
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Najczęściej kupowane książki w ostatnich 90 dniach:
- Sławomir A. Danilczuk - Globalny Bunt Elit
- Dr Karina Reiss, Dr Sucharit Bhakdi - Koronawirus - fałszywy alarm? Liczby, konkrety, konteksty II WYDANIE ROZSZERZONE
- Stanisław Krajski – Masoneria polska 2021. Na skraju przepaści
- Feliks Koneczny - Prawa dziejowe
- Ks. Józef Mrozowski - Msza Święta i Tajemnice Życia Zbawiciela
- Jadwiga Czechowicz - Wołanie Boga AUTOGRAF
- Fałszywa pandemia. Krytyka naukowców i lekarzy
- Christopher Klinsky - 5G – narodziny mega totalitaryzmu. Czy jest to również zagrożenie dla naszego zdrowia?
- Judy Mikovits - Pandemia kłamstw
- Wojciech Sumliński – Zapis zarazy
Paweł Lisicki – Grób Rybaka. Śledztwo w sprawie największej tajemnicy watykańskich podziemi

Chociaż czas zatarł pamięć o dokładnym miejscu pochówku wielkiego apostoła to domniemaną mogiłę ze szczątkami Piotra przez wieki otaczała nabożna cześć milionów pielgrzymów. Papież Pius XII w 1939 wbrew stanowisku swoich poprzedników postanowił zweryfikować dane dyktowane przez tradycję pątniczą i dokładnie zbadać watykańskie podziemia. Po dziesięciu latach prac wykopaliskowych i badawczych ogłosił światu, że odnaleziono prawdziwe miejsce pochówku Rybaka znad Jeziora Galilejskiego.
Paweł Lisicki - Poza polityczną poprawnością

Książka pełna mocnych i bezkompromisowych tekstów Pawła Lisickiego. W poszukiwaniu prawdy odważnie stawia pytania i w oparciu o powszechnie znane fakty stara się na nie odpowiadać - bez obaw, że narazi się tym czy innym środowiskom.
Paweł Lisicki - Luter. Ciemna strona rewolucji

W ostatnich latach obraz Lutra uległ całkowitej przemianie. Za sprawą licznych wypowiedzi kardynałów Waltera Kaspera, Kurta Kocha czy Karla Lehmanna stał się z wolna nauczycielem wiary i wzorem do naśladowania dla katolików.
Co jest przyczyną tak całkowitej zmiany stanowiska Kościoła? Próba odpowiedzi na kartach książki.
Paweł Lisicki - Dogmat i tiara

NOWA KSIĄŻKA RED. PAWŁA LISICKIEGO!
Dogmat i tiara to książka o porzuceniu dogmatu, o paraliżu zasady dogmatycznej.
O zjawisku, które widać gołym okiem, kiedy jawni heretycy nie tylko są tolerowani, ale wręcz robią kościelne kariery, kiedy wielu biskupów chce błogosławić czynnych homoseksualistów, a siostry zakonne – bronić aborcji.
Michalkiewicz. Wariant rozbiorowy (12 rozmów)

W prezentowanej książce, której podtytuł to "Dwanaście rozmów o tym jak Polska traci niepodległość", Czytelnik znajdzie odpowiedz na pytanie dlaczego Donald Tusk zrezygnował z prezydentury, kto ponosi winę za katastrofę Smoleńską, o co chodziło w "wojnie o krzyż", jakim prezydentem - z punktu widzenia wolnościowca - był Lech Kaczyński, czy położenie determinuje los państwa, jak politycznie można zagospodarować Europę Środkową, czym jest Judeopolonia-bis, dlaczego eurosceptyków udało się skanalizować, kto w Polsce jest członkiem stronnictwa rozbiorowego.
Małgorzata Todd, Ewa Działa-Szczepańczyk - Schyłek III RP w kronikach blogerek

Odbiorcę na pewno zafrapuje, a może wręcz przestraszy ów schyłek III RP użyty w tytule książki. niechby te uczucia skłoniły go do dociekania na przykład, jakie prawo intelektualne mają autorki do wyrażania sugestii o powolnym kończeniu się formacji politycznej przypisywanej obecnej Rzeczypospolitej. (...)
Osobliwe jest w tej książce to, że im większe w niej natężenie krytyki, tym więcej emanuje z niej wiary w lepsze jutro.
Leszek Żebrowski - Zatruwanie pamięci

Autor odkrywa przed czytelnikami dlaczego tak mało wiemy o ważnych wydarzeniach z najnowszej historii Polski? Polemizuje z narzuconą nam fałszywą narracją dotyczącą Polski i Polaków. Zajmuje się sprawami, które często celowo są przemilczane.
Leszek Żebrowski - W szponach czerwonych

Kres komunizmu, socjalizmu w Polsce? Formalnie tak, a w rzeczywistości zostały struktury z tamtego czasu, grupy wpływów i interesów. Żeby zrozumieć, co dziś dzieje się w Polsce, koniecznie trzeba wiedzieć jak funkcjonowała bezpieka, jak systemowi służyli funkcjonariusze propagandy.
Leszek Żebrowski - Paszkwil Wyborczej

Gdy osiemnaście lat temu, w 1995 r. „Paszkwil Wyborczej” wyszedł drukiem, myślałem, że jego żywot – jako książki o Powstaniu Warszawskim – będzie krótki. Rzecz dotyczyła bowiem bieżącego (jak się wówczas wydawało) sporu nie tyle o samo Powstanie (bo ten się nigdy nie zakończy), co propagandowego ataku „Gazety Wyborczej” na jego uczestników. Skoro uznano na jej łamach, że AK i NSZ wytłukły mnóstwo niedobitków z getta, to naturalną rzeczą było dokładne sprawdzenie, czy jest to prawda czy też fałsz.
Leszek Żebrowski - Mity przeciwko Polsce. Żydzi. Polacy. Komunizm 1939-2012

Jest to wybór artykułów publicystycznych z zakresu najnowszej historii Polski oraz polityki z ostatnich kilkunastu lat, zamieszczanych w tygodniku "Nasza Polska". Upływ czasu nie spowodował ich dezaktualizacji, wprost przeciwnie - dziś bowiem teksty te, nabierają dodatkowej mocy, jak dobre wino i są nadal bardzo świeże, dotykając najbardziej drażliwych spraw.
Ks. Michał Poradowski - Dziedzictwo rewolucji francuskiej

To pionierska praca pogłębiająca wiedzę na temat rewolucji francuskiej i odkłamująca jej mit. Ks. Poradowski ukazał genezę, przebieg i skutki rewolucji, która tragicznie zaważyła na losach świata w XIX i XX wieku. Szczególnie cenne są spostrzeżenia autora na temat jej wpływu na rewolucję październikową w Rosji i na ekspansję komunizmu na świecie.
Jerzy Jachowicz - Skamieliny III RP

Skamieliny III RP to z pewnością książka niezwykła. Jerzy Jachowicz, jeden z najbardziej znanych dziennikarzy ostatniego ćwierćwiecza, uznawany za prekursora polskiego reportażu śledczego, tym razem wciela się w rolę publicysty politycznego.
Autor piętnuje postawę swych bohaterów, owych „skamielin III RP”, za pomocą krótkiej, błyskotliwej analizy, nie stroniąc od subtelnej ironii i kpiny. Często też prowadzi z czytelnikiem grę, wplatając w narrację całkowicie fikcyjne teksty, dla których punktem wyjścia zawsze są fakty. Osiąga w tym tak wysoki stopień wiarygodności, że czasami jego redakcyjni koledzy serio pytają, jak udało mu się zdobyć tak poufne zarządzenie albo list. Prostota języka w połączeniu z jego jasnością, precyzją opisu oraz rygorystyczną oszczędnością słowa nadaje publicystyce Jachowicza oryginalny koloryt, który powoduje, że przy całej swej lekkości i lapidarności teksty te zapadają w pamięć.