
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Najczęściej kupowane książki w ostatnich 90 dniach:
- Joseph D. Unwin - Regulacje seksualne a zachowania kulturowe
- Ks. Mateusz Szerszeń CSMA - Wielkie Zawierzenie Świętemu Michałowi Archaniołowi
- Jacek Bartyzel - Demokracja
- Vivek Ramaswamy - Woke S.A.
- Krzysztof Karoń - Historia antykultury 1.0.
- Benedyktyni tynieccy (oprac.) - Mszał rzymski (mszalik codzienny)
- Marc Morano - Zielone oszustwo. Dlaczego Zielony Nowy Ład jest gorszy, niż myślisz
- Pietro kard. Gasparri - Katechizm katolicki
- Mój Niedzielny Mszalik
- Grzegorz Osiński - Cyfrowi niewolnicy. Transhumanizm w praktyce
Feliksa Eger – Kilka słów o masonerii

Feliksa Eger — polska literatka, historyczka i bibliotekarka. Urodziła się w 1835 r. w Przasnyszu. Przez wiele lat pracowała jako bibliotekarka w Wilanowie, jednocześnie szeroko udzielając się w kręgach towarzyskich Warszawy. Autorka opracowań historycznych, przedmiotem których była w szczególności historia masonerii.
Jacek Woroniecki OP - Gawęda o gawędzeniu

Wydawałoby się, że nie, że „gavendarii nascuntur” – gawędziarzem trzeba się urodzić. Jednak ta mała, acz cenna książeczka o. Jacka Woronieckiego przekonuje, że jednak można, że udało się zaproponować teorię gawędzenia i kilka niezbędnych zasad pozwalających misterny ten kunszt rozwijać.
Maciej Giertych - Nie przemogą! T.2

Pisarstwo prof. Macieja Giertycha zawarte w drugim tomie Nie Przemogą! traktuje o bardziej lub mniej zakulisowych działaniach różnych organizacji i sił zwalczających katolicką i narodową świadomość Polski. Siły te narzucają światu określoną "polityczną poprawność", zunifikowany, laicki, jednolity sposób myślenia. Rozpoznanie ich, w tym również personalne ujawnienie tych co ich popierają, to najskuteczniejsza metoda walki z nimi.
Piotr Bezat - Teoria cywilizacji Feliksa Konecznego

Jest to doskonałe streszczenie nauki Feliksa Konecznego o cywilizacjach. W sposób zwięzły i przystępny główne tezy tego wybitnego uczonego zostały tu przedstawione w formie nadającej się dla szerokiego kręgu odbiorców.
Mieczysław Skrudlik - Z tajemnic masonerii

Masoneria, jako organizacja o skrystalizowanym już programie, wystąpiła po raz pierwszy na widownię dziejową w okresie poprzedzającym wybuch wielkiej rewolucji francuskiej. Prądy i ruchy analogiczne, to jest zmierzające do obalenia istniejących ustrojów państwowych i propagujące walkę z Kościołem katolickim, przejawiały się w ciągu naszej ery wielokrotnie, traktowanie ich jednakże jako zawiązków masonerii, jest rzeczą nieumotywowaną.
Ruchy te bowiem posiadały charakter czasowy, sporadyczny i historia ich nie wykazuje ani ciągłości, ani jednolitości programu i kierownictwa, czyli żadną miarą, jak to czynią historycy masonerii, fermentów tych nie można traktować, jako przejawów tej samej, opartej o wiekową tradycję organizacji.
Faktem ustalonym jest, że dopiero w epoce poprzedzającej wybuch rewolucji francuskiej powstały na ziemiach Francji, a później w całej Europie, tajne organizacje, utrzymujące ze sobą stały kontakt, posługujące się tym samym rytuałem, uzależnione od zakonspirowanej centrali.
Mieczysław Skrudlik - Masoneria w Polsce

Hasła walki z religią, z Kościołem, z wartościami nadprzyrodzonymi rozbrzmiewają dzisiaj wszędzie: w szkole, w biurach, w instytucjach publicznych, urzędach, przy warsztatach pracy, w klubach politycznych i w sejmie. Jest to rezultat wytężonej, od lat szeregu trwającej propagandy, ogarniającej stopniowo wszystkie dziedziny życia. Źródła tej propagandy, której ośrodek główny leży poza Polską — są wprawdzie bardzo różnorodne, ale cele są te same. Propaganda ta zmierza do całkowitego spoganizowania Polski. Głównym i najpotężniejszym ośrodkiem antykościelnej i antyreligijnej działalności na ziemiach naszych jest masoneria. Czterokrotnie udało się, dzięki szczęśliwemu zbiegowi okoliczności, wejść w posiadanie autentycznych dokumentów masonerii.
Marcin Hałaś, Arkadiusz Gacparski - Okruszki z kalendarza

Książka dla dzieci, które zostają wprowadzone w świat najważniejszych polskich świąt. Przez kalendarz prowadzą dzieci wiersze Marcina Hałasia i rysunki Arkadiusza Gacparskiego.
Jan Pociej - Masonizm

Książka w fachowy i dogłębny sposób przedstawia szereg zagadnień związanych z masonerią. Praca ta pomoże Czytelnikom rozwiązać wiele zagadek, które masoneria skrzętnie chowa przed światem. Obnażanie prawdziwego oblicza masonerii jest dzisiaj szczególnie potrzebne. Żyjemy bowiem w czasach, w których umacnia ona swoje szyki, wciela w życie swoją globalną ideologię, czuje się całkowicie bezkarna w tym co robi, a za pomocą podległych sobie mediów zakłada kolejne filantropijne maski i ośmiesza tych, którzy próbują z nią walczyć drogą prawną i ostrzegać równocześnie o zagrożeniach, jakie stanowi masoneria dla niepodległości Polski.
Dorota Kozioł - Piesek Węgielek (twarda futerkowa)

Ta książeczka to bardzo pouczająca opowieść o psiaku, który choć nie był urodziwy miał piękne i dobre serce. Napisana łatwo wpadającym w ucho wierszem, prosta w formie pozwoli z łatwością odczytać sens jej przesłania nawet najmłodszym czytelnikom. Urody dodają jej piękne ilustracje.
Jan Grzegorczyk - Nowe fikołki pana Pierdziołki

Pan Pierdziołka, ten od stołka, swoją pierwszą książką podbił serca tysięcy czytelników. W kolejnym tomie powtarzanek i śpiewanek dowiemy się o nowych fikołkach naszego ulubieńca, o tym że wyprowadził się z Grajdołka,
Agata Woźniok - Sergiusz Piasecki w III Rzeczypospolitej

Autorka przybliża postać tego znanego pisarza i omawia odbiór jego twórczości przez czytelników w okresie III Rzeczpospolitej.
Sergiusz Piasecki - polski pisarz, publicysta polityczny, oficer wywiadu, żołnierz Armii Krajowej - w swej twórczości ukazywał życie w Rosji sowieckiej, często z własnego doświadczenia, oraz istotę systemu totalitarnego, jakim był komunizm, za co w okresie PRL został ukarany zakazem wydawania książek. Charakter jego twórczości spowodował, że również w III Rzeczpospolitej nie był mile widziany na "salonach literackich".
Bolesław Prus – Lalka /audiobook/

Klasyczna powieść Bolesława Prusa ze słynnymi bohaterami: Stanisławem Wokulskim, Ignacym Rzeckim - tym razem w formie audiobooka czytana przez Marka Walczaka.