalność w PAX-ie, następnie w NSZZ „Solidarność” (głównie w USA i Kanadzie) oraz rozwój kariery w latach 1990–2003 po powrocie do ojczyzny.
Zygmunt Podlejski - Paweł z Tarsu

Książka opowiada o życiu i działalności jednego z największych apostołów Jezusa Chrystusa – św. Pawła z Tarsu. Ksiądz Zygmunt Podlejski w sposób barwny ukazuje koleje jego życia – od prześladowcy chrześcijan do herolda Ewangelii.
Zygmunt Zaremba - Wrzesień 1939 - Sierpień 1944

Publikacja przygotowana na 70. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego i 75. rocznicę wybuchu II wojny światowej (oraz wrześniowej obrony Warszawy) gromadzi w jednym tomie świadectwa autora, odgrywającego ważną rolę zarówno w oblężonej Warszawie we Wrześniu 1939 r. (jedna z ważniejszych postaci cywilnej obrony Warszawy), jak w konspiracji i w Powstaniu Warszawskim (po wyjeździe Tomasza Arciszewskiego do Londynu ostatni przewodniczący Polskiej Partii Socjalistycznej-WRN).
Zygmunt Zeydler-Zborowski - Zaczęło się w sobotę

Zaczęło się w sobotę - taki tytuł nosi kolejny kryminał Zeydlera-Zborowskiego. I faktycznie pierwsze zwiastuny afery mają miejsce właśnie tego dnia. Mecenas Natorski zostawia klienta w biurze tylko na chwilę. Kiedy wraca, mężczyzna już nie żyje. W jego plecach tkwi brazylijski sztylet, wbity aż po samą rękojeść. Czy Natorski rzeczywiście - jak sądzi Downar - zabił swego nowego klienta? Kim był ten człowiek? Po co przyszedł do Natorskiego? I dlaczego miał doklejoną brodę? Głowić się nad tym będzie ekipa z komendy stołecznej z dzielnym Downarem na czele. Rozwiązanie zagadki nie musi być jednak takie oczywiste, a podpowiedź może tkwić w lasce z gałką, którą miał przy sobie ów jegomość.
Życie i śmierć dla Narodu! Antologia myśli narodowo-radykalnej z lat trzydziestych XX wieku EBOOK

E-book dostępny w formacie PDF.
Obóz Narodowo Radykalny znany jest przeciętnemu polskiemu inteligentowi tylko na podstawie jednego zdania Czesława Miłosza: „Jest ONR-u spadkobiercą partia”, zdania z całej twórczości noblisty bodaj najczęściej cytowanego i, powiedzmy to, najmniej sensownego. Czym był rzeczywiście ONR, co głosił, jak działał? Tego nikt nie wie. Publikacja panów Arkadiusza Mellera i Patryka Tomaszewskiego zapełnia lukę w naszej pamięci w sposób najlepszy z możliwych – po prostu udostępniając źródła.
Rafał A. Ziemkiewicz