Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Najczęściej kupowane książki w ostatnich 90 dniach:
- Dariusz Rozwadowski - Marksizm w edukacji. Szkolnictwo jako oręż w budowie nowego człowieka
- Marek Tomasz Chodorowski - Bestia. Cywilizacja nad przepaścią
- Stanisław Krajski - Masoneria w pigułce. Od prapoczątków do 2030 roku
- John Bagot Glubb – Cykl życia imperium
- Ks. Mateusz Szerszeń CSMA - Wielkie Zawierzenie Świętemu Michałowi Archaniołowi
- Praca zbiorowa - Drapieżny Zielony (nie) Ład. Raport
- Dariusz Rozwadowski - Kościół w obliczu rewolucji
- Dariusz Rozwadowski - Marksizm kulturowy. 50 lat walki z cywilizacją Zachodu AUTOGRAF
- Grzegorz Braun - Iskry Boże
- Gabriel Łasiński - Głupota i zaprzaństwo we współczesnym społeczeństwie polskim
Abp Marcel Lefebvre - Życie duchowe
Książka, którą czytelnik otrzymuje do rąk jest, w pewnym sensie, kompendium życia wewnętrznego. Składa się ona z wypowiedzi abpa Lefebvre'a: kazań, konferencji duchowych, nauk rekolekcyjnych, ułożonych tak, że tekst czyta się w sposób ciągły. Znajdujemy w niej niemal wszystko, co powiedział i napisał o życiu duchowym.
Adam Bahdaj – Pilot i ja
Waluś marzy o pięknym samolocie i szybowaniu wysoko w przestworzach. Jego marzenie spełnia się – chłopiec wyrusza wraz z wąsatym pilotem w podniebną podróż. Po locie pełnym przygód i wrażeń docierają wreszcie do cioci Eli, mieszkającej w Olsztynie. I nagle... Waluś budzi się! Czy to był tylko sen? Czasem wystarczy zamknąć oczy, by ziścić swoje marzenia. Opowiadanie "Pilot i ja" polecane jest jako lektura szkolna dla II klasy szkoły podstawowej.
Adam Bujak - Pielgrzymka odwagi i nadziei
„Pielgrzymka odwagi i nadziei” – wyjątkowa książka o Światowych Dniach Młodzieży Kraków 2016 już w sprzedaży
Adam Bujak, Jolanta Sosnowska - Mikołaj święty. Żywot, dzieło i cuda wielkiego biskupa z Miry
Czy wierzysz w św. Mikołaja? Jeżeli myślisz przy tym o czerwono ubranym dużym krasnalu albo o starszym panu z białą brodą i z brzuszkiem oraz w czerwonej czapie, to znak, że zdecydowanie należy sięgnąć po tę publikację. Bo choć świąteczny zwyczaj dawania prezentów został już dziś przykryty grubą warstwą komercji, to jednak źródła tej pięknej tradycji sięgają III i IV wieku po Chrystusie, kiedy biskup Mikołaj z Miry dał jedno z najznamienitszych świadectw chrześcijańskiej miłości bliźniego oraz obrony wiary.
Adam Bujak, Jolanta Sosnowska – Matka Boża
Mamy w Polsce od wieków ogromny skarb. Ta książka tego dowodzi. Tym skarbem jest wielka miłość i cześć dla Matki Bożej, którą nazywamy też Królową Polski. Nie jest to w żadnym razie – tak jak w wielu krajach Zachodu – miłość-relikt zaklęta w dawnych dziełach sztuki, na które patrzy się jak na obiekty muzealne. Jest to miłość żywa i żarliwa, której płomień stale jest podsycany przez następne pokolenia.
Adam Bujak, Ks. Waldemar Cisło - Tragedia Aleppo
Tragedia Aleppo podkreśla dramatyczną konieczność pomagania tam na miejscu, bowiem mimo kuszenia luksusem i zasiłkami socjalnymi przez kraje zachodnie, większość tamtejszych ludzi nie chce nigdzie emigrować. W Europie trzeba zachęcać nie do uzupełniania rynku pracy na Zachodzie tzw. uchodźcami, ale do odbudowy takich starożytnych miast jak Aleppo i ratowania jego mieszkańców, dzieci, kobiet, starców, rodzin – to jest postawa chrześcijańska.
Adam Bujak, Waldemar Chrostowski - Dziedzictwo Chrztu 966-1966-2016
Powoli wracamy do korzeni narodowej tożsamości, do normalności. O tym jest ta książka.
Adam Bujak, Wiktor Cygan – Pamięć Warszawy Remembering Warsaw
Warszawa – dumna stolica naszego narodu nie miała łatwej historii, zwłaszcza w XX w. Równocześnie jednak Warszawa stała się symbolem niezłomnej polskiej niepodległości. Tu w 1918 r. siedzibę znalazły najwyższe polskie władze. Stąd grzmiały w 1939 r. słowa, że polski honor jest bezcenny, a mieszkańcy naszej stolicy powstali w 1944 r. przeciw okupantom, nie mogąc dłużej znieść zniewolenia. Zemsta wroga była okrutna – Niemcy mordowali zarówno polskich żołnierzy, jak i ludność cywilną, a miasto zamienili w morze gruzów.
Adam Człowiek - Anioł Stróż Polski. Orędzia dla Polski i Polaków (2009-2014)
Adam Człowiek (1969-2014): współczesny polski wizjoner, który otrzymał Orędzia w latach 1990-2014. Została mu przez Boga powierzona misja ukazywania Kościoła, Polski i świata. Wraz z tą misją otrzymał symboliczne nowe imię. Przez cały czas wypełniania tej misji Adam Człowiek pozostawał pod duchowym kierownictwem kapłanów i hierarchów Kościoła rzymskokatolickiego, bezwarunkowo wierny Jego nauczaniu i posłuszny Niebu, aby pozostać w ukryciu.
Publikacja zatwierdzona do studiowania i medytacji prywatnej. Nihil Obstat - Ks. Abp Andrzej Dzięga
Adam Człowiek - Oto czynię wszystko nowe. Orędzia z lat 2011-2012
Adam Człowiek, współczesny polski mistyk, w 1990 roku otrzymał od Boga szczególne zadanie – dzielenie się proroctwami dotyczącymi sytuacji Kościoła, Polski i świata. W pełnym oddaniu nauczaniu Kościoła rzymskokatolickiego, pozostał do końca życia w ukryciu, zawsze posłuszny Bogu i duchowemu przewodnictwu kapłanów.
Zebrane w tej książce orędzia z lat 2011-2012 ukazują aktualne zagrożenia, z którymi musimy się mierzyć. Są rodzajem napomnień, przestróg, pouczeń i wskazówek, które dają możliwość zrozumienia obecnej sytuacji Kościoła i świata. Przynoszą także pokrzepienie i nadzieję, że ostateczne zwycięstwo nad złem należy do Boga i dokona się przez Niepokalaną. Autor przypomina, że od objawienia Bożego nie można się odwracać, a każdy z nas ma ważną misję do spełnienia.
Adam Człowiek - Oto czynię wszystko nowe. Orędzia z lat 2013-2014
Adam Człowiek, współczesny polski mistyk, w 1990 roku otrzymał od Boga szczególne zadanie – dzielenie się proroctwami dotyczącymi sytuacji Kościoła, Polski i świata. W pełnym oddaniu nauczaniu Kościoła rzymskokatolickiego, pozostał do końca życia w ukryciu, zawsze posłuszny Bogu i duchowemu przewodnictwu kapłanów.
Książka ta zawiera orędzia z lat 2013-2014, które są kontynuacją objawień przekazanych polskiemu mistykowi przez Świętą Rodzinę. Są to słowa pełne troski i pocieszenia oraz wskazówek na czas próby, oczyszczenia i przemiany serc.
Adam Fischer – Zwyczaje pogrzebowe ludu polskiego
Reprint oryginału z 1921 r. Opis zwyczajów pogrzebowych polskich i słowiańskich.