
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Najczęściej kupowane książki w ostatnich 90 dniach:
- Joseph D. Unwin - Regulacje seksualne a zachowania kulturowe
- Krzysztof Karoń - Historia antykultury 1.0.
- Jacek Bartyzel - Demokracja
- Vivek Ramaswamy - Woke S.A.
- Benedyktyni tynieccy (oprac.) - Mszał rzymski (mszalik codzienny)
- Pietro kard. Gasparri - Katechizm katolicki
- Mój Niedzielny Mszalik
- Marc Morano - Zielone oszustwo. Dlaczego Zielony Nowy Ład jest gorszy, niż myślisz
- Ks. Mateusz Szerszeń CSMA - Wielkie Zawierzenie Świętemu Michałowi Archaniołowi
- Grzegorz Osiński - Cyfrowi niewolnicy. Transhumanizm w praktyce
Adam Wielomski – Sojusz ekstremów w epoce globalizacji. Jak neoliberałowie i neomarksiści budują nam nowy świat

"Moim celem było pokazanie mechanizmów ideologicznych, politycznych i ekonomicznych prowadzących do globalizacji, w wyniku której miałoby powstać państwo światowe, oparte na nielicznej elicie ludzi niezwykle bogatych i wielomilionowych masach ludzi spauperyzowanych, uzależnionych od państwowego systemu socjalnego."
Joanna Lampka - Czy wiesz, dlaczego nie wiesz, kto jest prezydentem Szwajcarii?

Joanna Lampka wręcza swoim Czytelnikom klucz do skarbców szwajcarskiej mentalności. A robi to z niezwykłą wprawą i wdziękiem...
Bez tego trudno byłoby zrozumieć dlaczego 77 procent Szwajcarów odpowiedziało w roku 2016 donośnym głosem: „Nie, dziękujemy!” na pytanie, czy nie chcieliby dostawać ot, tak sobie, co miesiąc po 2500 franków. Podobnie rzecz wyglądała, gdy w marcu 2012 roku w Szwajcarii odbyło się referendum o przedłużeniu płatnego urlopu do sześciu tygodni. Ponad 67% jej obywateli opowiedziało się przeciwko dłuższym wakacjom.
Sławomir Mentzen - Tak trzeba żyć!

Najnowsza książka lidera polskiego ruchu wolnościowego. Sławomir Mentzen studiował fizykę teoretyczną, obronił doktorat z nauk ekonomicznych. Jest jednym z najbardziej znanych w Polsce doradców podatkowych. Ten konsekwentny, niezwykle merytoryczny apologeta wolności gospodarczej, ciężką pracą osiągnął sukces zawodowy. Doskonale zna bolączki polskiej biurokracji. Jest nie tylko teoretykiem (jego kancelaria podatkowa jest jedną z najszybciej rozwijających się w Polsce), ale także przedsiębiorcą - praktykiem (prowadzi m.in. własny browar i pub). W swojej książce pokazuje jak trzeba podchodzić do rzeczywistości, by w naszych, polskich warunkach odnieść sukces.
G.K. Chesterton - Obrona rozumu

Obrona rozumu to wybór esejów G.K. Chestertona. Wybitny angielski pisarz z typowym dla siebie błyskotliwym humorem, czasem nabierającym cech humoru czarnego, opisuje przejawy współczesnego sposobu myślenia, wykazując, że są to w istocie przejawy bezmyślności. To nie moralność czy polityka są dzisiaj w stanie upadku — twierdzi Chesterton — lecz rozum. Nasza cywilizacja, jeśli ma przetrwać, musi na nowo odkryć sztukę jasnego, spójnego rozumowania.
Murray Rothbard - Ekonomiczny punkt widzenia

Ekonomiczny punkt widzenia to zbiór ponad 100 komentarzy autorstwa Murraya N. Rotbarda, poruszających szeroki wachlarz zagadnień. Choć dotyczą one wydarzeń gospodarczych w latach 80. i 90. XX wieku, to w zasadzie nie straciły nic na aktualności, jako że bolesne dla gospodarki skutki państwowego interwencjonizmu są ciągle takie same. (...) Jest to doskonała lektura dla każdego zainteresowanego ekonomią i polityką gospodarczą, również dla osób dopiero zapoznających się z austriacką szkołą ekonomii i wolnorynkowym spojrzeniem na otaczającą nas rzeczywistość gospodarczą.
Sławomir Kmiecik - Przemysł pogardy 2

Kontynuacja bestsellerowego Przemysłu pogardy!
Kto łudził się, że proceder masowego i zorganizowanego niszczenia wizerunku głowy państwa ustanie po katastrofie smoleńskiej, ten musi być dziś bardzo zawiedziony. Przemysł pogardy nadal bowiem trwa, wzbiera nawet na sile i rozszerza pole rażenia. Uderza mocno w nieżyjącego prezydenta, lecz z jeszcze większym impetem w Jarosława Kaczyńskiego, który – jak głoszą szydercy – „jest tylko jeden”.
Przemysł pogardy 2 prezentuje jeszcze bardziej porażające przykłady znieważeń wobec nieżyjącego prezydenta oraz lidera opozycji niż część pierwsza, dokumentuje również coś, czego dotąd nie było - ukazuje mechanizmy eksportu przemysłu pogardy na Europę a właściwie nawet cały świat.
To książka, która nie pozwoli zapomnieć!
Tomasz Agencki - Rozmowy o Korwinie

Książka ROZMOWY O KORWINIE to pełne wersje wywiadów przeprowadzonych na potrzeby filmu KORWIN. Zawiera liczne anegdoty, wspomnienia, niepublikowane dotąd wypowiedzi dawnych i obecnych partnerów politycznych JKM.
"Rozmowy" nie są pro-, ani anty-korwinowe. To próba zbudowania przestrzennego portretu człowieka, który wielu ludzi natchnął do działania, innych zniechęcił, ale wszystkich zadziwia swym uporem i determinacją.
O. Jacek Woroniecki OP - Państwo i szkoła. Rozprawa z etatyzmem kulturalnym

Niewiele jest dzisiaj dzieł o. Jacka Woronieckiego OP (1879-1949), które jeszcze nie doczekały się ogłoszenia drukiem. Wśród tych niepublikowanych do niedawna figurował tenże tekst poświęcony koniecznej, według jego Autora, reformie polskiego szkolnictwa, zachowany w maszynopisie, w jedynym egzemplarzu – dotychczas był on eksplorowany wyłącznie przez wąską grupę uczonych. Niniejsze dzieło nie stanowi rozprawy o etatyzmie kulturalnym, ale rozprawę z etatyzmem kulturalnym, jak mówi podtytuł, ponieważ Autor, osadzając swoje rozważania w kontekście etatystycznych tendencji okresu międzywojennego, niezwykle trafnym słowem i z żelazną logiką „rozprawia się” z tym właśnie szkodliwym zjawiskiem. Woroniecki na ogół walczył ze spaczeniami katolicyzmu, natomiast w tym przypadku chodzi o walkę ze spaczeniami szkolnictwa, co siłą rzeczy może pociągnąć za sobą spaczenie
Stephen Szabo - Na rozstaju dróg. Kryzys w stosunkach niemiecko–amerykańskich

Więzy transatlantyckie, ujęte w ramy NATO, ulegają stopniowej erozji... Co zatem czeka nas w niedalekiej już przyszłości?
Z jednej strony Stany Zjednoczone, najpotężniejsze imperium w historii cywilizacji, mogą samodzielnie prowadzić wojny i operacje militarne w dowolnym miejscu globu. Sojusznicy są dziś potrzebni Amerykanom jedynie w ramach swoistej kurtuazji i by zachować pozory. Ale czy już zawsze tak będzie?
Halford John Mackinder – Demokratyczne ideały a rzeczywistość

Mackinder stworzył najsłynniejsze dotąd prawo geopolityczne: Kto panuje nad Wschodnią Europą, ten włada Obszarem Centralnym; kto panuje nad Obszarem Centralnym, włada Światową Wyspą; kto panuje nad Światową Wyspą, włada światem.
Judy Mikovits - Pandemia kłamstw

Co przed tobą ukrywają? Czego się boją? Czyim interesom służy tuszowanie niewygodnej prawdy?
Nie daj sobą manipulować i odkryj szokujące oszustwa, do jakich posuwa się świat badań naukowych. Oszustw, które narażają zdrowie twoje i twojej rodziny.
Leszek Sykulski – Geopolityka Rosji i obszaru postsowieckiego. Strefy wpływów tom 1

Rosja i obszary postsowieckie w oczach najwybitniejszych polskich ekspertów geopolityki. Analizy, opinie i przekrojowe konkluzje.
Pierwszy tom monograficznej serii pod redakcją dra Leszka Sykulskiego.