
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Najczęściej kupowane książki w ostatnich 90 dniach:
- Grzegorz Osiński - Cyfrowi niewolnicy. Transhumanizm w praktyce
- Krzysztof Karoń - Historia antykultury 1.0.
- Praca zbiorowa - Encyklopedia Antykultury
- Andrzej Łobaczewski - Ponerologia polityczna. Nauka o naturze zła w adaptacji do zagadnień politycznych
- Stanisław Krajski - Masoneria polska 2023 AUTOGRAF
- Mój Niedzielny Mszalik (-20%)
- Benedyktyni tynieccy (oprac.) - Mszał rzymski (mszalik codzienny)
- Pietro kard. Gasparri - Katechizm katolicki (-20%)
- John Bagot Glubb – Cykl życia imperium
- Piotr Witt - Kroniki paryskie drugie
Henryk Sienkiewicz - W pustyni i w puszczy TWARDA

Przedstawiamy książkę, którą zna chyba każdy Polak! Od pokoleń przygody Stasia i Nel zagubionych na afrykańskim lądzie fascynują, ciekawią, wzruszają i sprawiają, że nie można oderwać się od lektury.
Czternastoletni chłopiec i ośmioletnia dziewczynka uciekają z rąk porywaczy i szukają drogi do domu pośród groźnej afrykańskiej przyrody - niesprzyjającego klimatu, dzikich zwierząt, nie zawsze przyjaźnie nastawionych tubylców, groźnych dla życia chorób i wszelkich innych niebezpieczeństw. Czy wyjdą z tego cało i jakim sposobem?
Kazimierz Frąckiewicz - Etyczna Cywilizacja Wolności. Rozważania o wartościach i celowości cywilizacji polskiej

Kazimierz Frąckiewicz stawia pytanie – czy istniała cywilizacja polska? Udziela pozytywnej odpowiedzi i proponuje nazwę "Etyczna Cywilizacja Wolności". Przedstawiona koncepcja odwołuje się do poglądów prof. Jana Kieniewicza i przemyśleń prof. Ewy Marii Thompson o Polsce postkolonialnej. Prezentowane w książce tezy mają swoje odniesienie do teorii cywilizacji prof. Feliksa Konecznego i myśli narodowej.
Kard. Gerhard Müller - Cud nieśmiertelności. Co będzie po życiu ziemskim?

KTO MOŻE TRAFIĆ DO CZYŚĆCA LUB PIEKŁA?
JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁ SĄD OSTATECZNY?
Jednak wciąż na nowo pojawiają się pytania dotyczące śmierci, sądu szczegółowego, czyśćca, piekła czy sądu ostatecznego. Czy Kościół potrzebuje nowego wyjaśnienia tych zagadnień?
Kardynał Gerhard Müller, wybitny teolog i były prefekt Kongregacji Nauki Wiary, w swojej książce spogląda na kontrowersje dotyczące teologii i filozofiii, które związane są z obietnicą życia wiecznego.
Anna Mandrela - Niezłomna zakonnica. Siostra Izabela (Zofia Łuszczkiewicz).

„Czystsze sumienie droższe mi było nad życie” – powiedziała siostra Izabela Łuszczkiewicz, która mimo wieloletnich tortur w komunistycznych więzieniach nie dała się złamać!
W książce po raz pierwszy została przedstawiona historia siostry Izabeli (Zofii Łuszczkiewicz), która w 1948 roku została aresztowana w związku ze sprawą Adama Doboszyńskiego. Czytelnik znajdzie tu również wiele nieznanych wcześniej wątków związanych z rodziną Doboszyńskiego oraz opis jednego z największych mordów sądowych do jakich doszło po wojnie. Opisane zostały również sylwetki i psychika oprawców takich jak Józef Różański (Goldberg) czy Adam Humer.
Jest to powieść oparta na faktach, do której dołączono wiele dokumentów źródłowych oraz fotografie.
Paweł Chmielewski - Hejterzy. Stare herezje w nowych szatach

Żadna heretycka idea nie ginie. Stare herezje przebierają się tylko w nowe szaty. Trzeba przyznać, że ten ponawiany przez wieki, żmudny wysiłek, musi budzić zadumę nad wytrwałością i celowością działań wrogów Chrystusa. Zastanawia, jak zgodnie współpracują skrajnie różni od siebie innowatorzy.
Pandemia cenzury + Koronaświry. Cytaty hańby

Pakiet dwóch książek red. Piotra Szlachtowicza z wRealu24.pl - Pandemia cenzury zawierająca rozmowy, których nie sposób odnaleźć w serwisie YouTube, a także napisana wspólnie z red. Agnieszką Wolską Koronaświry z ponad setką cytatów ukazanych w szerszym kontekście, których autorzy chcieliby zapomnieć, że je wypowiadali. Ta książka nie pozwoli tego zapomnieć!
Agnieszka Wolska, Piotr Szlachtowicz - Koronaświry. Cytaty hańby

Książka Piotra Szlachtowicza i Agnieszki Wolskiej Koronaświry przedstawia wypowiedzi polityków, dziennikarzy, lekarzy, naukowców, celebrytów oraz szefów firm na temat pandemii. Publikacja stanowi zbiór cytatów z 2020 i 2021, kiedy to o COVID-19 mówiono w mediach najwięcej.
Kard. Robert Sarah - Katechizm życia duchowego

Niniejsza książka jest katechizmem życia wewnętrznego. Ma on wskazać najważniejsze środki służące do wejścia w życie duchowe, w celach praktycznych, a nie akademickich… Katechizm ten, zbudowany wokół sakramentów, modlitwy, ascezy, liturgii, ma uświadomić każdemu, że jego chrzest jest początkiem wielkiego nawrócenia, wielkiego powrotu do Ojca.
Kardynał Robert Sarah
Ewa Stadtmüller - Idziemy do Ciebie Matko

Pięknie opisana wierszem historia i dzień dzisiejszy zarówno Jasnej Góry, jak i pielgrzymek.
Jan Wernik - Na powrozie ułudy

Trzeci tom cyklu Oblicza prowokacji przybliża misternie utkaną przez Sowietów międzynarodową intrygę szpiegowską pod nazwą Trust, kiedy młode państwo bolszewickie rozpaczliwie potrzebowało kilku lat spokoju po zakończeniu I wojny światowej i przegranej wojnie z Polską, aby wprowadzić zasady Nowej Ekonomicznej Polityki, która miała odbudować gospodarkę ZSRS. Czy zamierzenie się udało?
Dom Jean Pateau OSB - To Chrystus buduje swój Kościół

Dom Pateau jest człowiekiem żywej wiary i głębokiej osobistej modlitwy, czerpie z bogactwa własnej medytacji i z wieloletniej regularnej praktyki lectio divina. Jego homilie są okazją do spotkania z całą tradycją monastyczną. Opat Fontgombault jawi się w nich nie tylko jako godny następca swojego poprzednika, nie tylko jako dziedzic i kontynuator myśli Dom Guérangera, ale jako wierny duchowy syn św. Benedykta, powiernik i strażnik jego Reguły. Przez te homilie poznajemy wykształconego i precyzyjnego teologa, który wykorzystuje swój warsztat do analizy tematu (najczęściej wyznaczanego przez cykl roku liturgicznego) i wskazania wynikających z tej analizy wniosków dotyczących życia religijnego, skierowanych tak do jego duchowych synów, jak i do wszystkich słuchaczy bądź czytelników.