Jedynie prawda jest ciekawa! - Józef Mackiewicz

 

Newsletter Multibook
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Produkty dnia
Nasze zasady

Przestrzegamy pewnego kanonu zasad.
Oto one:1.    Sprzedajemy wyłącznie książki ciekawe, mądre i wartościowe.

 

2.    Sprzedajemy książki najtaniej jak to jest możliwe, bo chcemy sprzedawać ich jak najwięcej.

 

3.    Sprzedawane książki promują tradycyjny system wartości takie jak rodzina, ojczyzna, własność prywatna, wolna przedsiębiorczość, tradycja. Nie sprzedajemy „modnych” książek uderzających w podstawy ładu chrześcijańskiego.

 

4.    Sprzedawana literatura dziecięca promuje i kultywuje tradycyjne wartości.

 

5.    Na wydawane przez nasze wydawnictwo książki nie staramy się o żadne państwowe dotacje, nie uczestniczymy również w żadnych programach unijnych. Nasze książki wydajemy wyłącznie za nasze pieniądze.

 

6.    Nie jesteśmy żadną wielką korporacją, w której nie można nic załatwić. Masz pytanie, problem z zamówieniem? Po prostu zadzwoń (rozmawiasz z konkretną osobą, a nie z infolinią, gdzie nigdy nie trafisz dwa razy na tę samą osobę) lub napisz maila. Zawsze odpowiadamy na maile!

 

7.    Każdy Klient dokonujący u nas zakupów ma 21 dni na zwrot zakupionych książek. Nie musi nawet tłumaczyć dlaczego. Po otrzymaniu książek i paragonu, zwrócimy pieniądze na konto.

 

8.    Kupując książki naszego wydawnictwa oraz inne książki na Multibook.pl wspierasz rozwój małych i średnich firm rodzinnych w Polsce, które wytwarzają blisko 2/3 PKB Polski i tworzą miliony miejsc pracy, pomimo przeszkód ze strony rządzących. 

 

9.    Każdego Klienta, niezależnie czy kupuje dużo czy mało książek, traktujemy tak samo, czyli na najwyższym możliwie poziomie. Zależy nam, aby każdy nasz nowy Klient stał się naszym stałym Klientem.

 

10.  Jesteśmy tylko ludźmi i dlatego nam też zdarzają się błędy. Nasze zaniedbania, pomyłki i wpadki zawsze staramy się jednak naprawić. Pod warunkiem, że dostaniemy taką szansę, czyli nasz błąd czy przeoczenie zostaną zgłoszone.

Zapraszam na zakupy!

Paweł Toboła-Pertkiewiczdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl