Jedynie prawda jest ciekawa - Józef Mackiewicz

 

Newsletter Multibook
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
O nas

 

 

 

Księgarnia internetowa Multibook.pl powstała w styczniu 2008 roku, aby skupić w jednym miejscu wszystkie tzw. prawicowe książki, których najczęściej nie można kupić w wielkich sieciach księgarskich, albo są w nich bardzo skutecznie ukryte przed kupującymi. Sprzedajemy wyłącznie wartościowe tytuły. W naszej ofercie mamy w tej chwili blisko 10 tysięcy produktów (książki, filmy, audiobooki, czasopisma, koszulki) od ponad dwustu wydawców z całej Polski w bardzo atrakcyjnych cenach. Po 10 latach latach śmiało możemy napisać, że jesteśmy największą księgarnią internetową po Prawej stronie w Polsce. 


W ciągu 10 lat istnienia wysłaliśmy kilkaset tysięcy książek, audiobooków, filmów i ebooków kilkuset tysiącom Klientów z pięciu kontynentów świata wyrastając na największą księgarnią internetową po Prawej stronie. Zdecydowana większość Klientów powraca do nas i robi w naszej księgarni regularnie zakupy. Stali Klienci otrzymują od nas często dodatkowe rabaty lub specjalne gratisy. Dołącz do nich! Kupuj wartościową literaturę i wspieraj kolejne projekty wydawnicze Prohibity.

Od 2014 roku jesteśmy już nie tylko wirtualnie, ale również realnie w kameralnej księgarni na warszawskim Żoliborzu. Na blisko 60 m. kw. mamy większość asortymentu ze strony internetowej. Każdy może nas odwiedzić, miło spędzić czas i wybrać dla siebie odpowiednią książkę. 

 

WYDAWNICTWO PROHIBITA

 

Wydawnictwo PROHIBITA zostało założone przez Pawła Tobołę-Pertkiewicza w grudniu 2007 roku. W ciągu 10 lat istnienia wydaliśmy, wyłącznie za własne środki nie pobierając ani grosza państwowej dotacji, ponad 100 książek z zakresu ekonomii wolnorynkowej, historii najnowszej i polityki, jakich w Polsce wcześniej jeszcze nie było. Nasze książki, zgodnie z nazwą wydawnictwa, czyli łacińskim terminem prohibita, poruszają takie tematy i zagadnienia, których próżno szukać w „oficjalnej”, czyli politycznie poprawnej, literaturze. Nasze książki są tylko dla poszukujących prawdy. Mottem naszej oficyny są słowa Józefa Mackiewicza, że "jedynie prawda jest ciekawa".

Nasza firma: Wydawnictwo PROHIBITA Paweł Toboła-Pertkiewicz od 2011 roku jest członkiem Związku Przedsiębiorców i Pracodawców ZPP. Uczestniczymy również corocznie w Targach Wydawców Katolickich oraz na Targach Książki Historycznej w Warszawie.

Nie jesteśmy żadną korporacją, ani firmą widmo - istniejemy realnie i serdecznie wszystkich zapraszamy w progi naszej skromnej, ale klimatycznej księgarni przy ul. Dymińskiej 4 na warszawskim Żoliborzu.

 

 


KSIĄŻKI WCZEŚNIEJ NIEDOSTĘPNE!

 

Dzięki prowadzeniu sklepu Multibook.pl i zyskom z niego płynącym będziemy mogli prezentować Państwu książki dotychczas niedostępne polskim Czytelnikom ze względu na wysokie koszty zakupu praw autorskich, tłumaczeń, składu i druku. Nabywając pozycje z naszej oferty wspierają państwo jednocześnie wydawanie na polskim rynku wartościowych publikacji książkowych. Kupując w naszej księgarni stają się zatem Państwo mecenasami kultury przez bardzo duże "K" przyczyniając się do intelektualnego przeobrażania Polski.

PTPWłaścicielem i pomysłodawcą obu projektów jest Paweł Toboła-Pertkiewicz, absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych UW, dziennikarz i publicysta, stały współpracownik "Polonii Christiana". Jego teksty publikowały również: „Rzeczpospolita”, "Nasz Dziennik". „Gazeta Polska”, "Najwyższy CZAS!, "Opcja na prawo". W 2008 roku był inicjatorem ogólnopolskiego protestu rodziców przeciwko przymusowego obniżeniu wieku szkolnego z 7. do 6. roku życia. Jest redaktorem (wspólnie z prof. M.J. Chodakiewiczem) pierwszej wydanej po 1989 roku w Polsce książki o Ronaldzie Reaganie pt. Moja wizja Ameryki. Ponadto współorganizator kilku międzynarodowych konferencji. Od ponad dekady sprawdza się w nowej roli - prywatnego przedsiębiorcy oraz niezależnego wydawcy; niezależnego gdyż nie korzystającego z jakichkolwiek grantów państwowych. W 2015 roku ukazała się jego książka: De Valera. Gigant polityki irlandzkiej i jego epoka. Od 10 lat aktywnie biega głównie na dystansach 5 i 10 km oraz w półmaratonach. Miłośnik podróży, szczególnie na południe Europy, ze szczególnym uwzględnieniem Majorki.

Tata Ewy, Zosi i Leona.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl