
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Najczęściej kupowane książki w ostatnich 90 dniach:
- Sławomir A. Danilczuk - Globalny Bunt Elit
- Stanisław Krajski – Masoneria polska 2021. Na skraju przepaści
- Dr Karina Reiss, Dr Sucharit Bhakdi - Koronawirus - fałszywy alarm? Liczby, konkrety, konteksty II WYDANIE ROZSZERZONE
- Feliks Koneczny - Prawa dziejowe
- Ks. Józef Mrozowski - Msza Święta i Tajemnice Życia Zbawiciela
- Fałszywa pandemia. Krytyka naukowców i lekarzy PCR cz.2
- Grzegorz Eberhardt - Pisarz dla dorosłych. Opowieść o Józefie Mackiewiczu (-25%)
- Paweł Skutecki, Karol Kwiatkowski – COVID-1984. Największy polski nielegalny eksperyment medyczny
- Judy Mikovits - Pandemia kłamstw
- Fałszywa pandemia. Krytyka naukowców i lekarzy
Krzysztof M. Kaźmierczak, Piotr Talaga - Sprawa Ziętary. Zbrodnia i klęska państwa

1 września 1992 roku. Jarosław Ziętara po raz ostatni żegna się ze swoją dziewczyną i wychodzi ze swojego mieszkania w Poznaniu. Dziennikarz tropiący afery gospodarcze zostaje porwany w drodze do pracy. Do tej pory nie odnaleziono jego ciała, a śledztwo dwukrotnie umarzano. Koledzy Ziętary nie poddali się jednak i po latach doprowadzili do wznowienia postępowania.
Jerzy Kłosiński - Drogi do Solidarności

Jaką cenę zapłaciła „Solidarność” za reformowanie zrujnowanego komunizmem kraju? Jak wyglądały relacje Związku ze światem polityki i gospodarki w ostatnich 25 latach? Czy III RP udało się zrealizować ideały „Solidarności”? Czy Polska Solidarna jest możliwa? Na te pytania odpowiada redaktor naczelny „Tygodnika Solidarność” Jerzy Kłosiński. Publikacja stanowi brakującą, gorzką puentę do rocznicy 25-lecia III RP, którą obchodzimy w tym roku.
Leszek Misiak - Tracimy Kościół czyli zawał Polski

Książka Tracimy Kościół czyli zawał Polski to pierwsze kompendium, które w 30. rocznicę ustaleń Okrągłego Stołu dokonuje podsumowania udziału władz Kościoła w zmowie z 1989 r. - skutków nie tylko ustrojowych, ale przede wszystkim społecznych, gospodarczych, socjologicznych, moralnych, obyczajowych. Z książki dowiemy się szczegółów n.t. udziału władz Kościoła w tej zmowie, o ogromnych, uzyskanych na jej podstawie, zyskach Kościoła, także materialnych i o zacieraniu uwikłania biskupów w spisek z Kiszczakiem i Geremkiem - zdradę narodu w 1989 r., ukrywaną przez Kościół do dziś.
Andrzej Anusz – Osobista historia PC

Andrzej Anusz, na początku lat 90. prominentny działacz i poseł Porozumienia Centrum, napisał "Osobistą historię PC", by obalić podtrzymywany przez braci Kaczyńskich mit wierności poglądom.
Andrzej Witkowski - Szukając sprawców zła

Prokurator Andrzej Witkowski dwukrotnie prowadził śledztwo w sprawie morderstwa księdza Jerzego Popiełuszki. Dwukrotnie go od niego odsunięto. Po raz pierwszy w wywiadzie rzece odsłania kulisy tych decyzji.
Barbara Magierowa, Antoni Kroh – Z polskiego na nasze, czyli prywatny leksykon współczesnej polszczyzny

Leksykon mowy potocznej, pisanej i mówionej, dokumentujący dzieje kultury polskiej od zakończenia drugiej wojny światowej do dziś, w układzie chronologicznym. Zbiór wyrażeń, wypowiedzi, komentarzy, frazesów, sloganów, zbitek pojęciowych, epitetów, napisów na murach i transparentach, lapsusów językowych. Zdaniem autorów polszczyzna potoczna to najsumienniejszy obserwator i kronikarz życia zbiorowego.
Bogdan Konopka - PUCZ, czyli nieudana Nocna Zmiana 2

Przeczytaj, jak krok po kroku esbeckie lobby szykowało zamach stanu w obronie utraconych wpływów i pieniędzy.
Najbardziej nieoczekiwana książka roku!
Tak samo jak nieoczekiwana próba puczu pod hasłem obrony demokracji.
Książka obnaża prawdę o zamachu stanu, który próbowali przeprowadzić w Polsce oderwani od koryta platformersi, pozbawieni nienależnych przywilejów esbecy i inni beneficjenci układu, którzy od wielu lat okradali Polskę.
Georges Mink – Polska w sercu Europy

Po co naszym politykom historia?
Czy Polską nadal rządzą trumny Piłsudskiego i Dmowskiego?
Dlaczego Polacy upajają się historią?
Ireneusz C. Kamiński, Ewa Łosińska - Skarga katyńska

Janusz Kurtyka - Z dziejów agonii i podboju. Prace zebrane z zakresu najnowszej historii

Pamiątka po odważnym prezesie IPN i bezkompromisowym historyku, który zginął w katastrofie rządowego samolotu pod Smoleńskiem 10 kwietnia 2010 r.
Jerzy Andrzejczak - 96 blizn smoleńskich. 10 lat od katastrofy

Dziesięć lat po tragedii smoleńskiej. Dziesięć lat życia rodzin, które straciły swoich bliskich. Czy poradziły sobie ze stratą, jaki wpływ na ich prywatne losy miała ta ogólnonarodowa tragedia? Załamania nerwowe, rozwody, alienacje, ale też kariery polityczne podparte nazwiskami z listy ofiar. Autor reportażowej książki „96 Końców Świata” wydanej w 2011 roku, wraca do swoich rozmówców sprzed lat i jednocześnie analizuje społeczne „przepracowywanie” tego tragicznego wydarzenia: miesięcznice, upamiętnienia, decyzja o ekshumacji, przewody sądowe… Czy jako naród potrafiliśmy sprostać sytuacji - w jakim punkcie znajdujemy się dziś?
Krzysztof Kąkolewski - Generałowie giną w czasie pokoju t. 3
