
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Najczęściej kupowane książki w ostatnich 90 dniach:
- Grzegorz Osiński - Cyfrowi niewolnicy. Transhumanizm w praktyce
- Chris Klinsky – W mackach fundacji, jak organizacje pozarządowe próbują manipulować ludźmi
- Magdalena Ziętek-Wielomska - Niemiecki sen o imperium
- Jakub Wozinski - Od ujścia Wisły po Morze Czarne TOM I i TOM II AUTOGRAF
- Jakub Wozinski - Od ujścia Wisły po Morze Czarne. Handlowo-gospodarcze tło dziejów Polski (1572-1795) TOM II AUTOGRAF
- Pietro kard. Gasparri - Katechizm katolicki (-20%)
- Ks. Grzegorz Śniadoch - Msza Święta Trydencka. Prawda i Mity
- Grzegorz Osiński - Transhumanizm. Retiarius contra Secutor
- Jadwiga Zamoyska - O wychowaniu
- Magdalena Ziętek-Wielomska – Imperium Klausa Schwaba. Jedna planeta, jedna ludzkość, jeden zarząd
Stanisław Michalkiewicz - „Antysemityzm? piękna idea!”

Najwybitniejszy felietonista doby obecnej, w swoim stylu rozprawia się z szubrawcami bez żadnych skrupułów. Czy jesteście Państwo gotowi na solidną dawkę jadu? Jeżeli tak, to książka „Antysemityzm? – piękna idea!” Stanisława Michalkiewicza będzie doskonałym zakupem.
Stanisław Michalkiewicz - Do ostatniego Ukraińca

Do ostatniego Ukraińca Stanisława Michalkiewicza to zbiór tekstów ukazująca genezę konfliktu za naszą wschodnią granicą.
Stanisław Michalkiewicz - Dobry zły liberalizm

Stanisław Michalkiewicz - Herrenvolk po żydowsku

Niniejszy zbiór felietonów to odpowiedź Michalkiewicza na wojnę psychologiczną, jaką w 1996 roku wypowiedział Polsce Izrael Singer ze Światowego Kongresu Żydów, grożąc upokarzaniem naszego kraju na arenie międzynarodowej, przynajmniej do czasu przekazania stronie żydowskiej 65 miliardów dolarów.
Stanisław Michalkiewicz - Logika wystarczy

"Dlatego mam nadzieję, że książka ta nie tylko pozwoli wrócić pamięcią do publikacji usłyszanych w Radio Maryja, ale i wzbogacić argumentację, której przecież wszyscy potrzebujemy, wymieniając poglądy w środowiskach, w jakich każdy z nas się obraca", napisał we wstępie redaktor Michalkiewicz
Stanisław Michalkiewicz - Na gorącym uczynku część I

Stanisław Michalkiewicz - Na gorącym uczynku część II

Stanisław Michalkiewicz - Na gorącym uczynku część III

W części III „Na gorącym uczynku” zgromadziliśmy felietony z lat 1995-1996. Napisane jako literacko-publicystyczne komentarze do zachodzących wówczas zjawisk politycznych, gospodarczych i społecznych były zarazem próbą uchwycenia historii i jej tzw. twórców „na gorącym uczynku”.
Stanisław Michalkiewicz - Na niemieckim pograniczu

Książka stanowi analizę sytuacji Unii Europejskiej, jej perspektyw rozwoju i aktualnych trudności.
Stanisław Michalkiewicz - Najnowszy testament

Zdaję sobie sprawę, że lektura nie nastraja optymistycznie, że książka jest rodzajem kroniki agonii, ale trudno - moim celem jest przede wszystkim przedstawienie sytuacji i kierunku jej ewolucji, ponieważ warunkiem podjęcia skutecznego remedium - o ile jest ono jeszcze w ogóle możliwe - jest trafna diagnoza. Być może z tego powodu książka wzbudzi sprzeciw, zwłaszcza wśród ludzi przekonanych, że wszystko powinno zakończyć się wesołym oberkiem..."
Stanisław Michalkiewicz - Protector traditorum

Stanisław Michalkiewicz od samego początku był i pozostaje nadal niezwykle konsekwentnym zwolennikiem przeprowadzenia w Polsce lustracji. Zgromadzone w tym tomie felietony poświadczają jego zdecydowanie w tym względzie. Dowodzą także, że konieczności przeprowadzenia lustracji nie warunkuje zaspokojenie ciekawości czy nawet poznania prawdy, to przede wszystkim warunek sine qua non sanacji Polski, państwa, które w ostatnich trzech wiekach zaledwie przez trzydzieści kilka lat aspirowało do suwerenności i niepodległości, podlegając poza tym wpływom obcych tajnych policji i wywiadów...
Stanisław Michalkiewicz - Studia nad żydofilią

...walka z antysemityzmem jest operacją wojny psychologicznej - pisze Michalkiewicz. Chodzi o to, by o Żydach, ich sprawach, punkcie widzenia itp. nie pisać i nie mówić w ogóle, lub pisać i mówić tylko w określony sposób i w ściśle określonych publikacjach. Zdaniem autora prawo wyłączności w tej dziedzinie uzurpuje sobie tzw. środowisko "Gazety Wyborczej". Wszelkie inne publikacje uznawane są przez to środowisko za mniej lub bardziej "antysemickie". Michalkiewicz sygnalizuje tym samym bardzo groźne dla wolności myśli zjawisko cenzury.