
Newsletter Multibook
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Najczęściej kupowane książki w ostatnich 90 dniach:
- Leszek Sykulski - Geopolityka świata wielobiegunowego
- Barbara Stanisławczyk - Bękarci Judaizmu. Dzieje rewolucji gnostyckiej TOM I i II (KOMPLET)
- Marek Tomasz Chodorowski - Bestia. Cywilizacja nad przepaścią
- Jerzy Robert Nowak - Żydzi przeciw Żydom
- O. Reginald Garrigou-Lagrange - Opatrzność a ufność w Bogu
- Jan Białek - TECH.2. Źródła rozwoju środowiska technologicznego
- Pietro Ratto - Rockefellerowie i Warburgowie. Najpotężniejsze rody na ziemi
- Adam Wielomski - Kres hegemonii Zachodu. Narodziny świata wielobiegunowego 2022-2026
- Jan Białek - TECH. Krytyka rozwoju środowiska technologicznego
- William G. Carr - Pionki w grze
Warren H. Carroll - Historia chrześcijaństwa tom IV - Podział chrześcijaństwa
Cena regularna:
112,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
W czwartym tomie "Historii chrześcijaństwa" autor przedstawia czasy rozłamu, jaki w chrześcijańskim świecie dokonał się wraz z wystąpieniem Lutra, wojną trzydziestoletnią i schizmą anglikańską.
Oprócz barwnych opisów bitew i intryg politycznych, towarzyszących odrywaniu się od Kościoła kolejnych państw Europy, w tomie tym czytelnik znajdzie też dzieje ewangelizacji obu Ameryk i Azji, dzięki której chrześcijaństwo, tracąc wiernych w Starym Świecie zyskało ich w Nowym.
Historia chrześcijaństwa to najsłynniejsze dzieło Warrena H. Carrolla - doskonałe połączenie żywej narracji z historyczną wnikliwością oraz umiejętnością oglądu dziejów z odległej perspektywy. W czwartym tomie tej pracy autor przedstawia czasy rozłamu, jaki w chrześcijańskim świecie dokonał się wraz z wystąpieniem Lutra, wojną trzydziestoletnią i schizmą anglikańską.
Dane techniczne
| Autor | Warren Carroll |
| Format | 175 x 250 mm |
| Liczba stron | 860 |
| Oprawa | Twarda |
| Zdjęcia | Nie |
| Rok wydania | 2011 |
| Wydawca | Wektory |





Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.