Jedynie prawda jest ciekawa! - Józef Mackiewicz

 

Newsletter Multibook
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Produkty dnia
Księgarnia stacjonarna

Zapraszamy do naszej księgarni stacjonarnej w Warszawie!

Księgarnia stacjonarna jest czynna dla Klientów od poniedziałku do piątku w godzinach 9-18
(w czwartki do godz. 19:00), w soboty 10-15. 

Dymińska 4 (Warszawa-Żoliborz)   

 
W długi weekend 8-11 czerwca (Boże Ciało) księgarnia będzie NIECZYNNA!

W naszej księgarni stacjonarnej mogą Państwo nie tylko odebrać zamówienie, ale również zapoznać się z większością naszej oferty internetowej (na miejscu mamy ok. 70 proc. całej oferty). Jeśli nie chcą Państwo jechać na darmo, prosimy o wcześniejszą rezerwację książki telefonicznie (22 424 37 36) lub mailowo.

 

 

 

Wszystkich Państwa serdecznie zapraszamy w nasze skromne progi przypominając o kilku ważnych zasadach:

* na miejscu płacimy gotówką lub kartą płatniczą.

* ceny wszystkich książek są takie same jak w sklepie internetowym, czyli w zdecydowanej większości niższe niż ceny detalicznej.  Dopuszcza się targowanie, ale w granicach rozsądku. Prowadząc księgarnię stacjonarną ponosimy koszty wynajmu lokalu, kosztów sprzątania, śmieci, ogrzewania, wody i inne, które rosną szybciej niż inflacja w 2022 roku...

* odwiedzać naszą księgarnię można w godz. 9-18 od poniedziałku do piątku, w czwartki zaś mamy wydłużony czas pracy do godz. 19. W soboty pracujemy w godz. 10-15;

* odbierając produkty wcześniej zamówione przez internet, zawsze można dokonać jakiejś modyfikacji zamówienia lub po prostu coś jeszcze na miejscu dokupić;

* po obejrzeniu zamówionych książek, można również zrezygnować z ich zakupu;

* pracownicy księgarni są do Państwa dyspozycji i chętnie pomogą, więc proszę ich śmiało pytać;

* prosimy nie pytać o żadne książki lewicowe, gdyż takowych sprzedaży nie prowadzimy i nie zamierzamy prowadzić.

* książki dla dzieci staramy się filtrować po kątem promocji tradycyjnych wartości, ale jesteśmy otwarci na Państwa komentarze i spostrzeżenia. 


 

Jak do nas dojechać?

Samochodem:

GPS: 52°15'37.0"N 20°59'46.8"E

Najlepiej wjechać do nas od ul. Krajewskiego na wysokości Cytadeli. Jadąc od strony Wisłostrady skręt do Cytadeli jest w prawo, do nas w lewo. Jadąc od strony Żoliborza w stronę Wisłostrady należy skręcić w prawo na pierwszym skrzyżowaniu za zakrętem po przejechaniu torów tramwajowych wzdłuż ul. Mickiewicza.

Parkowanie na ulicy Dymińskiej od listopada 2021 roku jest dozwolone wyłącznie dla mieszkańców posiadających odpowiedni identyfikator. Zaparkowanie "na chwilę" w celu odebrania zamówienia na własną odpowiedzialność. Legalnie można zaparkować samochodem wzdłuż całej ulicy Krajewskiego. Opłaty parkingowe są pobierane od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-20:00.

Metrem:

Należy wysiąść na stacji Dworzec Gdański i kierować się do wyjścia w stronę ul. Mickiewicza/gen. Zajączka. (wyjście północne - trzeba przejść pod torami kolejowymi na stronę Żoliborza, po wyjściu na powierzchnię należy widzieć z jednej strony tory kolejowe, z drugiej boisko szkolne).

 

Autobusem i tramwajem:

Jadąc autobusem lub tramwajem najwygodniej jest wysiąść na wiadukcie nad torami. Zatrzymują się tam: autobusy linii 116, 157, 518 oraz tramwaje: 6 i 15. Na poziomie Dworca Gdańskiego (ul. Słomińskiego) zatrzymują się tramwaje: 1, 28, 41, a także autobus linii: 500.

 

 

Jak do nas trafić?

 

 

 
Mapka okolicy naszej księgarni

 

W 2022 roku nasza księgarnia zwyciężyła w plebiscycie
na Ulubioną Księgarnię Warszawy zdobywając 4881 głosów. 

Wystąpienie podczas gali wręczenia nagród, Arkady Kubickiego, 18 września 2022 roku.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl