
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Najczęściej kupowane książki w ostatnich 90 dniach:
- Sławomir A. Danilczuk - Globalny Bunt Elit
- Wielki RESET
- Dr Karina Reiss, Dr Sucharit Bhakdi - Koronawirus - fałszywy alarm? Liczby, konkrety, konteksty II WYDANIE ROZSZERZONE
- Paweł Skutecki, Karol Kwiatkowski – COVID-1984. Największy polski nielegalny eksperyment medyczny
- Chris Klinsky - Szczepionka na koronawirusa – zagrożenie dla ludzkości?
- Feliks Koneczny - Prawa dziejowe
- Stanisław Krajski – Masoneria polska 2021. Na skraju przepaści AUTOGRAF
- Mój Niedzielny Mszalik
- Grzegorz Kucharczyk - Katedra i uniwersytet. O kryzysie i nadziei chrześcijańskiej cywilizacji
- Ks. Józef Mrozowski - Msza Święta i Tajemnice Życia Zbawiciela
Adam Bujak, Waldemar Chrostowski - Dziedzictwo Chrztu 966-1966-2016

Powoli wracamy do korzeni narodowej tożsamości, do normalności. O tym jest ta książka.
Adam Bujak, Wiktor Cygan – Pamięć Warszawy Remembering Warsaw

Warszawa – dumna stolica naszego narodu nie miała łatwej historii, zwłaszcza w XX w. Równocześnie jednak Warszawa stała się symbolem niezłomnej polskiej niepodległości. Tu w 1918 r. siedzibę znalazły najwyższe polskie władze. Stąd grzmiały w 1939 r. słowa, że polski honor jest bezcenny, a mieszkańcy naszej stolicy powstali w 1944 r. przeciw okupantom, nie mogąc dłużej znieść zniewolenia. Zemsta wroga była okrutna – Niemcy mordowali zarówno polskich żołnierzy, jak i ludność cywilną, a miasto zamienili w morze gruzów.
Adam Chmielecki - Nowe Państwo. Porozumienie Centrum w dokumentach (1990–2001)

Książka zawiera kilkadziesiąt niepublikowanych nigdy, poza drukami wewnątrzpartyjnymi, najważniejszych dokumentów programowych Porozumienia Centrum, pierwszej partii Jarosława Kaczyńskiego, poprzedzonych wstępem autora. Choć trudno w to uwierzyć, to pierwsza publikacja książkowa poświęcona w całości PC, jeśli nie liczyć wydanych wcześniej wspomnień niektórych polityków tej partii.
Adam Danilczyk - Targowica czyli zdrada

Adam Danilczyk w książce Konfederacja targowicka przedstawił i omówił ogólne tło, przyczyny, przebieg i skutki konfederacji targowickiej na podstawie badań historycznych archiwaliów polskich i rosyjskich.
Adam Fischer – Zwyczaje pogrzebowe ludu polskiego

Reprint oryginału z 1921 r. Opis zwyczajów pogrzebowych polskich i słowiańskich.
Adam Grzymała-Siedlecki – Cud Wisły

Cud Wisły jest zbiorem relacji o wydarzeniach wojny polski-bolszewickiej spisywanych na gorąco przez świadka i uczestnika tych wydarzeń.
Adam Gurowski – Ameryka, Europa, Rosja

Adam Gurowski (1805-1866) był w XIX wieku jednym z najlepiej znanych polskich myślicieli i publicystów. Jego książki i artykuły czytano szczególnie chętnie we Francji, Anglii i Stanach Zjednoczonych.
Adam Hałat - Miłość aż po grób

Miłość aż po grób – opowieść o niezwykłych losach Krzysztofa Grabowskiego, którego fascynacja morzem zapoczątkowana w dzieciństwie, doprowadziła w wieku dorosłym do osiągnięcia historycznego wyczynu żeglarskiego - pierwszego samotnego rejsu Polaka przez Atlantyk, ale też do przedwczesnej śmierci w owianych złą sławą wodach Trójkąta Bermudzkiego.
Adam Idźkowski - Kroje Architekrury

Idźkowski był przedstawicielem eklektyzmu w architekturze z wyraźną predylekcją do stylu gotyckiego, co potwierdza restauracja katedry św. Jana i dworzec w Skierniewicach. I. nie porzucił także swoich zainteresowań teoretycznych. W rezultacie w r. 1832, a więc w cztery lata po wydaniu cieszącego się dużą popularnością dzieła Marconiego ,,O porządkach architektonicznych” (1828), ukazały się Idźkowskiego Kroje architektury, obejmujące rozmaite jej kształty, uważane jako przedmiot piękności.
Adam LeBor - Wieża w Bazylei. Tajemnicza historia banku, który rządzi światem

Książka Wieża w Bazylei: Tajemnicza historia banku, który rządzi światem Adama LeBora przedstawia mocne argumenty wymierzone w osoby kierujące bankami centralnymi. Ludzie ci nie są bowiem, jak twierdzi autor, bezstronnymi herosami dobrego zarządzania. Są raczej tym, czego demokracja powinna najbardziej się obawiać: tyranami, sprawującymi kontrolę dzięki wykorzystaniu przepisów finansowych, bez konieczności uciekania się do pomocy wojska lub podporządkowania sobie parlamentów. To bardzo nieładny obraz, a pan LeBor dobrze go namalował.
Wall Street Journal
Adam Lerue - Album Lubelskie

"Przedsięwziąłem tę część królestwa, w której się urodziłem i gdzie mi najpiękniejsze chwile życia mego ubiegły, tę, która tém samém jest i lepiej mi znajomą i bliższą, że tak powiem, serca mojego niż inne [?]". Pisał we wstępie do dzieła "Album Lubelskie" Adam Lerue, rysownik, akwarelista, malarz, autor ilustracji do książek.
Adam Ludwik Korwin-Sokołowski - U boku Marszałka. Wspomnienia Szefa Gabinetu

Adam Ludwik Korwin-Sokołowski – od 1930 roku szef gabinetu Marszałka Piłsudskiego – spisywał swoje wspomnienia i dzięki temu mamy teraz do nich dostęp. Wspomnienia Adama Ludwika Korwin-Sokołowskiego obejmują lata 1910-1945.
W książce znajdują się wyimki z niepublikowanych wcześniej uzupełnień wspomnień Adama Korwin-Sokołowskiego napisanych w 1978 roku, następnie złożonych w Ossolineum i wydobytych na światło dzienne po 37 latach.