Jedynie prawda jest ciekawa! - Józef Mackiewicz

 

Karta Dużej Rodziny

Newsletter Multibook
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Produkty dnia
Mój Niedzielny Mszalik
Mój Niedzielny Mszalik

75,00 zł

szt.
Ks. Antoni Brzeziński - Rys dziejów świętego soboru trydenckiego
Ks. Antoni Brzeziński - Rys dziejów świętego soboru trydenckiego

25,00 zł

Cena regularna: 30,00 zł

Najniższa cena: 25,00 zł
szt.
Sławomir Suchodolski - W krainie sanacyjnych absurdów KOMPLET 2 tomów
Sławomir Suchodolski - W krainie sanacyjnych absurdów KOMPLET 2 tomów

80,00 zł

Cena regularna: 94,80 zł

Najniższa cena: 94,80 zł
szt.
Pius IX. Ostatni papież-król
Pius IX. Ostatni papież-król

89,90 zł

Cena regularna: 110,00 zł

Najniższa cena: 110,00 zł
szt.
Kuba Pokojski - Wielka księga husarii
Kuba Pokojski - Wielka księga husarii

74,90 zł

Cena regularna: 89,90 zł

Najniższa cena: 89,90 zł
szt.
Arkadiusz Bińczyk, Marcin Rosołowski - Siedem wieków Warszawy. Kalendarium historii miasta do końca XIX wieku.
Arkadiusz Bińczyk, Marcin Rosołowski - Siedem wieków Warszawy. Kalendarium historii miasta do końca XIX wieku.

108,00 zł

Cena regularna: 120,00 zł

Najniższa cena: 120,00 zł
szt.
Sławomir Koper - Niezwykła Toskania
Sławomir Koper - Niezwykła Toskania

52,90 zł

Cena regularna: 59,90 zł

Najniższa cena: 59,90 zł
szt.
Nowości wydawnicze
Michał Gołębiowski - Dalej tylko pola
Michał Gołębiowski - Dalej tylko pola

42,00 zł

Cena regularna: 49,90 zł

Najniższa cena: 49,90 zł
szt.
Marek Klecel - Sybir. Dzieje polskich zesłańców XVIII - XX w.
Marek Klecel - Sybir. Dzieje polskich zesłańców XVIII - XX w.

79,00 zł

Cena regularna: 89,00 zł

Najniższa cena: 89,00 zł
szt.
red. Konrad Smuniewski - Tysiąc myśli Prymasa Tysiąclecia
red. Konrad Smuniewski - Tysiąc myśli Prymasa Tysiąclecia

42,00 zł

Cena regularna: 49,90 zł

Najniższa cena: 49,90 zł
szt.
Gustave Thibon - Równowaga i harmonia
Gustave Thibon - Równowaga i harmonia

42,90 zł

Cena regularna: 49,90 zł

Najniższa cena: 49,90 zł
szt.
Reklamacje i zwroty

1.     REKLAMACJA PRODUKTU
(DOTYCZY UMÓW SPRZEDAŻY ZAWARTYCH OD 25 GRUDNIA 2014 ROKU)

 

1.1.         Podstawa i zakres odpowiedzialności Sprzedawcy względem Klienta, jeżeli sprzedany Produkt ma wadę fizyczną lub prawną (rękojmia) są określone powszechnie obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności w Kodeksie Cywilnym.

1.2.      Sprzedawca obowiązany jest dostarczyć Klientowi Produkt bez wad. Szczegółowe informacje dotyczące odpowiedzialności Sprzedawcy z tytułu wady Produktu oraz uprawnień Klienta są określone na stronie Sklepu Internetowego w zakładce Regulamin.

1.3.     Reklamacja może zostać złożona przez Klienta na przykład:

1.3.1.  -  pisemnie na adres: Księgarnia Multibook.pl ul. Dymińska 4, 01-519 Warszawa;

1.3.2.  - w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: sklep@multibook.pl.

1.4.         Sprzedawca ustosunkuje się do reklamacji Klienta niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia jej złożenia. Brak ustosunkowania się Sprzedawcy w powyższym terminie oznacza, że Sprzedawca uznał reklamację za uzasadnioną.

1.5.         W przypadku, gdy do ustosunkowania się przez Sprzedawcę do reklamacji Klienta lub do wykonania uprawnień Klienta wynikających z rękojmi niezbędne będzie dostarczenie Produktu do Sprzedawcy, Klient zostanie poproszony przez Sprzedawcę o dostarczenie Produktu na koszt Sprzedawcy na adres: Księgarnia Multibook.pl, ul. Dymińska 4, 01-519 Warszawa.

1.6.         Prośba o dostarczenie Produktu, o której mowa w Regulaminie nie ma wpływu na bieg terminu na ustosunkowanie się Sprzedawcy do reklamacji Klienta, o którym mowa oraz nie narusza prawa Klienta żądania od Sprzedawcy demontażu wadliwego Produktu i ponownego zamontowania Produktu po dokonaniu wymiany na wolny od wad lub usunięciu wady, o którym mowa w art. 561[1] Kodeksu cywilnego.

 

2. PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY
(DOTYCZY UMÓW SPRZEDAŻY ZAWARTYCH OD 25 GRUDNIA 2014 ROKU)

 

2.1. Konsument, który zawarł umowę na odległość, może w terminie 14 dni kalendarzowych odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w Regulaminie sklepu Multibook.pl. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy może zostać złożone na przykład:

2.1.1. pisemnie na adres: Księgarnia Multibook.pl Dymińska 4, 01-519 Warszawa;

2.1.2. w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: sklep@multibook.pl

2.2. Przykładowy wzór formularza odstąpienia od umowy zawarty jest w załączniku nr 2 do Ustawy o Prawach Konsumenta oraz dodatkowo dostępny jest na stronie Sklepu Internetowego TU w wersji PDF. Konsument może skorzystać z wzoru formularza, jednak nie jest to obowiązkowe.

2.3. Bieg terminu do odstąpienia od umowy rozpoczyna się:

2.3.1.  dla umowy, w wykonaniu której Sprzedawca wydaje Produkt, będąc zobowiązany do przeniesienia jego własności (np. Umowa Sprzedaży) – od objęcia Produktu w posiadanie przez konsumenta lub wskazaną przez niego osobę trzecią inną niż przewoźnik, a w przypadku umowy, która: (1) obejmuje wiele Produktów, które są dostarczane osobno, partiami lub w częściach – od objęcia w posiadanie ostatniego Produktu, partii lub części albo (2) polega na regularnym dostarczaniu Produktów przez czas oznaczony – od objęcia w posiadanie pierwszego z Produktów;

2.3.2.         dla pozostałych umów – od dnia zawarcia umowy.

2.4.         W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość umowę uważa się za niezawartą.

2.5.         Sprzedawca ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania oświadczenia konsumenta o odstąpieniu od umowy, zwrócić konsumentowi wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszty dostawy Produktu.

2.6.         Konsument ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia, w którym odstąpił od umowy, zwrócić Produkt. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie Produktu przed jego upływem. Konsument powinien zwrócić Produkt na adres:
Księgarnia Multibook.pl Dymińska 4, 01-519 Warszawa.

Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości Produktu będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania Produktu. Możliwe koszty związane z odstąpieniem przez konsumenta od umowy, które obowiązany jest ponieść konsument:

2.6.1.         Jeżeli konsument wybrał sposób dostawy Produktu inny niż najtańszy zwykły sposób dostawy dostępny w Sklepie Internetowym, Sprzedawca nie jest zobowiązany do zwrotu konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów.

(Przykładowo: Klient kupił książkę za 20,00 zł, dodatkowo opłacając koszty w wysokości 13,00 zł [wysyłka kurierem]. W przypadku odstąpienia od umowy, zwracamy Klientowi na wskazany przez niego rachunek bankowy 33,00 zł. Konsument ponosi natomiast bezpośrednie koszty zwrotu Produktu. Zwrot pieniędzy na konto Konsumenta następuje po fizycznym otrzymaniu towaru z powrotem do sklepu. W przypadku wysyłki pobraniowej, zwracamy na wskazany przez Klienta rachunek bankowy wartość pobrania, natomiast Konsument ponosi koszty odesłania towaru do sklepu. Wpłata następuje po otrzymaniu przez Sklep odesłanej przesyłki).

2.6.2.   W przypadku Produktu będącego usługą, której wykonywanie – na wyraźne żądanie konsumenta – rozpoczęło się przed upływem terminu do odstąpienia od umowy, konsument, który wykonuje prawo odstąpienia od umowy po zgłoszeniu takiego żądania, ma obowiązek zapłaty za świadczenia spełnione do chwili odstąpienia od umowy. Kwotę zapłaty oblicza się proporcjonalnie do zakresu spełnionego świadczenia, z uwzględnieniem uzgodnionej w umowie ceny lub wynagrodzenia. Jeżeli cena lub wynagrodzenie są nadmierne, podstawą obliczenia tej kwoty jest wartość rynkowa spełnionego świadczenia.

2.6.3.   W przypadku jeśli Konsument zwraca całe zamówienie, Sprzedawca zobowiązuje się oddać kupującemu nie tylko cenę towaru, ale także kwotę wydaną na jego dostarczenie do nabywcy (przesyłka od Sklepu do Konsumenta). Korzystając z prawa do zwrotu, konsument płaci więc jedynie za odesłanie towaru do sklepu (przesyłka od konsumenta do sklepu). W przypadku gdy Konsument zwraca tylko część zamówienia (np. jeden z trzech zamówionych produktów), Sklep oddaje Kupującemu tylko cenę towaru.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl