
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Najczęściej kupowane książki w ostatnich 90 dniach:
- Magdalena Ziętek-Wielomska – Imperium Klausa Schwaba. Jedna planeta, jedna ludzkość, jeden zarząd AUTOGRAF
- Zabójczy system? Ratownik medyczny przełamuje zmowę milczenia PRZEDSPRZEDAŻ
- Andrzej Nowak - Polska i Rosja. Sąsiedztwo wolności i despotyzmu X-XXI w.
- Roman Dmowski - Anglia powojenna i jej polityka
- Feliks Koneczny - Święci w dziejach narodu polskiego
- Mój Niedzielny Mszalik
- G. K. Chesterton - Święty Tomasz z Akwinu
- G. Edward Griffin - Finansowy potwór z Jekyll Island. Prawdziwa historia Rezerwy Federalnej
- Vladimír Palko - Lwy nadchodzą. Jak obronić chrześcijańską Europę?
- Stanisław Krajski - Grzechy główne polskiego Kościoła
Fernand Braudel – Struktury codzienności. Kultura materialna, gospodarka i kapitalizm XV-XVIII wiek

Pierwszy tom trzytomowego dzieła wybitnego francuskiego historyka. Monografia obejmuje cztery wieki - od schyłku średniowiecza do początku rewolucji przemysłowej - przedstawiając dzieje gospodarki rynkowej i kapitalizmu na czterech kontynentach.
Murray N. Rothbard - Wielki Kryzys w Ameryce

Długo oczekiwana książka na temat Wielkiego Kryzysu napisana przez samego Murraya Rothbarda! Jak napisał Paul Johnson: "Jego książka to intelektualny tour de force. (…) Wytrzymała próbę czasu bez najmniejszego uszczerbku.”
Prof. dr Henryk Radziszewski - Podręcznik ekonomii politycznej

"Zadaniem ekonomii politycznej jest wykrywanie praw rządzących sposobami i warunkami zaspokajania potrzeb ludzkich. Prawem naukowym nazywamy stwierdzenie przyczynowości zjawisk. Każda wiedza ludzka, wykrywająca prawa, czyli stwierdzająca istnienie przyczynowości zjawisk w dziedzinie, którą bada nosi nazwę nauki. Stąd płynie wniosek, że i ekonomia polityczna zaliczana jest do rzędu nauk."
Prof. Henryk Radziszewski
Przemysław Słowiński – Dlaczego nie jesteśmy bogaci

Dlaczego nie jesteśmy bogaci, a przed prywatnym domem każdego Polaka nie stoi okazały Mercedes? Nie umiemy, jesteśmy gorsi od innych, pracujemy niewydajnie? Czy położenie geograficzne naszej ojczyzny to przekleństwo czy dobrodziejstwo? Czy dyskutując o szansach rozwoju Polski w następnych dziesięcioleciach, zwracamy uwagę na punkt startu, na historyczne przesłanki współczesnego ekonomicznego status quo?
Roman Rybarski - Polityka i gospodarstwo

Roman Rybarski (1887-1942) w pracy Polityka i gospodarstwo w syntetycznej formie przedstawił główne cele, którymi powinna kierować się polska polityka gospodarcza. W dobie globalizacji gospodarki światowej i po przystąpieniu Polski do Unii Europejskiej, tezy tego wybitnego ekonomisty są nadal aktualne. Przynależność Polski do organizmu gospodarczego Unii Europejskiej niesie nowe wyzwania, a dzieła ekonomiczne Romana Rybarskiego mogą pomóc w sprostaniu tym wyzwaniom.
William Dalrymple – Anarchia. Niepowstrzymany rozkwit Brytyjskiej Kompanii Wschodnioindyjskiej

Dalrymple, korzystając z niedostępnych wcześniej źródeł, kreśli fascynujący obraz powstania Kompanii Wschodnioindyjskiej, globalnej organizacji, która przetarła szlak ekonomicznym gigantom kształtującym współczesny świat. I która, jak wielu jej następców, realizowała swoje interesy z bezwzględną konsekwencją, odciskając okrutne piętno na losach milionów.