
Newsletter Multibook
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Najczęściej kupowane książki w ostatnich 90 dniach:
- Ewa Kurek, Wojciech Sumliński - (NIE) rozmawiajmy o Żydach? Konfrontacja
- Tomasz Sztreker - Szatańska rewolucja. Antologia myśli zła i antyfilozofii
- Marek Tomasz Chodorowski - Bestia. Cywilizacja nad przepaścią
- Barbara Stanisławczyk - Bękarci Judaizmu. Dzieje rewolucji gnostyckiej TOM I i II (KOMPLET)
- Wojciech Sumliński, Ewa Kurek - Porozmawiajmy o żydach...
- Ks. Piotr Roszak, Tomasz Kolanek - Nowoczesne herezje. Jak ocalić duszę w XXI wieku? AUTOGRAF
- Jakub Wozinski - Od ujścia Wisły po Morze Czarne - komplet 3 tomów
- Wilhelm Meister - Księga win Judy (porachunki niemieckie)
- Jan Białek - TECH.2. Źródła rozwoju środowiska technologicznego
- Joanna Brejecka-Pamungkas - Dziecko naturalnie zdrowe
Dariusz Lipiński - Czy Unia Europejska przetrwa rok 2024?
Dariusz Lipiński ukazuje porażającą alienację polityków europejskiego mainstreamu, a także stosowanie cenzury w imię „europejskich wartości”. Opowiada o stopniowym zastępowaniu idei ojców założycieli Unii Europejskiej utopijnymi i antychrześcijańskimi pomysłami, które zamiast Unię wzmocnić, prowadzą ją do autokratyzacji i rozkładu.
Dorota Sobolewska-Bielecka - Każdy z nas był ludzkim embrionem
Ostatnie sto lat to okres nieustannych zamachów na życie ludzkie. Pierwsza wojna światowa przyniosła śmierć około dziesięciu milionom ludzi, druga wojna światowa to około pięćdziesięciu pięciu milionów, a wojna z nienarodzonymi zabrała już około jednego miliarda ofiar. Ta największa wojna światowa trwa.
Ewa Marcinkowska - Zielony armagedon. Koniec świata
Człowiek od zawsze żył w zgodzie z naturą i instynktownie wyczuwał, że stanowi jej część. To ona dawała mu pożywienie, odzienie oraz schronienie. Również ona wytworzyła prostą zasadę: aby przeżyć należy zabić. Tę zasadę, mocno zmodyfikowaną, wyznaje również kasta uzurpatorów, aby więcej „mieć”, należy więcej „zniszczyć” i więcej „zabić”. W XX i XXI wieku nastąpiła kulminacja działań i urzeczywistnienie ich dzieła, jakim jest NWO. Zaślepieni chciwością i swoją wielkością, niepomni na konsekwencje swoich czynów, usiłują ręcznie sterować planetą oraz dyktować, kto i co ma prawo do egzystencji.
Autorka w zwięzły i przystępny dla czytelnika sposób przedstawia kolejne etapy prób opanowania świata przez wielkie koncerny – ujawnia ich obłudę i hipokryzję. Ukazuje, jak wielkie korporacje i ludzie pokroju Gatesa przy pomocy ONZ bezkarnie kradną miliony akrów ziemi, wykorzystując „zmianę klimatu” jako uzasadnienie tej grabieży. Utworzono też GPPP, ponadnarodowy system działający ponad prawem, kontrolujący państwa w realizacji narzuconych im zadań. Nie bez przyczyny położono duży nacisk na zadłużanie państw. Przydzielając dotacje i wymuszając zaciąganie kredytów, zawsze na niekorzystnych warunkach, uzyskują dodatkowe narzędzie presji obligujące rządy do deregulacji prawa, a dzięki kredytom doprowadzają do utraty płynności finansowej, co skutkuje wiecznym niewolnictwem lub konwersją długu na rzecz natury i oddaniem bankom części terytorium danego kraju.
Gerard van den Aardweg – Nauka mówi nie! Oszustwo homo-małżeństwa
Czy homoseksualizm jest rzeczywiście normalny? Mniejszość wspierana życzliwie przez polityków i media, wpuściła w główny nurt społeczeństwa ideologię, która szczególnie poprzez edukację i wychowanie przedstawia homoseksualizm jako wrodzoną, naturalną, niezmienną „orientację seksualną”. Ideologia ta postawiła też tezę, że homoseksualizm jest nieodwracalny. Kto sprzeciwia się tej nauce, jest od razu posądzany o dyskryminowanie ludzi, którzy zdecydowali się na lesbijski, gejowski, biseksualny lub trans-genderowy styl życia i którzy bronią tego z całą zawziętością.
Grzegorz Górny - Kto chce ukraść ciała naszych dzieci
Grzegorz Górny ujawnia mechanizmy funkcjonowania środowisk, które są odpowiedzialne za nieodwracalne okaleczenia wielu dzieci. Daje też rady, co robić, gdy osoby nieletnie kwestionują własną płeć.
Grzegorz Górny - Kto chce ukraść dusze naszych dzieci
Grzegorz Górny ujawnia mechanizmy funkcjonowania gigantów technologicznych z branży cyfrowej, którzy stworzyli skuteczny system zniewalania dzieci i młodzieży. Daje też rady, jak walczyć z uzależnieniami od internetu.
Hanna Karp - Cuda na sprzedaż
Książka ta jest rzetelnym studium trudno uchwytnego wciąż zjawiska ezoteryki, która w sposób niezauważalny wkradła się na polski rynek, proponując światopogląd odrzucający tysiącletnią tradycję zachodniej Europy.
James Burnham - Rewolucja menedżerów, czyli co dzieje się ze światem
Książka, którą zainspirował się Orwell!
To jedna z najbardziej przenikliwych diagnoz przemian nowoczesnego świata, jakie powstały w XX wieku. James Burnham stawia w niej tezę, że klasyczny kapitalizm oraz socjalizm nie są formami docelowymi organizacji społeczeństw przemysłowych. W ich miejsce wyłania się nowy porządek, w którym realną władzę przejmuje nie klasa właścicieli ani robotników, lecz elita menedżerska: technokraci, administratorzy, eksperci i biurokraci zarządzający państwami, gospodarkami i instytucjami.
Autor pokazuje, że proces ten zachodzi niezależnie od oficjalnej ideologii. Nazistowskie Niemcy, Związek Radziecki i Stany Zjednoczone epoki Nowego Ładu – mimo fundamentalnych różnic światopoglądowych – wykazują zaskakującą zbieżność strukturalną: centralizację decyzji, rozrost aparatu administracyjnego, podporządkowanie gospodarki planowaniu oraz marginalizację tradycyjnej własności prywatnej. Burnham dowodzi, że to właśnie ta wspólna logika zarządzania stanowi prawdziwy fundament nowoczesnej władzy.
Rewolucja menedżerów nie jest książką ideologiczną, lecz realistyczną analizą mechanizmów dominacji. Burnham sięga do tradycji Machiavellego, Pareta i Moski, by opisać politykę jako nieustanną walkę elit, w której idee pełnią przede wszystkim funkcję narzędzi legitymizacji. Jego wizja świata podzielonego na rywalizujące bloki zarządzane przez wyspecjalizowane elity okazała się zaskakująco trafna i wywarła istotny wpływ na myślenie o władzy w epoce zimnej wojny.
Jamie Whyte – Oszuści czy ignoranci. O nadużywaniu nauki do celów gospodarczych
Wątpliwości w nauce ukrywane są często pod pretekstem „szlachetnych pobudek".
Ekspert w jednej dziedzinie nauki może być ignorantem w innych dyscyplinach, wiedzieć o ich teoriach czy metodach bardzo niewiele. Na przykład klimatolodzy nie są ekspertami w prawie żadnej kwestii określającej, jaka polityka klimatyczna jest najlepsza. Nie mają żadnej specjalistycznej wiedzy o tym, jak biznes zareaguje na dodatkowe podatki, czy też jakie są koszty społeczne wynikające z ograniczenia wzrostu gospodarczego.
Autor
Janusz Szewczak – Pandemia grzechu, czyli śmierć nauczycielką życia
Czy zdajemy sobie sprawę z tego, dokąd prowadzą nas najnowsze trendy światopoglądowe? Postnowocześni ideologowie, pseudonaukowcy oraz zgenderyzowani politycy chwycili w swoje ręce stery w wielu krajach i wiodą ludzkość w tragiczną otchłań. Zgodnie z jeszcze oświeceniowymi, a potem z marksistowskimi, leninowskimi i nazistowskimi zaleceniami także dzisiejsi utopiści godzą się z tym, że na drodze do świata bez skazy muszą być ofiary. Jeśli wielomilionowe, to tym lepiej, bo nasza planeta jest ponoć przeludniona.
Krystian Kratiuk - Wyznawcy kompromisów. Kulisy odrzucenia projektu "Stop aborcji"
Nie ma chyba w naszym kraju takiej osoby wierzącej, która nie zwracałaby uwagi na medialne doniesienia dotyczące obywatelskiego projektu "Stop Aborcji!". Zakładał on pełną ochronę poczętych dzieci ale został przez parlamentarzystów RP niestety odrzucony!
Jak zatem postrzegać tą zadziwiającą i przykrą opieszałość w chronieniu nienarodzonych? Czy Ci, którzy nie potrafią pomóc najsłabszym, będą mogli skutecznie chronić nas - dorosłych obywateli? Czy w świecie polityki prawo do życia dla każdego przysługuje naprawdę… każdemu? Dobra lektura. Doskonała i wnikliwa analiza legislacyjnych działań oraz obywatelskich inicjatyw, które na przestrzeni ostatnich lat próbowały zmienić aborcyjne prawo w naszym kraju.
Ks. Krzysztof Bielawny - Ocalić niepodległość
Dlaczego nasza Ojczyzna wymiera?
Od czego zależy siła państwa?
Co zrobić, żeby nasz Naród przetrwał?
Dowiedz się, dlaczego w przeszłości całe cywilizacje ulegały zagładzie. Przeczytaj, kto dziś deprawuje człowieka i niszczy życie.
Ksiądz prof. Krzysztof Bielawny wskazuje, że to ostatni dzwonek, żeby wyjść z demograficznej zapaści. Co należy czynić? Stawką jest przetrwanie Narodu!




