
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Najczęściej kupowane książki w ostatnich 90 dniach:
- Grzegorz Osiński - Cyfrowi niewolnicy. Transhumanizm w praktyce
- Praca zbiorowa - Encyklopedia Antykultury
- Mój Niedzielny Mszalik (-20%)
- Andrzej Łobaczewski - Ponerologia polityczna. Nauka o naturze zła w adaptacji do zagadnień politycznych
- Jadwiga Zamoyska – O pracy
- Benedyktyni tynieccy (oprac.) - Mszał rzymski (mszalik codzienny)
- Piotr Witt - Kroniki paryskie drugie
- Pietro kard. Gasparri - Katechizm katolicki (-20%)
- Jadwiga Zamoyska - O wychowaniu
- Benjamin Abelow - Jak Zachód wywołał wojnę na Ukrainie
Stanisław Michalkiewicz (ur. 1947) - mistrz felietonu, autor wielu książek, stały publicysta wielu pism w Polsce i poza Polską.
Stanisław Michalkiewicz - Zdrada nr 447

Arcymistrz polskiej publicystyki znów roznosi w pył wrogów wolności i wrogów Polski!
Stanisław Michalkiewicz w najwyższej formie.
Stanisław Michalkiewicz – Małe kroki ku Wielkiej Polsce

Książka zawiera wybór publikacji zamieszczonych w ostatnich latach w portalu internetowym „Magna Polonia” i w czasopiśmie pod tym samym tytułem. Tytuł książki jest efektem współdziałania autora z wydawcą książki Małe kroki ku Wielkiej Polsce. „Wielkiej” – to znaczy – jakiej? Zasobnej, silnej, groźnej dla wrogów i pozwalającej obywatelom – jak to zauważył kiedyś kanclerz wielki koronny Jan Zamoyski – na „wolności zażywanie”.
Stanisław Michalkiewicz, Tomasz Sommer - III wojna światowa już trwa

Najnowsza książka Stanisława Michalkiewicza, który w rozmowie z Tomaszem Sommerem, omawia trwający, globalny konflikt, który kinetycznie rozpoczął się atakiem Rosji na Ukrainę. O co w nim chodzi? Z czego wynika? Jak może się zakończyć dla Polski i Świata? Jaką rolę w tym wszystkim odgrywa USA? Przede wszystkim jednak autor zastanawia się nie tyle nad tym co widać, a raczej nad tym czego nie widać.
Stanisław Michalkiewicz - Myśli i uwagi

Nareszcie pojawiła się taka książka! Zebrany w jeden zbiór złote myśli Stanisława Michalkiewicza. Poukładane w pewien logiczny ciąg tematyczny myśli i uwagi będą z pewnością smakowitym kąskiem dla wielbicieli jego pióra.
Stanisław Michalkiewicz - Gierkizm, czyli dobra zmiana

Najnowsza książka znanego polskiego publicysty, który nie kłania się poprawności politycznej.
Stanisław Michalkiewicz analizuje bieżącą sytuację polityczną Polski m.in. w kontekście narodowych resentymentów. Zdaniem autora realizowany przez PiS program rozdawnictwa publicznych pieniędzy za cenę zadłużania przyszłych pokoleń Polaków jest obliczony na zaskarbienie sobie nostalgicznych wspomnień na wzór nostalgii za Edwardem Gierkiem...
Stanisław Michalkiewicz - Zaraza plus

Książka Stanisława Michalkiewicza poświęcona przemianom społeczno-politycznym A.D. 2020.
Wiecznie trzeźwe spojrzenie znanego publicysty na wydarzenia ostatnich miesięcy może uzmysłowić czytelnikom, w jak poplątanej rzeczywistości żyjemy. A Michalkiewicz tłumaczy to prosto.
Stanisław Michalkiewicz – Naziści i Szabesgoje

W nowej, niezwykle brawurowej książce, Stanisław Michalkiewicz wchodzi na szczyty publicystycznego mistrzostwa. Pokazuje to co w polskiej polityce szokuje najbardziej. I to w swoim niepowtarzalnym i niedoścignionym stylu. Te teksty powinien znać na pamięć każdy Polak!
Stanisław Michalkiewicz - Niemcy, Żydzi i folksdojcze

Śledzę boje pana Stanisława z wielkim zainteresowaniem i zupełnie nie wstydzę się tego, że tekst, który oddaję w dłonie Czytelników, ma wyraźnie panegiryczny charakter. Rzadko zdarza mi się komuś rozpalać wonne kadzidła, ale w wypadku pana Stanisława Michalkiewicza czynię to z pełnym przekonaniem i premedytacją.
Jak prawdziwy koneser "michalkiewizmów czekam na jego kolejne koncepty, które często rozbawiają mnie do łez aby chwilę później powodować bruzdę zamyślenia na czole. Nie zwlekając zatem, zabieram się za lekturę felietonów.
Z Przedmowy Witolda Gadowskiego.
Stanisław Michalkiewicz - Teoria spiskowa

Podobno teoria spiskowa nie istnieje, ale jednak spiski się zdarzały. Michalkiewicz udowadnia, że "od 1944 Polską rządzi k...a i złodziej", czyli jak nasz kraj został przehandlowany, dosłownie i w przenośni. Jak się okazuje, nie ma znaczenia, pod jaką flagą to się odbywa, czy sowiecką, czy unijną.
Stanisław Michalkiewicz - Ścieżką obok drogi część I

Lektura książki Michalkiewicza może porazić bezwzględnym obnażeniem mechanizmów rządzących polską polityką, gospodarką i życiem publicznym. Michalkiewicz konsekwentnie i logicznie udowadnia swoją tezę, że Polska jest areną rozgrywek służb specjalnych, czyli razwiedki, z różnych krajów: od Rosji (przedtem ZSRR), przez Niemcy, Izrael, aż do USA. W zależności od sytuacji politycznej na świecie, Polska przechodzi „z rąk do rąk” różnych służb. Rodzima razwiedka, kiedyś wiernie służąca Związkowi Sowieckiemu, po układach okrągłego stołu ochoczo przewerbowała się do agentury amerykańskiej. Przy czym, jak zauważa autor, nieważne jest, komu się służy, najważniejsze jest „pełne koryto”.
Stanisław Michalkiewicz - Ścieżką obok drogi część II

W świetle dokumentów, wysprzątanych przez generałową Kiszczakową spod łóżka zmarłego męża, dotąd pozostających "w dyspozycji naczelnego dowództwa", aż strach pomyśleć, co mogło być celem "pokojowej rewolucji Solidarności", więc na wszelki wypadek lepiej jej nie kończyć...
Stanisław Michalkiewicz - Ameryka i egzotyka

Stanisław Michalkiewicz odbył - jak sam pisze we wstępie, dzięki łaskawości swoich czytelników - w ostatnim dziesięcioleciu szereg podróży do Stanów Zjednoczonych i Kanady, o czym traktuje znakomita część dzieła, ale również do tak odległych miejsc jak Australia, Wietnam, Laos czy Tajlandia. Owocem niezliczonych wizyt oraz spotkań z ludźmi jest właśnie ta książka, w której, tak charakterystycznym dla siebie żywym, pełnym erudycji językiem, Autor opisuje swoje wrażenia, często z zaskakującymi spostrzeżeniami i puentami, jak również solidną podbudową historyczną.