Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Najczęściej kupowane książki w ostatnich 90 dniach:
- Dariusz Rozwadowski - Marksizm w edukacji. Szkolnictwo jako oręż w budowie nowego człowieka AUTOGRAF
- Marek Tomasz Chodorowski - Bestia. Cywilizacja nad przepaścią
- Stanisław Krajski - Masoneria w pigułce. Od prapoczątków do 2030 roku
- Ks. Mateusz Szerszeń CSMA - Wielkie Zawierzenie Świętemu Michałowi Archaniołowi
- John Bagot Glubb – Cykl życia imperium
- Praca zbiorowa - Drapieżny Zielony (nie) Ład. Raport
- Dariusz Rozwadowski - Marksizm kulturowy. 50 lat walki z cywilizacją Zachodu AUTOGRAF
- Dariusz Rozwadowski - Kościół w obliczu rewolucji AUTOGRAF
- Grzegorz Braun - Iskry Boże
- Andrzej Targowski - Informatyka w służbie ludobójstwa. Wstydliwa historia IBM
Fulton J. Sheen - Proste prawdy na całe życie
Cena regularna:
34,90 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalniOpis
Abp Fulton Sheen prowadził krucjatę mającą sprowadzać dusze do Boga, stawiającą sobie za cel zdobycie Nieba dla całej ludzkości i – na co często zwracano uwagę – pojednanie świata z Chrystusem. Dlatego jego słowa – te mówione i te pisane – miały nieść pomoc wszystkim, których życie było walką. Abp Sheen miał szczególny dar synchronizowania się z rytmem kultury i wnoszenia dzięki temu Światła tam, gdzie panowała ciemność, dlatego w jego dziele znajdujemy wielką skarbnicę praktycznej mądrości oraz wskazówek jak żyć naprawdę po chrześcijańsku w tym właśnie czasie i w takim właśnie świecie, jaki został nam dany.
Trudno w tym zabieganym świecie, w którym wszystko domaga się naszej uwagi, znaleźć czas na zrobienie kroku wstecz, żeby zobaczyć sprawy bardziej czytelnie, dokonać oceny naszego życia i na nowo ustawić na szczycie hierarchii to, co najważniejsze. Ta książka powstała właśnie po to, by pomóc nam to zrobić. Pełna bogatych, głębokich i przemieniających życie słów mądrości jednego z najbardziej cenionych i szanowanych katolickich pisarzy ostatniego stulecia, dotyka praktycznie każdego aspektu ludzkiego życia w jego duchowej przestrzeni i głębi. To prawdy proste, które będą nas podtrzymywać przez całe życie, jeżeli tylko poświęcimy czas, by się nad nimi pochylić. Prawdy mówiące o bezgranicznej potędze Boga, o mocy moralnej i o dobroci; o łasce i o przebaczeniu; o wierze i o wolności; o miłości i o stracie; o własnym „ja” i o innych; o milczeniu i o aktywności; o czasie i o wieczności.
Dane techniczne
Autor | Abp Fulton J. Sheen |
Format | 126 x 160 mm |
Liczba stron | 224 |
Oprawa | Twarda |
Zdjęcia | Nie |
Rok wydania | 2021 |
Wydawca | AA |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.