
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Najczęściej kupowane książki w ostatnich 90 dniach:
- Joseph D. Unwin - Regulacje seksualne a zachowania kulturowe
- Krzysztof Karoń - Historia antykultury 1.0.
- Jacek Bartyzel - Demokracja
- Vivek Ramaswamy - Woke S.A.
- Benedyktyni tynieccy (oprac.) - Mszał rzymski (mszalik codzienny)
- Pietro kard. Gasparri - Katechizm katolicki
- Mój Niedzielny Mszalik
- Marc Morano - Zielone oszustwo. Dlaczego Zielony Nowy Ład jest gorszy, niż myślisz
- Ks. Mateusz Szerszeń CSMA - Wielkie Zawierzenie Świętemu Michałowi Archaniołowi
- Grzegorz Osiński - Cyfrowi niewolnicy. Transhumanizm w praktyce
J. Mariański - Zamach

Na trop jakiego spisku wpadł rotmistrz Wojska Polskiego? Czy narodowcy zdołali uratować Polskę od zagłady? Tego wszystkiego dowiecie się Państwo czytając sensacyjną powieść „Zamach”, która jednak ma w sobie wiele faktów. Nim to jednak uczynicie, zachęcam do przeczytania aż trzech wstępów do niniejszej pracy, które w doskonały sposób wprowadzą Państwa w realia epoki oraz historycznych planów pewnej nieprzychylnej Polsce nacji…
Karol Skorek - Zrozumieć kapitalizm

„Pozycja „Zrozumieć kapitalizm” jest pewnego rodzaju próbą syntetycznego ujęcia dobrych oraz złych stron gospodarki rynkowej. Choć autor raczej broni niskich podatków oraz własności prywatnej, od jego przemyśleń bije duch zagłady, duch pesymizmu mający swoje źródła w niepokojącej przyszłości. Czytelnik, po zapoznaniu się z dziełem p. Karola Skorka, łatwo dostrzeże jak bardzo świat jest daleki od biało-czarnych wizji kreślonych przez wielkich ideologów, którzy oceniają rzeczywistość wyłącznie przez pryzmat swoich biurek i gabinetów.
Kazimierz Frąckiewicz - Etyczna Cywilizacja Wolności. Rozważania o wartościach i celowości cywilizacji polskiej

Kazimierz Frąckiewicz stawia pytanie – czy istniała cywilizacja polska? Udziela pozytywnej odpowiedzi i proponuje nazwę "Etyczna Cywilizacja Wolności". Przedstawiona koncepcja odwołuje się do poglądów prof. Jana Kieniewicza i przemyśleń prof. Ewy Marii Thompson o Polsce postkolonialnej. Prezentowane w książce tezy mają swoje odniesienie do teorii cywilizacji prof. Feliksa Konecznego i myśli narodowej.
Krzysztof Żabierek - Dywersja niemiecka w 1939 w świetle wspomnień i prasy polskiej

Celem niniejszej pracy jest dotarcie do jak największego grona odbiorców z obrazem ostatnich miesięcy przed wybuchem wojny z perspektywy wspomnień świadków tamtych wydarzeń i polskiej prasy. Drugi istotny cel przyświecający potrzebie napisania tej pracy związany jest z coraz częściej zapominaną prawdą wypowiedzianą przez starożytnego mówcę Cycerona: Historia testis temporum, lux veritatis, vita memoriae, magistra vitae, co w tłumaczeniu na język polski oznacza, że historia jest świadkiem czasów, światłem prawdy, życiem pamięci, nauczycielką życia.
Ks. Mateusz Jeż - Tajemnice żydowskie

Krzyczymy, że nam Polskę wzięli Rusy, Prusy
I za to wstręt czujemy do nich w głębi duszy;
Dzisiaj naszą ojczyznę rozbierają żydzi,
Lecz mało kto z Polaków czuje to i widzi!
-----------
Jakie tajemnice „zdradził” czcigodny kapłan, ks. Mateusz Jeż, że skazano go praktycznie na zapomnienie, a jego książki nie doczekały się ani jednego wznowienia po roku 1944?
Magna Polonia nr 24

Temat numeru: Czy Europa będzie islamska?
Nie wojny i kataklizmy bowiem, ale przemiany kulturowe skutkujące upadkiem moralnym i kryzysem demograficznym sprawiły, iż Europa stała się dziś łatwym łupem dla muzułmanów. Procesy, które do tego doprowadziły, zapoczątkowane zostały w czasach dość odległych, przy czym stopniowo, z pokolenia na pokolenie, nabierały one rozpędu. Europejczycy są dziś rozbrojeni, przede wszystkim jednak moralnie. Zupełnie inaczej rzecz się ma z muzułmanami. Czy więc Europa padnie łupem muzułmanów?
Magna Polonia nr 35

W numerze m.in.:
TRZEBA TRĄBIĆ NA ALARM! – Piotr Boroń
W poszukiwaniu prawdziwej natury – Stanisław Michalkiewicz
W szczerym polu, w szarym pyle… – Dorota Rogulka
Ks. Dariusz Stańczyk. Powołany do straży polskości Ziemi Wileńskiej – Kazimierz Frąckiewicz
Czym jest Encyklopedia Antykultury? To prawdziwy młot na marksizm! – Jakub Zgierski
MANIFPARANOJKA – Piotr Boroń
Rosyjski turanizm alternatywą dla Polski? – Radosław Patlewicz
Rafał Piguła - Kara śmierci po katolicku

Ileż to razy słyszeliśmy już, że jako katolicy nie powinniśmy popierać stosowania kary śmierci? Zapewne wiele. Przeciwnicy kary głównej próbują wpływać na nasze sumienia, powołując się na przykład na Dekalog czy wypowiedzi niektórych hierarchów kościelnych. Czy istotnie katolik nie może popierać kary śmierci? Z publikacji autorstwa Rafała Piguły dowiecie się Państwo, co mówi na ten temat tradycyjna nauka Kościoła katolickiego. Na kartach książki przemówią między innymi: św. Tomasz z Akwinu, św. Hieronim ze Strydonu, ks. prof. Tadeusz Ślipko, o. prof. Jacek Woroniecki, ks. Łukasz Szydłowski, a także papieże – św. Mikołaj I, Pius XI, Pius XII, Leon XIII.
Stanisław Michalkiewicz - „Antysemityzm? piękna idea!”

Najwybitniejszy felietonista doby obecnej, w swoim stylu rozprawia się z szubrawcami bez żadnych skrupułów. Czy jesteście Państwo gotowi na solidną dawkę jadu? Jeżeli tak, to książka „Antysemityzm? – piękna idea!” Stanisława Michalkiewicza będzie doskonałym zakupem.
Stanisław Srokowski - Ciemne wzgórza Arkadii

W nowej książce poetyckiej Ciemne wzgórza Arkadii strofy Srokowskiego wiele mówią o bólu, cierpieniu i zdradzie, o lęku, miłości i zagładzie, o wygnaniu, obcości i samotności, a przede wszystkim o naturze zła i człowieczej rozpaczy. Odsłania się odwieczny mit zagubienia, poszukiwania i ocalania. Pesymistyczna wizja rzeczywistości splata się z wiarą w sens i odradzanie ludzkiej egzystencji.
Stanisław Srokowski - I otworzę Wasze ogrody

Nowy tomik wierszy z motywami kresowymi.
Stanisław Srokowski – Duchy polskich kresów

Stanisław Srokowski ceniony jest głównie za ekspresyjny styl, wstrząsające opowiadania i powieści kresowe. Motywy z jego książek i wyznań złożyły się na wybitny film Wojciecha Smarzowskiego, „Wołyń”. Obecnie pisarz wrócił do poezji. I to w zaskakujący sposób. Związany z awangardą literacką XX w., jawi się w tym zbiorze, jako wysublimowany erudyta tradycyjnych wierszy klasycznych.